119 Shares 4926 views

Formularz do ścieżki w ogrodzie. Z ich rąk, wyposażyć strefie podmiejskiej

Kto by nie chciał na swojej stronie kraju mają gładkie i zadbane utworów. Niestety, nie każdy może sobie pozwolić na zakup cegły klinkierowej lub Płyty chodnikowe. Doskonałym rozwiązaniem jest, aby utworzyć ścieżkę w ogrodzie. Z ich rąk , można zrobić absolutnie dowolny utwór: zarówno bezpośredni i kręte. Oczywiście, wytrzymałość powłoki jest mniejsza, lecz obecnie istnieje wiele różnych dodatków do zawiesiny cementowej, które znacznie zwiększają jego jakość.

Formularz do ścieżek ogrodowych sprzedawanych w każdym sklepie z artykułami żelaznymi. A dzięki niskiej cenie i łatwości korzystania z tych form są coraz częściej wykorzystywane przez wczasowiczów. Szczególnie jak ich nowe rodzaje różnią się zasadniczo od starego, który rozlał płytek powinna wynosić nie mniej niż jeden i pół dnia. Dziś można oddać na miejscu, a za sprawne działanie wymaga tylko jednego formularza dla ścieżki w ogrodzie. Wyposażyć ich rękach ziemi w krótkim czasie i bez większego wysiłku.

Przed płytek lanych, konieczne jest, aby przygotować bazę na torze, który może rozpocząć się od bramy wjazdowej lub w domu. I powinien najpierw upewnić się część układu. Po jego wzór, trzeba wbijać kołki w odległości dwóch metrów na całej długości planowanego toru. I dla niego wyciągnąć ciąg lub przewodu. Zakrętach i gięcie kołki są napędzane w mniejszej odległości od siebie. Jeśli utwór znajduje się w obszarach o słabej glebie, należy zrobić to pre-pit. Teraz wlać warstwę piasku o wysokości około 10 cm, a następnie warstwą żwiru na górze i drugą warstwą piasku 4 cm, które wyrównane. Każda warstwa jest lekko wilgotne i również sprasowane. Oczywiście, nie można zrobić tego „poduszkę”, ale wtedy ścieżka będzie trwać znacznie mniej, ponieważ cement jest bardzo ważne, aby mieć dobry drenaż.

Mieszać z cementem na podstawie piasek 3: 1, dodając wodę i prawie uzyskania roztworu, który jest wypełniony do utworzenia ścieżki w ogrodzie. Jego własne ręce, jesteś teraz dobrze zagnieść. Masa powinna być jednorodna, kremowy, ale jednocześnie wypełnienie formularza dostępnego. Pamiętaj, aby dodać do roztworu dodatku wodoodpornego i włókna wzmacniającego. Ostatni utwór daje siłę i dodatki przedłużyć czas jej życia. Dekoracyjnych wykorzystuje różne barwniki. Nawiasem mówiąc, pierwotnie uzyskano dodając ozdobne kamyki lub nawet zwykłe kamyki. Chociaż produkcja torze w kraju własnymi rękami (na zdjęciu powyżej) mają mnóstwo możliwości dla wyobraźni.

Teraz nawilżają bazę i określa położenie początku. Powrót i dopasowanie do kształtu ścieżki w ogrodzie. Ręce wypełnić go z roztworem przygotowanym z góry szeroką łopatką zdjąć nadmiar. Aby to zrobić, można użyć drewnianego stojaka. Następnie dać uchwyty roztwór przez 15 minut. Nadszedł czas, aby delikatnie ukształtować usunięte, ustawić go obok niego i powtórzyć cały proces. Oczywiście, jeśli masz więcej niż jedną formę, tor będzie znacznie szybciej. Nawiasem mówiąc, w sposób łatwy do całej witryny. Na przykład, obok ławki w ogrodzie lub przed altany. A nawet jeśli ze ścieżką razem gdzieś z kształtu – to jest bardzo łatwe do naprawienia. Wystarczy w tym momencie, aby usunąć uszkodzoną jednostkę, ustawić formularz i wypełnić go z nowego rozwiązania. To jest to! Twoja ścieżka ogród ponownie nabyć swój pierwotny piękny widok.