862 Shares 3088 views

Koreańscy aktorzy. Najpiękniejsi koreańscy aktorzy

Koreańskie programy telewizyjne, filmy i programy telewizyjne zyskują popularność na całym świecie. Uroczni aktorzy i aktorki z Korei Południowej zdobywają miłość publiczności z atrakcyjnym wyglądzie i charyzmą. Jakie koreańskie aktorki są najbardziej atrakcyjne? Na jakich seriach zwrócić uwagę w pierwszej kolejności?


Chang Geun Juice

Chan Geung Sok jest bardzo popularny i znany jest na całym świecie bardziej niż inni koreańscy aktorzy. Biografia młodego Korei to prawdziwa historia sukcesu. Dwudziestoczteroletnia Gyn Sok zagrała w dziewiętnastu filmach, a także nakręciła jako reżysera. Jedną z jego pamiętnych ról była udział w dramacie o dziwacznym imieniu – "DoReMiFaSolLiSiDo", który pojawił się na ekranach w 2008 roku. Warto też wspomnieć o serii 2010, zwanej "Mary, gdzie byłaś przez całą noc?". Nie mniej udany jest film zatytułowany "Mój ulubiony". Aktor jest pamiętany przez jego ogromną charyzmę, jest bardzo uroczy i śpiewa dobrze. Nic dziwnego, że jego popularność wciąż rośnie. Gyn Sok jest na żądanie nie tylko w Korei Południowej, ale oferuje projekty w Japonii. W domu jest uznawany za jedną z dziesięciu najpopularniejszych gwiazd. W wolnym czasie od filmowania zaangażował się w muzykę i wydał mini-album. Jako bardzo popularny aktor, Gyn Sok prawdopodobnie pojawi się w wielu nowych seriach telewizyjnych i filmach, które mogą nie tylko zadowolić swoich oddanych fanów.

Lee Min-ho

Min Ho to gwiazdy seriali, w których kręcone są najlepsze koreańskie aktorki. Fani uważają go za bardzo utalentowanego i atrakcyjnego. Na swoim koncie ma już 14 programów telewizyjnych. Szczególnie ceniony jest nasz nauczyciel języka angielskiego, który został wydany w 2008 roku. Od 2009 roku i nadal prowadzi kolejną popularną serię "Boys of Colorful Flowers", w której Min Ho dzieli się z Ku Hye-sung, Kim Hyun-jung, Kim Boom i Kim Jong. Ciekawe, że Chang Geung Sok także grał w tym projekcie, ale odmówił wzięcia udziału w dramacie "Beethoven Virus". Warto zauważyć, że "City Hunter", wydany w 2011 roku. W tym, koreański aktor Min Ho gra tajnego agenta, który studiuje sztuk walki i broń od dzieciństwa. Straszna fabuła, niekonwencjonalna linia miłosna i charyzmatyczni aktorzy – to jest sekret sukcesu "City Hunter". Nawet ci, którzy są zwykle obojętni na koreańskie doramy, zakochują się w tej serii.

Kim Bohm

Kim Boma nie spotyka się z listami najpiękniejszych koreańskich aktorów. Jego wygląd nie jest najjaśniejszy. Ale koneserzy koreańskich seriali telewizyjnych wiedzą: jest prawdziwą gwiazdą! Jest równie dobry w zwyczajnych i muzycznych rolach, doskonale przyzwyczaja się do obrazów swoich bohaterów, a jego uroczy uśmiech może podbić jakieś serce. On wraz z Min Ho zagrał w słynnej serii "Boys of Colorful Flowers". Kolejnym sukcesem jest film "Wschód raju" w 2008 roku. W 2009 roku "Niekontrolowany kopniak" stał się znaczącym projektem. Co roku pojawia się jedna lub dwie nowe seriale telewizyjne. Niedawno najwyższe oceny otrzymały dora "To zima wieje wiatr", dodatkowo, w 2013 roku, i wydała film fabularny zatytułowany "Psychometry", który otrzymał również krytycy i widzowie bardzo korzystnie.

Kim Hyun Joon

Hyun Joong nie jest tak znany jak inni koreańscy aktorzy. Chodzi o to, że w tej chwili zagrał tylko w czterech programach telewizyjnych. Jednak każdy z nich był bardzo udany, więc nie trzeba mówić o nieudanej karierze. Aktor wciąż wyprzedza. Jego pierwszym występem na ekranie był rola w dramacie "Boys of Colorful Flowers", gdzie wzięły udział także inne koreańskie gwiazdy. Super-udane serie stały się doskonałym biletem do świata kina. Następną pracą był film "Naughty Kiss". W 2013 r. Wydano "Conquest of the City", a od 2014 r. Wydano odcinki serii "Czas Młodych", która została już uznana za bardzo obiecującą. Fani nie wątpą – Hyun Joon pojawi się na ekranie więcej niż jeden raz.

Gong Yu

Pomimo tego, że wielu popularnych aktorów koreańskich jest o wiele młodszych od niego, Ghosn Yu w ogóle nie przyznał się do nich. Jest bardzo dobrym aktorem, a seria z nim nigdy nie jest nudna ani nie interesująca. Jednym z jego najbardziej znaczących utworów jest rola w "The First Cafe Prince", gdzie bardzo przekonująco przekazał rozwój postaci z niepewnej i zdezorientowanej do siebie dla odważnych i gotowych na wiele dla prawdziwej miłości. W tej serii nie ma czegoś takiego, jak wielu gejowskich filmów gejowskich – aktorzy odgrywają jedną rolę, nie zmieniając się pod wpływem zdarzeń życiowych. Przeciwnie, w "First Cafe Prince" wszystko jest bardzo istotne i przekonujące. Gon Yu – rzadki typ w Korei. To daje wrażenie osoby, która rozumie życie. Być może dlatego przyciąga wielu fanów.

Lee Hong Ki

Podobnie jak inni koreańscy aktorzy, Hon Ki rozpoczął swoją karierę z udziałem w programach telewizyjnych. I pierwszy z nich odniósł sukces – "Jesteś piękny" został wysoko oceniany przez krytyków. Do kręcenia filmów, Hon Ky postanowił dokonać poważnych zmian w wyglądzie – stał się blondynką. Ten kolor włosów wygląda nietypowo w połączeniu z koreańskim typem twarzy, ale na obrazie aktora zdecydowanie miał jakiś urok. Nic dziwnego, że natychmiast przypomniał sobie fanów dramatu. Potem wziął udział w jakiejś serii kontynuacji. Druga część znana jest jako "Moja dziewczyna Kumicho". To nie mniej popularne niż pierwsze Dorama. W 2011 roku zagrał w serii "Muscular Girl", a następnie pracował w filmach pełnometrażowych – "Noriko idzie do Seulu" w 2011 roku i "Gorący pożegnanie" w 2013 roku. Teraz aktor widać w nowych odcinkach "Bride of the Century". Ta seria zaczęła się dopiero w 2014 roku, dzięki czemu Hon Ki już od dawna zadowoli fanów swoją rolą.

Chung Yeon Hwa

Yong Hwa był partnerem Hon Ky na stronie na planie "You're Beautiful". Jego bohater przyciągnął uwagę publiczności. Ci, którzy lubią jego talent aktorski, powinni również oglądać "Struny duszy" 2011. Teraz z Yoon Hwa jest seria "Wybór przyszłości", której pierwszy odcinek pojawił się na ekranach w zeszłym roku. Fani widowiska aktora mogą znaleźć wiele reklam i plakatów, gdy młody człowiek pracuje i modeluje. Ponadto zajmuje się muzyką. Jest wokalistą i szefem CN Blue. Więc możesz zobaczyć Yonnę Hwa nie tylko w serii, ale także na scenie. Koreański gatunek muzyczny k-pop staje się coraz bardziej popularny nie tylko w Azji, ale także w Ameryce i Europie, więc można bezpiecznie powiedzieć, że Chon jest prawdziwą gwiazdą sławną na całym świecie.

Yun Shi Yun

Na koniec warto wspomnieć o Shi Yun. Ten młody koreański aktor wystąpił w siedmiu seriach i dwóch filmach fabularnych. Początkiem jego kariery był pojawienie się w serii "High Impact", która została wydana w latach 2006-2011. W 2009 roku Shi Yun został zaproszony do występu w słynnym "Kruku Niekontrolowanym", gdzie pojawił się inny popularny Koreańczyk – Kim Bohm, a 2010 r. Zadowoleni publiczności z dramatem "King of Baking, Kim Tak Gu". W tym samym roku wyszedł thriller "The Deadly Bell", gdzie aktor grał jedną z głównych ról. W 2011 roku pojawił się trzeci sezon "Niekontrolowanego kopniaka", dodatkowo Yun Shi Yun zagrał w serii "I'm a flower". Jednym z najjaśniejszych projektów w karierze aktora był "Przystojny w sąsiedztwie" 2013. Równocześnie z filmem Yun Shi pracował nad miniserialem "Premierem i ja", aw 2014 r. Na ekranach pojawił się obraz "Mr. Perfect" na pełnym ekranie. Kariera Yun Shi nadal rozwija się, a kibice czekają na nowe dorami z ich ulubionym aktorem. Ich oczekiwania z pewnością będą uzasadnione w niedalekiej przyszłości.