180 Shares 2629 views

Audi RS6 – serce diabła

Nie będę się mylił, jeśli nazywam Audi RS6 kulą z ogromnym bagażniku. Patrząc na kontur ciała, znajdziesz w nim coś diabolicznego. Nigdy nie powiesz, że ten samochód został stworzony, aby zdobyć serce rodzin. A gdy siadasz za kierownicą, jest przekonany o tym ponownie. Druga stu kilometrów pokonuje się w ciągu zaledwie pięciu sekund! Aby oprzeć się pokusie przejechania przez miasto nocy, niewielu uda się, jeśli w ogóle.

Jak mogę utrzymać całą masę czterysta pięćdziesięciu mocy pod maską? Chcę przynajmniej co jakiś czas je wdrożyć. Do stu, przyspiesza w zaledwie 4,7 sekundy. Jeśli masz odwagę i zdolność do przyspieszenia maksymalnie 250 km / h, upewnij się, że nie będzie można odblokować od tyłu. Leczy cały ten napędowy napęd na cztery koła . Warto zauważyć, że maksymalna prędkość jest ograniczona przez elektronikę. Jednocześnie maksymalna prędkość na prędkościomierzu wynosi 310 km / h. Czy to łatwe?

Dzień na Audi RS6 2012 jeździć trochę nudny. Staje się trochę niewygodne z tak wielu światłami, policjantami, którzy zabierają znaki itd. W mieście samochód staje się dokładnie tym, czym powinien być – wielkim generałem, którego długość wynosi aż pięć metrów. W samochodzie samochód siedzi bardzo wygodnie. Siedzenia są bardzo miękkie, niektóre mogą nawet wydawać się zbyt wiele. Imponujący zakres ich korekt. Jeśli znajdziesz się w środku, nie będziesz w stanie zrelaksować się. Nie jest przeznaczony do stopniowego flanku, a nie do transportu towarów. Możesz to zrozumieć, uruchamiając silnik Audi RS6.

Uruchamiając go, natychmiast przestaw dźwignię maszyny na pozycję "napęd". Od tej chwili nie będzie pokoju. Naciśnięcie pedału przyspieszenia ostro rzuca plecy i zmniejsza przestrzeń wokół niej. Jest tylko droga. Nie chcę w żaden sposób zerwać stopy z pedału gazu. Skrzynia biegów działa bardzo delikatnie, z przekładnią kół zębatych. Jeśli musisz zatrzymać tak wspaniały szlak na autostradzie, możesz mieć pewność, że hamulce nie zawiedzie. Sterowanie kierownicą jest bardzo proste, ponieważ doskonale leży w dłoniach, a samochód spełnia wszystkie czynności kierowcy.

Kolejnym punktem, na który warto zwrócić uwagę, jest piękna izolacja hałasu. W środku nic nie zakłóca. Dlatego nie czujesz szybkości, jeśli nie odważysz się patrzeć na szybkościomierz Audi RS6. Niemal niemożliwe jest zmęczenie takim samochodem. Czas za swoim kołem leci bardzo szybko.

Koszt Audi RS6 Avant wynosi około 120 tysięcy dolarów. Ale nie powinieneś wątpić, nabywca takiego samochodu musi być znaleziony. On nie ma konkurentów. W każdym razie trudno jest natychmiast odwoływać się do wagonu stacjonarnego, który ma silnik V8 wyposażony w dwie turbiny. Objętość silnika wynosi 4172 centymetrów sześciennych, maksymalna moment skręcania wynosi 560 nanometrów. Jednocześnie średni przepływ wynosi około 14,6 litra na 100 km.

Kupujący takiego samochodu w naszym kraju natychmiast przemieszczą się na bok fani wagonów. Przynajmniej nigdy już nie powiedzą złych rzeczy o samochodach z takim ciałem. Uznany "żelazny koń" jest w stanie zdobyć serce sceptycyzmu.