318 Shares 4225 views

Łóżka z surowców wtórnych: fantazjować i zapisać

Mieć praktyczną wiedzę na temat branży, która teraz bierze w posiadanie coraz więcej mieszkańców miast. Ten przemysł – krajobraz konstrukcja. Kwietniki, ścieżek, klomby, rzeźby ogrodowe i oryginalne polany stały się integralną częścią nie tylko na terenach podmiejskich, ale także dobrze utrzymane miejskich gospodarstw domowych. Dowiedz się prawidłowe i ciekawy projekt z miejsc może być na studiach, ale lepiej to zrobić w praktyce. yard dekoracji wymaga nie tylko wiedzy, ale wyobraźnię i umiejętności. Oto, na przykład, klomby z materiałów złomu. Uczynić je łatwiej niż klasyczne ogrody kwiatowe, a rezultat jest oszałamiający: kwiat ogrodowy, stworzony przez ręce, piękne, oryginalne i niepowtarzalne. Samo- Making łóżka (zdjęcie pokazuje jak oni są kreatywni) dawania jakichkolwiek amatorów ogrodników.


Łóżka z surowców wtórnych: obuem cała strona!

Z pewnością każdy w magazynach ma buty, które przez długi czas nikt nie jest. Świetnie! Wykonane ze starych butów puli dla kwiatów lub klombu całości. Aby to zrobić, należy wyciągnąć stare wkładki, wypełnione buty i buty żyznej glebie i posadzone kwiaty. Wspaniałe łóżko jest gotowe! Wzięty osobno buty mogą być zawieszony na łańcuchu lub umieścić na poręczy ganku. I można zrobić „buta” półkę w kilku rzędach, i włożyła buty kwitnie. Łóżka z łatwo dostępnych materiałów są wygodne, że mogą poruszać się w zimie do pokoju. Ta sama zasada sprawia łóżka ze starych torby na zakupy i kosze, kapelusze, glinianych miseczkach i wszystko, co można wlać ziemi.

Łóżka z surowców wtórnych: idziemy, będzie, będzie …

Niektórzy z moich przyjaciół kupił działkę w ogrodzie razem ze starą zardzewiałą samochodu. Zaczęli się pozbyć złomu. Auto przeniósł sztucznie skonstruowany wzgórze. Salon wypełniony ziemi, posadzono tam ciemiernik, hiacynty i roczne uczciwość. Okap wygodnie rozliczane bratki na dachu – Kilka rodzajów roślin dywanowych. To właśnie od tyłu bagaż z jakiegoś powodu był chętny do wolności wielokolorowe przedstawicieli Loacha. Prawdopodobnie dlatego, że właściciele chcieli reprezentować wiatr, spiesząc na spotkanie wspaniały kwiat samochodu. W dół i obecnie zaczęły się kłopoty! Kwitnący samochód tak umiłował, że dzieci już postawić się w pobliżu kwitnącego rowerze. Na pniu wzmocniona skrzynek kwiatowych, wszystkie metalowe części rany winorośli i bluszczu. Nie mógł się oprzeć na ogród hosta. Spędził tydzień w okolicy, ale nie było łóżka, krzesła, łóżko, zlew i dziwny, przypominający budowę statku kosmicznego, spawane rury o różnych średnicach. Ogień z dyszy symulowane liści czerwonych berberysu i Sumac, iluminatory – Delphinium i tojad. Co najważniejsze: bujne klomby materiału pod ręką nie było prawie cały budynek i odpadów z gospodarstw domowych pozostały z ogrodu starych właścicieli. Naturalnie, w ogrodzie z moich znajomych tam i kwietniki z plastikowych butelek, ogrody kwiatowe, określonymi przez kamieni i muszli morskich o różnych kolorach, wyciętych z oponami kwitnących figurę. Te ogrodnicy działka przynieść ich know-how na wycieczkę do ogrodu botanicznego lub muzeum. I zrozumiałem jedno: im więcej rzeczy wydaje się niewłaściwe kolory, to piękny kwiat łóżka z niego uzyskane.