625 Shares 1929 views

Jak dystrybuować komputer z WiFi: Walkthrough

To nie zawsze mają możliwość zakupu routera bezprzewodowego, i w takich przypadkach pojawia się pytanie: „Jak dystrybuować komputer WiFi?”. Wszakże wbudowanej i zewnętrznej karty sieciowej tego standardu może zarówno odbierać informacje i rozdawać je. Oznacza to, że takie urządzenie jest w stanie z powodzeniem zastąpić router. Jedynym negatywnym – jest to niezbędne do utrzymania włączył komputer, aby uzyskać dostęp do sieci bezprzewodowej. Ale aby adapter może pracować w tym trybie, trzeba specjalnego oprogramowania. W tym przypadku – narzędzie to Connectify.

drut

Przed rozdawać komputera WiFi, trzeba odpowiednio połączyć wszystko. Aby to zrobić, należy podłączyć do złącza karty sieciowej przy przewodach od dostawcy. Jeśli zewnętrznego adaptera bezprzewodowego, ale także łączy się z prostokątnej interfejsem USB. Lepiej jest korzystać z tych, które znajdują się z tyłu jednostki systemowej. Oni są wlutowane bezpośrednio na płycie głównej, a koniecznie włączone. Ale z drugiej strony, można łączyć wyłącznie w przypadku, gdy nie jest w 100% zaufanie w ich pracy. Następnie należy włączyć komputer. pojawi się na koniec swojego komunikatu startowego że znaleziono nowy sprzęt. Następnie informacja ta powinna pojawić się, że każdy kierowca jest już zainstalowany, nie mógł znaleźć niezbędne oprogramowanie. Ale w każdym przypadku najlepiej jest je zainstalować z dysku CD-ROM i zmuszony do ponownego uruchomienia komputera.

regulacja

Przed rozdaje komputer z bezprzewodowym dostępem do Internetu, trzeba odpowiednio skonfigurować. Aby to zrobić, teraz trzeba instalować specjalnego oprogramowania – Connectify. Aby rozpocząć pobieranie jej wersję instalacyjną (ten, który przychodzi bez indeksu «Pro» – to nic nie kosztuje) z Internetu. Następnie zainstalować go, postępując zgodnie z instrukcjami kreatora. W kolejnym kroku musimy biec. W oknie, które zostanie otwarte, wprowadź nazwę sieci i hasło dostępu do źródła danych – podłączenie przewodów. Dalej, aby uruchomić router wirtualny trzeba kliknąć w przycisk «Start».

Podłączanie urządzeń zewnętrznych

Przed rozdaje komputer z bezprzewodowym dostępem do Internetu, trzeba podłączyć urządzenia zewnętrzne: tabletki, smartfony, laptopy i PC do telefonu stacjonarnego. Aby rozpocząć, należy rozważyć te, które są uruchomione OS „Android”. Najpierw trzeba wprowadzić następujący adres „Applications Ustawienia Sieci i bezprzewodowe”. Jest obowiązkowe obejmują bezprzewodowy dostęp do Internetu. Następnie wracamy do aplikacji i znaleźć zastosowanie w sieciach bezprzewodowych. Uruchom go i znaleźć wszystkie dostępne sieci. Wybierz z listy nazwę, która została ustalona wcześniej. Po kliknięciu na nią pojawi się okno do wprowadzania hasła. Wprowadź je. Po otrzymaniu adresu sieciowego pojawia WiFi logo na górze, a następnie można przejść do trybu online.

Teraz, aby dowiedzieć się, w jaki sposób dystrybuować poprzez WiFi laptopa, na przykład. A potem wszystko jest o wiele łatwiejsze. Wystarczy otworzyć centrum zarządzania siecią (nie kliknąć na ikonę w prawym dolnym rogu ekranu). Na liście w taki sam sposób możemy wybrać naszą sieć i połączyć się z nim. Jest to konieczne, aby wprowadzić hasło, aby uzyskać dostęp.

wyniki

W tym artykule został odpowiedział na to pytanie: „Czy komputer do dystrybucji WiFi»?. I on jest zdecydowanie pozytywna. Hardware okazja do tego. Pozostaje zainstalować specjalne oprogramowanie i skonfigurować go poprawnie. I nic skomplikowanego o nim, a zadanie to można łatwo obsługiwać każdy.