676 Shares 8893 views

Szczegóły dotyczące sposobu usuwania dar od „innych wokół”

W tym artykule pokażemy, jak usunąć prezent wysłany do „inne dookoła.” Sieci społecznościowe zajmują obecnie ważne miejsce w życiu człowieka. Zasoby te umożliwiają komunikację, poznać nowych znajomych, przyjaciół i dać prezentu. Taki wirtualny prezent nie może być uznane za luksusy, ale żeby go każdemu miłe.

instrukcja

Kwestia, jak usunąć dar „inni wokół” także często występuje u posiadaczy konta w sieci społecznej. Przyczyny mogą być różne. Często użytkownicy chcą usunąć wysłane prezenty, jeśli wysłał ich losowo do innego miejsca przeznaczenia. Można podać inny przykład.

użytkownicy często zastanawiają się, jak usunąć dar „inni wokół” po zakończeniu komunikacji z konkretnej osoby. Należy pamiętać, że wszelkie działania nie zmienia sytuacji, i spędził głosy nie wróci. Więc pytanie, w jaki sposób usunąć dar „inni wokół” nie dostarczył rozwiązania systemowe. Usunąć niepożądany element posiada zdolność do jedynego adresata. To zawsze można poprosić.

alternatywa

Należy zauważyć, że istnieje bardzo radykalne podejście do rozwiązania problemu jak usunąć dar „inni dookoła.” W twojej mocy, aby wyłączyć konto, z którym prowadzone wysyłania. Na koncie znikają i darem. Po to będzie możliwe, aby utworzyć nową stronę. Jednak takie podejście jest związane z wieloma niedogodnościami i powinien być traktowany jedynie jako ostateczność.

Mamy również zwrócić uwagę na kilka punktów, które są związane z prezentami. Są one w sieci społecznej są wypłacane. Tak więc, zanim wysłać prezent, użytkownik musi najpierw dodać środki. Istnieje szereg metod, które pozwalają osiągnąć ten bardzo szybko. W szczególności, można użyć SMS. Wystarczy wybrać w sekcji aplikacji „My równowagi”.