606 Shares 3005 views

Diego Milito. biografia

Diego Alberto Milito – gracz z Argentyny, który gra teraz dla „Racing”. W młodszym bratem Diego Gabriel, który wcześniej grał w reprezentacji Argentyny.


kariera

Diego Milito urodził się 12 czerwca 1979. miasto narodzin gracza Bernal w Argentynie. Jego nazwisko było na cześć piłkarza Maradona. Pierwsze kroki w futbolu Diego, podobnie jak jego brat, rozpoczęła się w skromnym zespołem Viejo Bueno. Po tym, bracia zaczęli grać w różnych zespołach argentyńskiej mistrzostw.

"Racing"

Diego Milito wybrał „Racing”, który zranił matkę i ojca piłkarz. Zaczął mówić o nim w odległym 1999 roku. Bardzo szybko, „Książę” może odbywać się w samym sercu klubu i nie zamierza dać każdemu. Pierwsze sukcesy klubu wystąpił w 2001 roku – „Racing” za pomocą Milito mógł (po raz pierwszy w trzydziestu pięciu lat), aby wygrać przysłony. brat Gabriela w czasie grał dla innego klubu Avellaneda – „Independiente”, dla której jego dziadek był chory braćmi. Zależność pomiędzy tymi dwoma zespołami nie były bardzo przyjazny. Po koledzy musieli zabrać braci podczas meczu. W tym samym czasie w rodzinie Milito katastrofa. Ojciec został porwany przez nieznane. Na coś, aby utrzymać go przy życiu, żądali pięciuset tysięcy dolarów. Ransom udało się obniżyć do stu tysięcy, a ojciec osiemnaście dni później wrócił do domu. Ze względu na stresujących doświadczeń Diego Milito zaczął się zastanawiać kontynuowania kariery w Europie.

„Genua”

Idąc do włoskiego „Genua” Milito miał dość dojrzały wiek (dwadzieścia pięć). W momencie przeniesienia (2004), „Genua” nie wykazuje silną ligę piłkarską, mówiąc w serii B. Z nadejściem Diego Milito miał zysk w momencie ataku. Diego strzelił kulki niemal każdym meczu na boisku i pokazał swoje najlepsze cechy. W sezonie 2004/05, „Genua” dokonał ogromnego wysiłku i przy pomocy argentyńską był gotowy, aby przejść w pierwszej lidze włoskiej mistrzostw. W ostatniej rundzie prezydenta Team Championship postanowiłem kupić zwycięstwo, chociaż „Genua” był w stanie pokonać przeciwnika za siebie. Skandal spowodowało zgubnymi konsekwencjami dla zespołu – leć do C1.

"Zaragoza"

Diego Milito – piłkarz, który w momencie wyjścia „Genua” zyskał pewną popularność w wielu klubach. Tak, a Diego nie szczególnie chcą tracić czasu grając w niższych ligach. Dlatego wkrótce przeniósł się do hiszpańskiego „Zaragoza”. Umowa miała możliwość odkupienia zawodnika o pięć milionów euro. Podczas gdy zespół grał młodszego brata Diego. W Hiszpanii, piłka nożna nie jest zatrzymany wywrócić bramkarzy swojej grze i pojawiły się jako napastnik, w stanie trafić samą bramę, albo dać swoim partnerem. W połączeniu z tych graczy miał bardzo dobrą techniką. Diego Milito, którego zdjęcia są często mylone z Rocky Balboa, niesamowite gry i spędziłem wiele punktacji (można zauważyć bramy pokerowych Madryt „Real”). Niemniej, najlepsze zespoły na napastnika nie zwracać uwagę.

I znowu: „Genua”

Jak próbował Diego „Zaragoza” zdegradowany do drugiej ligi, a gracz zaczął odebrać nowy zespół. W ostatnich minutach okienka transferowego Milito wykonał nagły zwrot w „Genua”. W tym czasie zespół był w stanie wspiąć się w Serie A. W pierwszym meczu Milito zaczął wykazywać doskonałą grę. W meczu nie była równa piłkarza. Punktacja sezonie dwadzieścia cztery cele, gracz drugi w rankingu na liście strzelców. Dodatkowo przyznano mu tytuł najlepszego zawodnika w mistrzostwach Włoch.

"Inter"

Wreszcie, Diego Milito otrzymał w 2009 roku propozycję na „Inter”. Kwota zakupu kosztować zespołu 25 milionów euro. Piłkarz wynagrodzenie w nowym klubie było trzy i pół miliona euro, dla porównania, którzy opuścili Zlatan Ibrahimovic otrzymał dwanaście. W pierwszych czternastu meczach Diego zdobyć dziewięć bramek. Milito strzelił gole w decydujących momentach. Podczas czasu spędzonego w „Inter”, gracz był w stanie rozróżnić około 60 razy.

powrót

W lecie 2014 roku zawodnik zdecydował się powrócić do „Argentyna”. Na zasadzie wolnego transferu Milito przeniósł się do „Racing”. Przez piłkarza grudnia pomógł zespół zdobyć tytuł. Do tej pory Milito nadal iść na pole i wykazać doskonałą grę.

Mam żonę Diego Milito – Sofia, jak i dzieci. Piłkarz zawsze był wzorowym ojcem rodziny, unikać gulyanok i imprez klubowych, rzadko udzielali wywiadów. komunikuje się nie tylko z dziennikarzy i prasy.