858 Shares 7510 views

Vk-gs.com – Liczba stron

Wraz z pojawieniem się serwisów społecznościowych zainteresował się przeglądanie profili gości. Czasami ten pomysł jest konieczne tylko dla zabawy, ale w niektórych przypadkach pomaga śledzić, kto jest zainteresowany w was. Pomoc może przyjść Vk-gs.com. Opinie na ten temat gospodarzem nas i się uczyć. Czy to naprawdę pomaga zobaczyć odwiedzających stronę na portalach społecznościowych? A może to kolejna mistyfikacja? Spróbuj zrozumieć.


„Goście VKontakte”

Ale zanim zbadać opinie Vk-gs.com, trzeba zrozumieć, co sieci społeczne gospodarzem prac. On nie może być uniwersalny! W przeciwnym razie, i pytania dotyczące śledzenia odwiedzających nie było stron.

Już z jedną nazwą powinno być jasne, że mówimy o sieci społecznej „w kontakcie”. To właśnie tu, jak pokazują statystyki, najczęściej „na żywo” i komunikować się z użytkownikami. Vk-gs.com ( „Goście w kontakcie”) pomoże sprawdzić, kto i kiedy odwiedził swoją stronę. Bardzo interesujące i użyteczne sugestie. Ale ile to jest bezpieczne? Co użytkownicy myślą o tym hostingu?

Nic nie jest niemożliwe

Na przykład, należy zwrócić uwagę na fakt, że http://Vk-gs.com adres pozwala użytkownikom uzyskać usługę, która nie jest dostępna za pośrednictwem oficjalnych służb. Tak, to jest przydatne. To tak myśli większość użytkowników sieci społecznych. Jednak niektórzy uważają, że uciekanie się do tej usługi jest niebezpieczne.

Jednakże, jeśli zastanawiasz się, kto odwiedza Twój profil, „In Touch”, specjalnego wyboru, trzeba ryzykować lub zapomnieć o śnie na temat śledzenia użytkowników. Większość preferuje pierwszą opcję. W zasadzie, to jest wybór każdego z nich. Można używać czy nie używać Vk-gs.com. Goście „In Touch”, oczywiście, jak administracja obiecuje gospodarzem będą wyświetlane w oddzielnej kolumnie w przeglądarce. I nie ma w tym nic złego. Ale to jest naprawdę? Naprawdę teraz każdy może tak po prostu do śledzenia odwiedzających swoich profilach? Spróbujmy zrozumieć.

Ryzyka i zagrożenia

Chodzi o to, że nie każdy jest gotowy do użycia Vk-gs.com. Zgłoszenie o miejscu pod względem obiecanego rezultacie, w prawdzie, różnią. Niektórzy opisują sposób spełnione są gospodarzem, który pomógł zrozumieć, kto i co razem odwiedzanych stron „VKontakte”. Tajemnica została ujawniona, jesteś szczęśliwy. Ale jest i taka opinia, że nie należy ufać usługę. I to ma swoje powody. Które?

Na przykład, większość użytkowników Internetu dawna sceptycznie usług osób trzecich, oferowanie dodatkowych usług, które nie są portale społecznościowe. Jak pokazuje praktyka, często tego rodzaju technik stosowanych przez oszustów. Oni włamać kont, albo „rozwód” w pieniądze. W rezultacie, nie ma profilu, zagraniczne wizyty nie nauczyli. Oszustwo i nic więcej.

Ponadto Vk-gs.com zwrotne otrzymane wątpliwe również fakt, że po zastosowaniu tej strony, większość klientów narzekać na naruszenie zdrowia komputerów. Oznacza to tylko jedno – system zostanie zainfekowany. Wirusy – kolejny problem, który popycha użytkownikom gospodarzem rzekomo pozwalając gościom zobaczyć portalach społecznościowych.

Dobrze, jeśli są dobrze zorientowani co do czyszczenia systemu z jednego lub innej infekcji. A jeśli nie? To lepiej być bezpieczne i nie używać Vk-gs.com. Przede wszystkim dlatego, według statystyk, poziom zaufania do serwisu osiągnęła 70% (nie za dużo), a ryzyko – 50% (tyle, aby wątpić w wiarygodność usługodawcy). Wątpliwej reputacji, prawda?

Może nie powinien

Jak widać, Vk-gs.com zwrotne otrzymane wątpliwa. Tak, większość użytkowników są pewni, że usługa jest uruchomiona, a nawet załączony jako dowód ekranów z ekranów służby działań. Tylko w rzeczywistości jest to umiejętne pracy, „Photoshop”. Każdy student może utworzyć obraz dostępności usług.

Tak więc, wszystkie dowody – nie ma nic, ale fałszywy. I uważają, że nie potrzebują. Można dokonać logiczny wniosek: w rzeczywistości, hosting Vk-gs.com łamie rachunki potencjalnych użytkowników i nie dać obiecanej informacji. Jeśli więc interesuje się gośćmi „w kontakcie”, konieczne jest odwołanie się do oficjalnych aplikacji dostępnych w sieci społecznej. Zapewniają one powiązanie. Pomaga zbierać statystyki odwiedzin. Jednak widać tylko listę gości, bez czasu ich „spacerów” na swoim profilu. Nie jest to dokładnie to, co wiele osób chce, ale tajemnica jest teraz jakoś ujawnione.