143 Shares 9367 views

Jak zrobić kota w „Maynkraft” – oswojony ocelot

Więc dzisiaj będziemy mówić do was o jak zrobić kota „Maynkraft”. Jest to dość słodkie i piękne stworzenie, które zawsze będzie za tobą. Więc zacznijmy od Ciebie jak najszybciej, nie jest sprawą prostą.


Pierwszy znajomy

Ale zanim angażować oswajania, zobaczmy, jakie zwierzę. Play „Maynkraft” z kotem – mała firma jest dość zabawne i interesujące. Zwierzę będzie za tobą, a nawet czasem pomóc.

Kot w grze – przyjazny tłum, który jest w stanie odstraszyć niektórych potworów. Jeśli wziąć zwierzaka ze sobą w jaskini, nie można bać się wrogami – będą cię omijać na kilometr, wyczuwając błotna towarzysza pobliżu.

Ponadto, jeśli myślisz, jak zrobić kota „Maynkraft”, oznacza to, że mogą stać się samotny. Kotek będzie czekał na ciebie w domu i spotkać się przy wejściu. To prawda, że ten tłum ma kocie zwyczaje i charakter. Na przykład, aby odpędzić zwierzę z łóżka lub pudełku będzie bardzo trudne. Uszczelki mogą być rozcieńczone.

Ponadto, w grze są tylko trzy rasy kotów. Auburn – najczęściej. Potem robi się czarny. Koty syjamskie – to najrzadszych stworzeń. Jednak wszyscy znajomi uszata są bardzo ładny wygląd. Zobaczmy, co oferuje nam „Maynkraft”. Jak zrobić kota i gra?

ocelot

Powinna ona zawieść tych, którzy uważają, że można ruchem nadgarstka wpisać kombinację klawiszy, to kotek ruszy w swoim ekwipunku. Chodzi o to, że w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie, jak zrobić kota „Maynkraft cierpieć trochę. To dlatego, że nie jest możliwe, aby zostać wykonane. Tylko oswojony.

Kogo powinna przyciągnąć do siebie? Oczywiście, dziki kot. Nazywa się Ocelot. To jest bardzo nieśmiała istota, która uwielbia oglądać graczy. Jej łatwo przestraszyć. Ma czerwony kolor. Ukrywających się drzew i wysokich krzewów. Można go znaleźć na polu lub dżungli.

Tak więc, jeśli myślisz, jak zrobić kota „Maynkraft”, będziesz musiał zrobić ocelot oswajania. Teraz będziemy rozmawiać o tym, jak prawidłowo zrobić. Wszakże w przypadku awarii będzie musiał bardzo długo gonić zwierzę.

szkolenie

Tak więc, w celu przeprowadzenia jego plan, trzeba być odpowiednio przygotowane. Na początek, trzeba uzbroić się w cierpliwość – oswajanie nie zawsze jest po raz pierwszy. Więc uzbroić się w cierpliwość.

Drugi element, który musimy – to przynęta. Kochają Koty i rodziny kotów? Oczywiście, ryby. Wziąć przynętę i łowić! Musimy dużo, dużo ryb. Kiedy zapasy gromadzą duże ilości, to można postępować bezpośrednio udomowienia. Zobaczmy, jak proces idzie.

udomowienie

Więc teraz trzeba przejść do bardziej konkretnych działań. Jeśli myślisz, jak zrobić kota „Maynkraft” w Ocelot, a potem, oczywiście, najpierw trzeba spojrzeć na dzikie zwierzę. Znaleziony? Następnie przejdźmy dalej.

Teraz złapać rybę i ostrożnie podchodzić do przyszłości swojego kota. Bądź ostrożny – nie straszyć zwierzęcia. Jeśli tak się stanie, to jest mało prawdopodobne, aby być w stanie go poskromić. Upewnij się, że nie ma przed sobą wystarczająco dużo miejsca (im więcej, tym lepiej). Pokaż swój koci ryb i powoli zbliża go. To najlepiej iść w kierunku zwierzęcia gdy Ocelot stoi z dala od ciebie.

Prędzej czy później kot nadal będzie zainteresowany przynęty. Zacząć go karmić. Uczynić go tak, że nie tracą zainteresowanie w was. Po kilku „nawożenie” na swoich sercach głowa Ocelot zaczynają się pojawiać. W tym czasie trzeba go podejść i nacisnąć prawy przycisk myszy. Ocelot pojawi się na kołnierzu, a on będzie zmienić jego kolor. Teraz dzikie zwierzę kociak.

To wszystko. Nic skomplikowanego. Teraz, gdy wiesz, jak zrobić kota „Maynkraft”.