568 Shares 3730 views

Życie osobiste, biografia, ciekawostki o Dzhonni Galeki (Johnny Galecki)

Dzhonni Galeki – utalentowany i uroczy amerykański aktor, który zyskał popularność dzięki kręcenia komedii serialu telewizyjnym „The Big Bang Theory”. Ze względu na rolę męską dla więcej niż cztery kilkunastu filmach, gra w mniejszych i większych ról. Johnny odkrył swoją miłość do działając jako dziecko i zaczął działać w filmach jako nastolatka. Johnny Galecki dzisiaj nadal zachwycają fanom nowe i ekscytujące prace aktywnie usunięte w projektach telewizyjnych i filmów.


aktor dzieciństwo

Dzhonni Galeki urodził się w belgijskiej miejscowości Bray 30 kwietnia 1975 r. On jest Amerykaninem, jak i jego rodziców, ale trzech lat mieszka w Belgii. W tym kraju, rodzina przeniosła się z serwisu Richard Johnny Galecki, który odbył się w US Air Force. Meri Lu, matka Johna, był konsultantem na kredyt hipoteczny. W jego żyłach płynie Johnny Galecki Irish, polskiej i włoskiej krwi. W rodzinie, że jest najstarszy, aktor ma siostrę Allison i jego brata Nicka.

doświadczenie teatralne

Johnny Galecki mają talent aktorski odkrył w młodym wieku. W wieku siedmiu lat, chłopiec już działał na scenie prestiżowego Chicago Goodman Theatre. W wieku 11 lat, grał tak dobrze w swojej roli w spektaklu „Member of the Wedding”, który młody talent nominowany do nagrody honorowej. W wieku 12 lat, John postanowił sobie, że byłoby poświęcić swoje życie do kina.

Kinoakterskaya kariera

debiut odbył jako nastolatek w filmie „One Night w życiu Dzhimmi Rirdona”. W 1989 roku młody człowiek dostał rolę w filmie „Mikołaju”. Chciał grać w filmie, który nagranego testu na filmie. Producenci byli pod wrażeniem wytrwałości, wytrwałości i talentu młodego talentu. Ujawnić wszechstronność działając Johnny dopiero w 1993 roku, kiedy stał się jednym z bohaterów serii „A rodzina rozdarta”. To było wtedy, że młody aktor zaczął zwracać uwagę na dyrektorów, jest aktywnie zaproszony do ciekawego filmu.

komedia Rodzina „Jaś Fasola” stał się ulubiony film na świecie, więc jest to nieco uwielbiony i Dzhonni Galeki. Pomógł też znajomość z Dzhennifer Lav Hyuitt, bardzo popularnej aktorki, dzięki którym młody człowiek otrzymała rolę w horrorze „I Know What You Did Last Summer”.

Jednak największy wpływ na karierę artystyczną Johnny Galecki ma serialu "The Big Bang Theory". Zrobił Johnny popularna nie tylko w Ameryce, ale we wszystkich krajach, w których transmisja danych filmu. Nawiasem mówiąc, to idzie tak daleko. Dzhonni Galeki jest zawsze zajęty na planie serialu, ale nadal znajduje czas na inne projekty. Popularność i miłość publiczności przyniósł Film Aktor jak „Entourage”, „Hancock”, „Time”.

Filmografia Dzhonni Galeki

Zdjęcia aktora można zobaczyć dziś w wielu magazynach mody. Johnny jest bardzo popularna nie tylko w Ameryce, ale również w Europie. Po raz pierwszy w telewizji aktor był z powrotem w 1987 roku, z udziałem w filmie „Morderstwo jest z góry ustalona.” W tym samym czasie brał udział w filmie telewizyjnym «Time Out dla taty». W 1988 roku Johnny Galecki zaczął grać w serialu „Roseanne”, który wyemitowany na 1997, a także odgrywają rolę w dramacie „Jedna noc w życiu Dzhimmi Rirdona”. W 1989 roku został postrzelony w komedii familijnej „Mikołaju” fantazji serialu „Hardboll” „wyścigowy” i.

Nowa dekada zadowolony Johnny Galecki nowe role. W 1990 roku zagrał w czterech filmach: filmy telewizyjne „Blind Faith” i «W obronie żonatym mężczyzną» i serii elegancki kwiat «i» American Dreamer”. W 1991 roku rozpoczął strzelanie serii „Civil War”, aw 1993 – w filmie telewizyjnym „Rodzina Torn Apart”. W 1994 roku pojawił się dramat z Johnnym „bez zgody”, aw 1996 – thriller «Murder do moich drzwi». 1997 dla Johnny Galecki został nasycony, został nakręcony zaledwie trzech godzin "Kings of suicide" komedię rodzinną "Mr Bean", thriller "I Know What You Did Last Summer," kryminale

W 1998 roku Johnny zagrał rolę geja nastolatka w komedii "The Opposite of Sex". 1999 aktor spędził kręcenia serialu, "The show norma", jak brał udział w głos działając "Family Guy" i "Batman przyszłości." W nowym stuleciu, Johnny Galecki trochę rozproszony przez telewizję i przekierowanie ich energie do kina. Na dużym ekranie aktor pojawił się w komedii „100 problemów i dziewczyna” i melodramatu „Bounce”. W 2001 roku Johnny odegrała rolę w dramacie kryminalnym „Jedynym wyjściem,” fantazja „Vanilla Sky” oraz komedia telewizyjna «Bagtime».

W 2002 roku Johnny Galecki dołączył twórcze świnka filmy telewizyjne «Dwie rodziny» i «staje Glen». Zaczęliśmy strzelania serii „Queen of the screen” wydany w 2003 roku i „Thriller” bukmacherzy. W 2004 roku Johnny zachwycił krótki film «Białą jak ja», dramat „Crystal”, serialu „Entourage” i „LAX”. W 2005 roku zaczęliśmy kręcić serial "My Name is Earl", "American Dad" oraz film telewizyjny «Peep Show». W 2006 roku Johnny Galecki dostał rolę w serialu „Mój zespół”, który emitowany do 2010 roku.

W następnym roku Johnny był jednym z jego najlepszych ról – "The Big Bang Theory" Doctor of Science Leonardo Hofstadtera w filmie telewizyjnym Ta seria idzie tak daleko, że aktor spędza większość swojego czasu pracy. Pomimo tego, Johnny Galecki trwa kilka wskazówek na temat fotografowania ruchu. W 2008 roku pojawił się na dużym ekranie w przeboju science-fiction „Hancock” w 2011 roku – w thrillerze „Time”, aw 2013 – w dramacie „The Club” CBGB”. W niedalekiej przyszłości planuje zagrać w thrillerze „Zaproszenie” tego wspaniałego aktora – Dzhonni Galeki.

życie osobiste

Na planie serialu „The Big Bang Theory” aktor spotkał się z odpowiednikiem Keyli Kuoko. Dziewczynka spotkał Johnny'ego dwa lata, ale w 2010 roku para zdecydowała się opuścić. Cuoco Johnny Galecki, aby utrzymać ciepłe przyjaźnie. Co ciekawe w życiu Dzhonni Galeki i jego dziewczyną, aby powtórzyć ten sam scenariusz jak w serii. W filmie też ich postacie po raz pierwszy spotkał, a następnie, po długotrwałym związku, zdecydował się odejść. Teraz serce Johnny zajęty aktorka Kelli Garner.

Interesujące fakty z biografii

  • W 2012 około 8 milionów dolarów zarobione Dzhonni Galeki.
  • Wzrost aktor 1.65 m.
  • Johnny Galecki występował w grupie wideo «Dave Matthews Band» do piosenki «satelitarna».
  • Johnny jest doskonała gra na wiolonczeli, widzowie mogli zobaczyć go w jednym z telekartin.
  • W 2006 roku Johnny Galecki zostało obnażone po raz pierwszy na scenie, grając grać męską prostytutkę. Do tej roli, aktor został nominowany i otrzymał nagrodę teatralną światowym znaczeniu.