854 Shares 4062 views

Profesjonalne łyżwy postać: Przegląd, opinie i recenzje

Łyżwiarstwo odwołań do wielu. Ale jeśli zrobisz to profesjonalnie, wymagają odpowiedniego sprzętu. Pierwszy profesjonalny rysunek łyżwy, które muszą spełniać określone wymagania. Przed mówimy o najbardziej popularnych marek towarów, oferujemy przegląd zasad, zgodnie z którymi konieczności dokonania wyboru.

Cechy konstrukcyjne: buty

Wszelkie łyżwy mają postać dwóch podstawowych części – kręcone buty i ostrze, które uzupełnione przednie zęby. Poprzez to konstruktywne rozwiązanie może skakać na łyżwach, robi trudne elementy w postaci ścieżek kroków, na przykład. Wybierając profesjonalne łyżwy rysunku, należy zwrócić uwagę na następujące parametry:

  • Górna część buta materiał: najlepszym rozwiązaniem – skóra, oddychający struktura posiada dobrą rozciągliwość i zatrzymywania ciepła w nogach. Modele profesjonalne skóra może być używany w dwóch lub nawet trzech warstw, co daje większą sztywność buta.
  • Podszewka na buty odgrywa również dużą rolę, gdyż służy jako warstwa pośrednia między stopy i buta górnej. Wyściółka zapewnia komfort noszenia obuwia. Tańsze modele to również izoluje najlepsze modele, a drogie buty szelki jej zadanie – amortyzacja.
  • Sole większość modeli lub skóry lub tworzywa sztucznego – każdy materiał ma swoje własne cechy.

cechy ostrze

Ostrza do kręconych łyżwy (Professional) mają zęby i że ich różnicy. Są one dłuższe i szersze, a tym samym gwarantuje stabilność i komfort jazdy. Nie trzeba ostrze strukturalnie ma dwie krawędzie – na zewnątrz i wewnątrz, a karb znajduje się pomiędzy nimi. Łyżwiarstwo figurowe polega właśnie poślizg na krawędziach. Żebra dobrze przylegają ostrze z lodem, więc lód będzie bezpieczny.

dla dzieci

Eksperci doradzają przy wyborze łyżwy dla dzieci, aby zwrócić uwagę na jakości materiałów i dobry sprzęt zmieścił się na nodze. Łyżwy figurowe Dzieci Professional oferuje wiele firm. Wielu rodziców w przeglądzie konkretnego modelu podkreślają, że najlepsze konie są wykonane z oryginalnych butów skórzanych, które powtarza kształt stopy. Ponadto, dobrze, jeśli sprzęt jest uzupełnione specjalnymi nakładkami – są one potrzebne, aby chronić kostkę podczas jazdy. Proponujemy przegląd dwóch modeli łyżew, które są dużo dobrych opinii.

Jackson Freestyle DJ2190

Te łyżwy dla łyżwiarstwie figurowym dla dzieci profesjonalnego podejścia do badania skoków w ciągu jednej tury. Charakterystyczne cechy tego modelu to umiarkowany twardości buty stworzone z prawdziwej skóry i nawierzchniową poliuretanową, co czyni ich opieką łatwiejsze. Anatomicznie ukształtowana wkładka zapewnia stabilne podparcie dla stóp. Termoformowanie jest miękka, a wewnętrzna paczka ma termopamyat przez który zapewnia wygodne dopasowanie buta. Model posiada wielowarstwową wyłączną Layered Cork skórzana podeszwa, wykonana ze skóry i korka. Takie połączenie pozwala na poprawę właściwości amortyzujące podeszwy, co zmniejsza jego wagę i zwiększa izolację.

Wifa Prima Set Mark IV YTH

Łyżwy dla łyżwiarstwie figurowym dla dzieci profesjonalny Wifa zawsze przyciąga uwagę odbiorców wysokiej jakości, gładkie przesuwanie. Rodzice mówią, że to jest łatwe do wyboru modele dla chłopców i dziewcząt, ponieważ charakteryzują się stylowym wzornictwem. profesjonalne modele wykonane są ze skóry i uzupełnione przez specjalną oddychającą podszewką. Godność buty – wkładki ortopedyczne. Te łyżwy rysunku są odpowiednie dla początkujących łyżwiarzy, którzy studiują jednego do dwóch lat.

Konie dorosłe: dla początkujących

Początkujących łyżwiarzy eksperci sugerują, aby zwrócić uwagę na modelu ustanowionego przez łopatki. Profesjonalne łyżwy rysunku są produkowane przez wielu producentów. Rozważmy to najbardziej popularne:

  1. Graf (Szwajcaria). Marka ta oferuje łyżwy linii. Buty są wykonane z syntetycznego materiału termicznie. Dzięki ciężkiej bootleg zapewnia niezawodne mocowanie kostki podczas treningu i jazdy na łyżwach, więc ryzyko uszkodzenia jest zminimalizowane. Podeszwa butów wykonana jest z lekkiego tworzywa sztucznego.
  2. Edea (Włochy). Marka ta proponuje zwrócić uwagę na koniach z kompensacji i amortyzująca wkładka, która kompensuje obciążenia w kierunku pionowym. EDEA profesjonalny rysunek łyżwy są przeznaczone dla zawodników, którzy osiągnęli trzeci poziom sportu. Z tych modeli, można łatwo trenować skoki różnych typów, w tym potrójny. Know-how marki – unikalny system sznurowania haki w obszarze, który nie złamie pod żadnym pozorem. Łyżwy klasa sportowa figura marki są uważane za najprostszy i najlepiej, o czym świadczą opinie i ekspertów, jak i samych zawodników.

na pół

Dzisiaj, w każdym mieście można zakupić profesjonalne łyżwy rysunku. Jekaterynburg jest wiele sklepów sportowych, gotowy do pomocy przy wyborze zarówno początkujących, jak i profesjonalnych sportowców. Na pół-profesjonalnym poziomie odpowiednich sztywniejsze buty i wysokiej jakości ostrza. Są one sprzedawane bez ostrza, więc ważne jest, aby wybrać odpowiedni dla nich te szczegóły. Jedne z najlepszych modeli dla klientów semi-jazdy obejmują:

  1. Wloskiej firmy RISPORT RF3. Ta postać łyżwy pomoże Ci spełnić żadnych skomplikowanych elementów na lodzie. Buty wykonane z naturalnej skóry, odporny na działanie różnych czynników. Anatomiczny kształt zapewnia idealne dopasowanie do stawu skokowego i stopy, więc jazda będzie bardziej pewny siebie i jasne. Dzięki podeszwy dwuwarstwowych naturalnej skóry zapewnia dobrą amortyzację oraz właściwości izolacyjne.
  2. Wifa Skatec Deluxe – to profesjonalny łyżwiarstwo figurowe łyżwy na wygodne i niezawodne buty. Jest uważany za najbardziej uniwersalnym modelem. Członkowie pamiętać, że łyżwiarze trzeci lub czwarty poziom modeli danych pasuje idealnie.

dla profesjonalistów

Kiedy zawodowo w każdym sporcie wymaga jakość i niezawodność sprzętu. Rysunek łyżwy dla sportowców, którzy są zaangażowani w nartach profesjonalnie, powinien mieć wysoką sztywność, ostrze wykonane z wysokiej jakości metalu, dzięki czemu są one długo utrzymuje dobre ostrzenie.

Kupujący, którzy opowiadają się za prawdziwie narzędzi wysokiej jakości, świętować takie profesjonalne łyżwy dla łyżwiarstwa figurowego jako Graf Edmonton. Pozwalają one skoczyć trzy lub cztery razy i wszelkie inne elementy kompleksu na lodzie. Buty wykonane ze skóry, miękką wyściółką wewnętrzną na termoformowania wydatków, co zapewnia anatomiczne dopasowanie na kostce. Według opinii, łyżwy siedzieć idealnie na nodze do ostatecznego ataku.

Ugruntowaną model popularnej rosyjskiej marki Graf. Rysunek łyżwy są przeznaczone do średniego poziomu jazdy i sztabu szkoleniowego, więc może nie tylko poprawić swoją technikę jazdy na nartach, ale także nauczyć się nowych elementów. Charakterystyczne cechy modeli – wygodne buty, wielowarstwowe podeszwy ze skóry oraz wysokiej jakości ostrza.