703 Shares 7332 views

Podsumowanie „Anna Karenina”

Jeśli to czytasz, to znaczy, że jesteś zainteresowany w pracy, że Tołstoj pisał – „Anna Karenina” Fabuła powieści można znaleźć poniżej. W czasie naszych zapracowanych ludzi często nie mają wystarczająco dużo odpoczynku, nie wspominając o czytanie książek, ale tym razem wymaga od nas, aby być w pełni rozwinięte. Ponieważ wielu z nich nie ma czasu na czytanie długich powieści, mogą je przeczytać w krótkiej formie. W tym artykule prezentujemy uwagę podsumowanie „Anna Karenina”. Ta powieść została napisana przez Lwa Tołstoja w 1878 roku.


„Anna Karenina” – to książka, której streszczenie jest trudne do przekazania. Ale postaramy się uczynić go bardziej zrozumiałe i mogą wybierać z czytnika.

W Oblonskys Moskwa panuje zamieszanie – wszystko czeka na przyjazd siostry gospodarza, Anna Karenina. W przeddzień tego samego właściciela, Stepan Arkadevich Oblonsky, który ucieka była żoną niewierności z guwernantką. On oszczędził jego żona, Dolly, ale zdaje sobie sprawę, że więcej jej nie kocha, pomimo tego, że ona urodziła mu siedmioro dzieci, z których tylko pięć przeżył. W tym dniu, Stepan jada ze swoim wieloletnim przyjacielem Konstantin Levin, który przyszedł do jego domu, aby złożyć ofertę Oblonsky sister- in-law, kici. Ale on mówi mu, że ma konkurenta w osobie Alekseya Vronskogo. Kitty nie wie komu dać pierwszeństwo – Levin, z którymi jest łatwe i darmowe, a Wroński, którego ona żywe, ale jeszcze nie wie, że nie zamierza się z nią ożenić. Ale ona odmawia Levin. Wroński na stacji kolejowej spotyka Anna Karenina i poważnie zainteresowany. Na balu Kitty czeka na to, co wyjaśnia jej, ale był całkowicie pogrążony w rozmowie z Anną. Kitty jest w rozpaczy. Anna wróciła do Petersburga, Wroński i idzie za nią.

Podsumowanie „Anna Karenina” jest trudne do przekazania w jednym artykule. Cała fabuła nowej linii łatwiejszego śledzenia, oczywiście, czytanie książki w oryginale.

Levin wrócił do domu. Młody człowiek przeżywa z powodu awarii ukochanej. Anna rozczarowana także w życiu codziennym. Towarzystwo męża, który jest znacznie starszy od niej i do którego zawsze czuł tylko szacunek, stało się ciężarem. Zaczyna widzieć w nim tylko braków. To nie pomaga, a nawet miłość do Seryozha i ich 8-letniego syna. Wroński był zakochany w Annie, i pod każdym względem ma swoją lokalizację. Aleksiej Karenin, mąż Anny, mówi przyciąganie żoną i Wroński siebie, która idzie od nieskrępowanej flirt w coś więcej, i zobaczyć, jak negatywne nastawienie do tej wysokiej społeczeństwa. Wyraził niezadowolenie z żoną, ale nic na to nie poradzę. W rok po ich pierwszym spotkaniu Wroński i Anna zostali kochankami. Młody człowiek stara się przekonać Annę opuścić męża i połączyć swój los z nim. Ale Anna nie może zdecydować się opuścić męża, pomimo faktu, że dziecko czeka na Wroński. Anna Karenin stawia warunek, że jeśli w lewo, nie widział swojego syna, a zatem musi ona zachować widoczność szczęśliwego życia rodzinnego. Anna ma tendencję do Wroński oraz warunków Nawet jej mąż nie może zatrzymać kobietę.

Podczas porodu Anna Nie tylko umrzeć, aw upalne prosząc o przebaczenie męża. Wroński ona odrzuca. Został upokorzony, próbuje się zastrzelić, ale jego ratowanie. Niedługo po urodzeniu, mimo Karenina czci stosunek do jej córki, wciąż jest irytujące Anna. Miesiąc po jej odzyskania Wroński emeryturę, a ona idzie z nim i jego córki za granicą.

W Moskwie, Levin spełnia Kitty i uświadamia sobie, że jest w nim zakochana. On proponuje jej, że ożenić.

Anna i Wroński we Włoszech, ale nie wszystkie są tak dobre jak pierwszy. Oni się nudzić. Po powrocie, Anna wyraźnie czuje, że społeczeństwo odrzuciło ją. To samo dzieje się z Wroński. Zaczynają żyć na wsi, w posiadłości Wroński, czekając na decyzję o rozwodzie. Ale nie ma zgody między nimi. Anna uważa, że bardziej jak Wroński, więc jest zazdrosny o wszystko, co interesuje, nawet do jakiejkolwiek aktywności. Wroński, wręcz przeciwnie, jest obciążone przez nią. W desperacji, Anna rzuca się pod pociąg i zginął. Wroński dręczyły wyrzuty sumienia. Idzie na wojnę, zostawiając córkę Anna Karenina. syn Levina i Kitty rodzi.

Teraz, gdy wiesz podsumowanie „Anna Karenina”, warto przeczytać tę powieść w całości lub obejrzeć jeden z jego filmów. Oni robią niezapomniane wrażenie. Podsumowanie „Anna Karenina” pomoże Ci zrozumieć niektóre aspekty fabuły.