550 Shares 1444 views

Co masz na myśli Trollowanie, jak je odróżnić? Jak zarobić trolle w Internecie? Jak radzić sobie z trollami w Internecie? Jak radzić sobie z trollami w Internecie?

Ostatnio taka koncepcja pojawiła się w sieci jako trolla internetowego. Kim jest ten facet tak? Jak można odróżnić go od zwykłego użytkownika? Co masz na myśli? Wszystko to powinno być zrozumiałe, ponieważ problem dotyczy wszystkich. Ktoś nawet udaje się na ich status, aby dostać pieniądze! O środki do walki z trollami w sieci, też byłoby dobrze uczyć. Mimo wszystko, jeśli tylko do tego terminu jest oczywiste, że nie mówimy o kimś dobrym. Stowarzyszenie rozwija paskudny, brzydki. I to jest w porządku. Więc kim są wirtualne trolle? Jak je rozpoznać? Jak postępować? Wszystko to nie tylko i – o!


definicja

Co masz na myśli Trollowanie? Można powiedzieć po prostu – szkodnika. Ale to nie odzwierciedla prawdziwego znaczenia tego terminu, a użytkownicy. Chodzi o to, że trolling sieć jest bardzo powszechne. I tych, którzy je organizują nazywane są trollami. Muszą być w stanie rozpoznać i radzić sobie z nimi.

Co masz na myśli Trollowanie? Jest to użytkownik, który komunikuje się z grubsza i przydziela prowokacyjne stanowiska i posty na różnych forach i stronach. Często osoby te są zapisywane głupie (a czasami nawet szczerze mówiąc „tępe”) stanowisk. Można powiedzieć, że troll z Internetu – to ten, który zachowuje się nieco nieadekwatne, zły, a nawet „drażnić” i sprowokować użytkowników. W ogóle, trudno jest podać definicję tego pojęcia. Zwykle oznacza to, że złośliwy prankster, co daje przyjemność prowokować innych ludzi.

co robi

troll Internet, jak odkryliśmy – rodzaj prowokatora. Ale on, jak każdy inny użytkownik, ma swoje własne czynności, które inwestuje. Więc co zrobić tacy ludzie?

Oczywiście, prowokacja. Trolle zrobić i głupie prowokacyjne teksty, szydząc użytkowników zadaje dziwne i niejednoznaczne pytania wymyślić. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie siły są irytujące, zły „pin up” i inny sposób przyciągnąć uwagę niewystarczające, czasami głupie zachowanie.

Nic innego nie może czekać na nich. Czy to żrące wiadomości, obrażenie prowokacje. troll Internet (przykład zdjęcie znajduje się poniżej) – jest to normalny użytkownik, który jest stale „tupit” prowokowanie i denerwujące. To jest to, co znaleźliśmy. Z tych osób muszą być w stanie walczyć. Ale także, aby odróżnić je od innych użytkowników powinny uczyć, też. To nie zawsze jest prowokacją w sieci lub głupie, kontrowersyjny post – jest dziełem trolla. Jak można odróżnić go od zwykłego człowieka?

dowód

W ogóle, czy nie jest to bardzo proste. Rzeczywiście, znaki trolla w Internecie, ponieważ nie istnieją. Wszystko, co można zrobić – to jest nadzieja na własnej intuicji. Niemniej jednak, niektóre punkty do zrozumienia, kto jest przed nami, nie. Jednakże należy zwrócić uwagę na nich, a nie każdy może.

Którzy są powołani trolle w Internecie? Prowokujący i niewystarczające. Jest to główny znaki trolling. Widzieliśmy głupi post, który charakteryzuje się goryczy? Sprawa trolli ręce!

Warto też zwrócić uwagę na interakcję użytkownika. Trolle zwykle stale iść do osoby, zrobić odśwież wiadomości i korespondencje wywołać emocje w rozmowie z innymi uczestnikami. Plus, to wykorzystuje zasadę „I – króla You -. Nikt” Oznacza to, że gdy mamy do czynienia z trollem, można zauważyć, że Twój rozmówca uważał się centrum wszechświata. Jest to również wyraźny znak trollingu.

Uwaga: Ten typ użytkowników – to prowokatorzy. Będą one zawsze wpływa na „przedmiotów wrażliwych” wnieść w innych emocji, jak i negatywne. Trolle również często wyraża opinię na temat konkretnego problemu, który zasadniczo różni się od konwencjonalnego na forum lub wątku. Niewystarczające, a czasem głupi, niewykształcony i dumnie użytkownik – to ten, który wchodzi w opisie naszej obecnej kadencji.

klasyfikacja

Co dziwne, ale trolling ma własną klasyfikację. Dokładniej, Trollowanie mogą być różne. W niektórych przypadkach, nawet rozpoznać taki użytkownik jest trudne. Więc jakie typy są niewystarczające w sieci można spotkać?

W sumie istnieją dwie koncepcje. Ten „grube” i „cienkie” troll. Różni użytkownicy danych ich zachowanie. W związku z tym, od razu sobie sprawę, z kim mają do czynienia. Zwłaszcza, jeśli kiedykolwiek w obliczu prowokacji w sieci.

Jak odróżnić troll w Internecie? Na przykład, „grube” – jest to typowy przeciętny. On po prostu przyciąga uwagę, często nie reaguje na adekwatnych odpowiedzi. Bojaźliwy, stara się zdarzyć, że autodestrukcji. łatwo walczyć troll tłuszczu. Zazwyczaj ludzie są tak zwane „krótkowzroczne” z rozbitego układu nerwowego. Jak niektórzy mówią – typową zbuntowaną uczeń.

Ale „cienki” troll – jest to poważny problem. Mogą to być trudne do rozpoznania. I dowiedzieć się, jak radzić sobie z trollami w internecie tego typu nie zawsze jest łatwe. Typowo, „cienki” dobrze zorientowani w psychologii, zachowują się zupełnie wystarczająco, ale udało się przyciągnąć uwagę i sprawić, że ludzie negatywne emocje. Ta inteligentna manipulatory, którzy zawsze się ich sposób. Zdolny nawet zupełny spokój doprowadzić rozmówcę do histerii i załamania nerwowego. Bardzo niebezpieczne, zwłaszcza dla tych, którzy są podatni na wpływy psychologiczne bez żadnych problemów.

zarobek

Wiele osób zastanawia się, jak sprawić, by trolle w Internecie. Po tym wszystkim, coś motywuje użytkowników, gdy są one „wariuje” w sieci. Że dochód staje się główną motywacją.

W rzeczywistości zwykle cały zysk użytkownika – samozadowolenia przyciągnęła uwagę na jego osobę. Lub płatności bezpośrednie „praca”. Czasami użytkownicy zwracają się do tych trolli zniszczonych forach i grupach, a do tego są wypłacane. To samo odnosi się do „Klip Dostępne” lub innych obywateli. Na przykład, jeśli chcesz na kogoś wyśmiać złośliwie w sieci i doprowadzić ją do histerii – odnoszą się do trolla.

Być może jest to wszyscy użytkownicy danych zarobki. W prawdziwym życiu, pracują i otrzymują dochód w taki sam sposób jak każdy inny. Okazuje się, że pieniądze – nie jest główną motywacją do trolla. Raczej jest to bardziej korzystne satysfakcja moralna zapłonął skandal na forum lub stronie internetowej.

Odpowiedzi

Ale w jaki sposób radzić sobie z trollami w Internecie? Tutaj jest to możliwe do zaoferowania kilka scenariuszy. Wiele zależy od tego, jakiego rodzaju jesteś złapany. Najczęściej, oczywiście, nie są „grube” trolle. I radzenia sobie z nimi nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać.

Pierwsza opcja, choć nie jest to najlepszy i skuteczny – jest odpowiedź na prowokację. Najważniejsze w tym przypadku, aby zachować spokój. Twoje odpowiedzi powinny być rozsądne, wyważone. Staraj się nie pokazać, że są irytujące i wyświetlać emocji trolli posty. Po tym wszystkim, to co on ma! Tak szybko, jak to będzie postrzegane przez swoich odpowiedziach, że nie reagują na prowokacje z was będą one pozostawać w tyle.

Spokojny, ale spokój

Poniższa procedura, która pomoże Ci w przyszłości – to spokój. Pamiętaj, że im więcej się pokazać obojętność na prowokatora, tym mniej interesujące Cię pokazać użytkownikowi. To zostało powiedziane – Trollowanie w pierwszej kolejności tylko przyciąga uwagę i prowokuje. Nie daj się nabrać na te sztuczki.

Tak, czasami się zachować spokój, nie jest tak łatwo. Zwłaszcza, jeśli natkniesz się na „cienkich” trolla. Niemniej jednak, spróbuj stojąc. W przeciwnym razie, zamiast odpychania będzie przyciągać do siebie głupca więcej. To sprawi, że interesujący cel. Tak aby zachować spokój, nie ma agresji, nawet jeśli naprawdę chcesz.

ignorować

Najlepszym i najbardziej skutecznym rozwiązaniem, które jest możliwe tylko do zaoferowania – jest to po prostu zignorować. Po prostu nie zauważyć troll, nie reagują na jego prowokacje, za wszelką cenę pokazać, że nie dbają o niego. Co ważne, bez agresji, uspokój.

Nawiasem mówiąc, ta opcja jest istotne dla wszystkich rodzajów trolli. To nie ma znaczenia, kto jest przed tobą – „grube” i „cienkie”, można jeszcze „otmazatsya” z lekceważeniem. Czasami nie jest to łatwe do zrobienia, ale staram się mieć. Nawet jeśli dialog bezczelnie wspinać, nie zauważyć.

Ogólnie, z jakichkolwiek prowokatorów ignorowanie – najlepsza broń. Aby po prostu zniknąć zainteresowanie, ponieważ nie emocje i uwaga wymagana trolla w sieci nie będzie. Tak, to nie ma sensu, aby angażować się w dialog. To strata czasu, który nie przyniesie każdy głupi zabawy.

lustro

Jak radzić sobie z trollami w Internecie? Często użytkownicy po prostu nie są w stanie zachować spokój, gdy są one sprowokowane. A następnie można doradzić tylko jedno – jeśli nie ma siły i chęć do zniesienia, spróbuj zatrollit troll. Że ma zapłacić mu „monetę”.

Trolle nie są zawsze oczekiwać tego rodzaju zachowania. Nie jest zbyt ważne, nie bardzo skuteczna, ale czasami nawet ta technika działa. Zwłaszcza jeśli przed tobą „tłuszcz” trolla, to typowy licealista, który wystarczy umieścić na swoim miejscu, aby zaskoczyć.

Niemniej zniżać się do takich poziomów użytkowników nie jest zalecane. Tylko w ostateczności, gdy ani siły, ani chęci do zniesienia. A jeśli się jest zabawa prowokator prowokacja. Prędzej czy później człowiek zmęczony wychodzi, a on będzie spadać za Tobą.

czarna lista

Jednakże, nie ma innego raczej ciekawy scenariusz. Jest to istotne dla różnych portalach społecznościowych. Jeśli jesteś kimś, przyczep i już podrażniona do szału swoją „ciasna”, umysł i ignorowanie nie pomaga, można odwołać się do ostatniej akceptacji. Nie będzie widać prowokacyjne wiadomości.

Mówimy o dodanie użytkownika na „czarnej liście”. Można powiedzieć, tę samą czarną listę, ale zmuszony. W tym przypadku nie można już odbierać wiadomości od prowokatorem. Dobrym rozwiązaniem, jeśli jesteś po prostu irytujące troll molestowanie. Często wykorzystywane w różnych forach i portalach społecznościowych.

Czasami, aby nie myśleć, jak radzić sobie z trollami w Internecie, można uzyskać dostęp do administracji witryny dowody trollingu do prowokatora zakazane. Niewłaściwe zachowanie, które słyną z tych użytkowników jest zwykle wspaniały okrywowa dostępu do zasobu. Również dość dobrym rozwiązaniem, choć jest to prawdopodobnie wkrótce troll rejestracji nowego konta.

wyniki

Tutaj spotkaliśmy się z Państwem w celu interesujący termin, że sieć ma nie tak dawno temu. troll internetowy – tutaj mówię. Ponadto, to jest teraz jasne, jak odróżnić ten prowokatora niż na to, co robi. Na temat metod zachowania takich ludzi też, że więcej nie jest konieczne.

Pamiętaj, że nie jest takie powiedzenie: „Nie karmić trolli”. Oznacza to, że po prostu ignorować użytkowników danych, nie dać im to, czego szukać – uwagi i emocji. Czasami nie jest to łatwe, ale warto spróbować. Że zaniedbanie jest głównym orężem w walce przeciwko prowokacji w sieci. Tak więc, nie zniżać się do poziomu trollingu, staraj się nie używać go w zamian. To tylko pogorszy sytuację. Pokaż, że nie jesteś zainteresowany w dialogu – a następnie do osoby, nie będzie żadnej uwagi od trolli.