124 Shares 4434 views

Irina Polyakova: Biografia, kariera, rodzina

Kto Irina Polyakova? Biografia tego wspaniałego kobiety opieką osób ogląda jej uwolnienie na NTV. Jednak niewiele osób wie, jak mieszka, co śnienie robi w swoim wolnym czasie.


biografia

Urodzony w Moskwie utalentowana prezenterka TV Irina Polyakova. Biografię tej niezwykłej kobiety jest potwierdzona przez fakt, że od urodzenia dostała stać się meteorolog.

Życie jest trochę Irene nie było tak proste, jak jej rówieśnicy. Miała szczęście, że córka inżyniera wojskowego. Od najwcześniejszych lat była przyzwyczajona do ścisłej dyscypliny z określonym porządku dnia. Taka edukacja nauczyło ją za silną wolę charakter, nigdy nie poddawaj się i nie pozwolić sobie na relaks.

Nic dziwnego, że dziewczynka była najbardziej posłuszny w przedszkolu, zawsze przyniósł do domu dobre stopnie i najbardziej prestiżowy uniwersytet w kraju – Moscow State University – ukończył z wyróżnieniem.

Miłość do geografii

Po przejechaniu pojawił się w telewizji, wielu widzów zaczął szukać odpowiedzi na pytanie, kto tego Irina Polyakova. Biografia, data urodzenia dziewczynki są bardzo zainteresowani jej fanów. Ktoś myślał, że to była modelka i aktorka. Po tym wszystkim, jej jasne i uroczy wygląd mógł tylko podciąć takie myśli.

Jednak, aby stać się sławna ta dziewczyna nigdy nie marzył. W szkole, miała chęć nauk geograficznych. Oczywiście, ona łatwo opanowane wszystkich przedmiotów w szkole. Jednak badanie kontynentów, osobliwości klimatycznych, ludność w poszczególnych krajach doprowadziły do jej szczególnego zainteresowania. To właśnie on stał się impulsem do wyboru pierwotnego zawodu.

Po ukończeniu szkoły średniej, Irina wpisane na Uniwersytecie Moskiewskim w Zakładzie Geografii. Tutaj po raz kolejny była przekonana, że to naprawdę jest jej powołanie. Rygorystyczne wychowanie, miłość ich zawodzie – to wszystko pomógł dziewczynie stać się właścicielem czerwonym dyplomem.

kariera

Po raz pierwszy Irina Polyakova, biografii, że dzisiaj nie jest tajemnicą, próbował swoich umiejętności w praktyce, nawet absolwent Hydrometeorologicznego Center Rosji. Tu okazało się z najlepszej strony. Dla niej, obecność w tym miejscu była dobra lekcja życia.

Po raz pierwszy pojawił się w telewizji, stając się pogoda prezenter telewizyjny na NTV. Aby dostać się do tej pozycji nie było łatwe. Ale przekroczyła wszyscy zawodnicy pokazał swoje wybitne zdolności i składają się na udany start w karierze zawodowej.

Po sześciu latach życia, nowego ważnego kroku. Teraz była wiodącym członkiem w „Meteo-tv”

Kilka lat później biografia Iriny Polyakovoy Uzupełnieniem nowej rzeczywistości – ona objął stanowisko redaktora naczelnego stacji telewizyjnej NTV-Plus.

dzieci

Najważniejszym wydarzeniem w moim życiu były narodziny prowadząc jej uroczą córkę. W każdym wywiadzie mówi, że nie jest to tylko dziecko, ale cała planeta, wokół której kręci się zawsze jej życie. Moje dziecko nazwała Vera.

W przeciwieństwie do swoich rodziców, którzy trzymali go w rygoru, bohaterka naszego artykułu psuć swoją małą księżniczkę. Irina Polyakova (zdjęcia, biografia wyjaśnia, że ona jest kobietą o silnej woli natury), pomimo ścisłego charakteru, nigdy oddanie karierę nad rodzinę. Zajmuje się przede wszystkim z mężem i córką, a po poświęcając się pracy.

W odniesieniu do wybranego prezentera, trzyma to w tajemnicy ze wszystkich jego fanów. Tylko krewni i znajomi wiedzą, którzy są na tyle szczęścia, aby stać się mężem pięknej dziewczyny.

interesy

Prowadzi do atrakcyjnego wyglądu kocha wszystko, co zrobić z aktywnego trybu życia. Lubi jazdę na nartach, jazda na łyżwach, rolkach i grać w gry zespołu. Wszystko to, według niej, daje prawdziwe wakacje dla duszy, wiele nowych wrażeń i pozytywnej energii.

Polyakova lubi dać radość dla wszystkich tych, wokół niej. Oprócz podstawowej pracy, ale również posiada uroczystości. Ona i jej zespół stworzył agencję „Big City”, którego głównym celem – organizację imprez, imprez i wydarzeń specjalnych.

Irina też lubi spędzać czas w domu z rodziną. Ze względu na wybranym zawodzie zawsze mają prawo do jedzenia, ćwiczeń i zachować kształt. Ale czasami piękno pozwala się zrelaksować. Wolny wieczór przygotowuje wykwintne kulinarne specjały i przysmaki ukochanej córki i jej męża.

Na pytanie, czy gwiazda kocha swoją pracę, Irina Polyakova zdecydowanie daje pozytywną odpowiedź. Ona twierdzi, że ważne jest pogląd widzów, i stara się zrobić wszystko, aby uzasadnić ich zaufanie.

Teraz większość męskiej populacji wierzy w to, co mówią synoptyków, widząc na ekranie telewizora jest wspaniały, jasny brunetka. To – Irina Polyakova, biografia, który jest opisany w tym artykule.