825 Shares 6080 views

Lek „norma wzrostu”: instrukcja, skład, opinie

Główne powody braku wapnia w organizmie są złe odżywianie i różne zaburzenia, który jest przerwany, gdy jej wchłanianie w jelitach.


A kiedy niskie spożycie tego pierwiastka śladowego do posiłku odbywa się również hipowitaminozy D, taki stan rozwija się z jeszcze większą prędkością. funkcjonuje również tarczycy i gruczoły wpływu na metabolizm wapnia.

Jest to konieczne, pierwiastek śladowy i schorzeń alergicznych, takich jak zmiany w układ krzepnięcia krwi i ostrych ich przepływu, choroby skóry (egzema, łuszczyca, itd.). Wymagać dodatkowego dopływu wapnia do ciała i stan fizjologiczny takiego jak ciąża, aktywnej fazy wzrostu i t. D.

Ogólna charakterystyka

„Wzrost-rate” to kompleks homeopatycznym. Podstawowe właściwości fizyczne i chemiczne leku – pastylkę do stosowania pod językiem do rozpuszczenia w wodzie. Są słodkie w smaku, mają biały kolor z szarym lub kremowym kolorze.

„Wzrost stawki.” struktura

Środki są produktami z surowców mineralnych: węglan wapnia (carbonicum wapnia) 30 CH, węglan wapnia (carbonicum wapnia) 1000SN 20 mg, fosforan wapnia (phosphoricum wapnia) 1000SN 20 mg, wapń Fluorat (fluoricum wapnia) 500SN dawka 20 mg kwasu krzemowego (Silicea) 1000SN 20 mg.

Substancja pomocnicza jest cukier kruszy.

lek uwalnianiu „dynamika”

Zdjęcia i instrukcje wskazują, że narzędzie to jest jeden z tych, które są dostępne tylko w postaci granulek homeopatycznych.

grupa farmakoterapeutyczna

Substancje wpływające na procesy metaboliczne w organizmie, środki stosuje się „wzrost-rate”.

Instrukcje do stanów ruchu, który to preparat jest stosowany, w celu regulacji metabolizmu mineralnego optymalizować tworzenie się kości po traumatyczne narządu ruchu, działanie przeciwzapalne, tworząc warunki dla lepszego gojenia się ran, poprawia wyniki interwencji chirurgicznej (na przykład z tworzywa sztucznego) w kościach, normalizacji układ trawienny, flora w jelitach, przeciwalergicznym, immunomodulującej i działania przeciwzapalnego.

U małych dzieci lek jest stosowany do przywrócenia centralnych funkcji autonomicznego układu nerwowego, poprawiają rozwój umysłowy.

Skuteczne „Growth-rate” ze względu monoterapią podsumowanie efektów, które są częścią leku.

węglan wapnia, fosforan wapnia, wapń Fluorat przyczynia się do przywrócenia metabolizmu mineralnego, lepszą absorpcję minerałów w jelicie, łatwego wprowadzenia tego ostatniego w kości i optymalizacji dystrybucji w niektórych częściach układu nośnego, tworząc w ten sposób warunki dla wzrostu fizjologicznego. Ponadto, lek ma znaczący działanie immunomodulujące (zmniejsza ryzyko infekcji oraz niszczenia wirusów ciała dziecka), wystarczający wpływ na funkcjonowanie przewodu pokarmowego (wyeliminowany niestrawność, zmniejszenie manifestacji alergii pokarmowej, zwłaszcza w celu wykorzystania mleka poprawia jego trawienie, tak i asymilacja ustawić biocenozę jelit). Ponadto, lek ten ma wpływ regulacyjny na spożycie wapnia w mózgu.

Silicea krzemu bierze udział w metabolizmie w organizmie, normalizacja układu nerwowego, optymalizacja procesu, jak i hamowania pobudzenia w struktury korowe półkul poprawia odżywianie wszystkich tkankach.

Farmakokinetyka

Badania kinetyczne leku nie zostały przeprowadzone z tego powodu, że jego działanie jest ze względu na sumowanie skutków komponentów.

wskazania

Lek ten stosuje się w złożonych przypadkach:

  • leczenie patologii metabolizmu wapnia i fosforu, u pacjentów w każdym wieku, w tym dzieci;
  • optymalizacji rozwój układu mięśniowo-szkieletowego, zwłaszcza w okresie intensywnego rozwoju;
  • profilaktyka i leczenie krzywicy skolioza, próchnicy, osteoporoza;
  • ulepszone procesy naprawcze tkanki miękkiej i urządzenia w ich uszkodzenie kości, pourazowego (lub nawet działania);
  • stan immunosupresyjne ciała dziecka.

dawkować

Jak już wspomniano powyżej, nie oznacza przypisane w monoterapii, t. E. Jego stosowanie jest możliwe tylko w leczeniu stanu chorobowego.

Tak więc, w okresie przedoperacyjnym, tego leku, pacjenci stosują krótkie kursy Czas trwania 8-10 dni, dawka dobowa dla dozowania dawki w ciągu 3-6 dni.

W przypadkach urazowych uszkodzeń, jak również w zintegrowanym leczeniu zapalenia kości i szpiku trwania leczenia wynosi 2 tygodnie – miesiąc. Lek jest przyjmowany 2-6-krotnie na dzień, aż do stanu normalizacji (oznaczone gojenia ran, tworzenie kalusa w pęknięcia).

Przewlekłe patologia kością wymaga już urządzenie podające – od kilku miesięcy do kilku lat (1 dawce lub w 2 do 3 dni).

W celu zapobiegania i leczenia krzywicy lub skoliozy zaleca się 1 razy przez 2-3 dni długości pól (3 do 6 miesięcy), oznacza „wzrost-rate”.

Instrukcje niemowląt zaleca się przyjmować 3 starsze dzieci i młodzież – 5 granulek w ciągu dnia. Lek należy zrobić 15-30 minut przed posiłkiem lub godzinę i pół po jedzeniu. Postać doustna lekarstwa muszą być umieszczone pod językiem w dzieciństwie dopuszczalnej resorpcji lub zapivanie małą część wody.

Przeciwwskazania

Wśród przeciwwskazań do stosowania leku jest przedstawiona jedynie idiosynkrazji Składniki zawarte w kompozycji.

skutki uboczne

Istnieje tylko kilka objawy alergiczne Nadwrażliwość na substancje składowe lek.

przedawkować

Stosowanie tego leku nie ma negatywnego wpływu i nie wymaga leczenia antidotum.

Interakcje z innymi substancjami

Kombinacje leków do różnych leków i metod terapeutycznych są dopuszczalne. Odnosi się to do takich substancji jak antybiotyki, środki przeciwzapalne, witaminy. Należy jednak mieć na uwadze, że należy zapewnić, że odstęp czasu między dawkami leków nie stanowił mniej niż pół godziny.

istotne informacje

10 g granulatu umieszcza się w obudowie z tworzywa sztucznego i kartonu, produkt pakuje „tempa wzrostu”.

Instrukcje, opinie poinformować, że przechowywanie Oznacza to możliwe tylko w suchym miejscu, w temperaturze odpowiadającej pokoju (położenie leków powinny być absolutnie niedostępne dla dzieci).

Sieć aptek lek można kupić bez recepty.

Okres ważności nie może przekraczać trzech lat aptece „tempa wzrostu.”

Eksperci sugerują, że gości ciąża i okres laktacji jest względne przeciwwskazanie do ceny połączenia, ale jego zastosowanie jest możliwe dopiero po przeprowadzeniu odpowiednich konsultacji lekarskiej. Lekarz ocenia stosunek korzyści do organizmu macierzystego i ryzyko dla płodu i grudnichka.

Diabetycy powinni być poinformowani, że lek wchodzi stalówki cukru jako składnika pomocniczego. Powołanie powinno być dokonane wyłącznie po konsultacji z lekarzem.

Zastosowanie tego środka nie jest potencjał zagrożenia w przypadku pojazdu lub innych sposobów, ponieważ nie ma wpływu na szybkość reakcji oznacza zastosowanie „Wzrost-rate”.

Instrukcja dla dzieci z tego narzędzia wskazuje, że lek jest stosowany w schematach terapeutycznych.

Opinie lekarzy i pacjentów zgłosić wysokie środki efektywności.

badania te

W obserwacji do sześciu miesięcy dla dzieci z pierwszych klinicznych objawów krzywicy, które objawiają neurologiczne objawy (zaburzenia snu, gdyż tworzy płytkie i niewystarczającej długości, niepokój, drażliwość, pocenie się w rejonie potylicy) dodatnią dynamikę w normalizacji metabolizmu w trakcie leczenia lekiem.

Po zastosowaniu leku do leczenia u niemowląt w ilości 3 granulatu przed podaniem do odbioru 1-2 dziennie (bez witamin wypełniających terapii) powtarzających Badania pediatricians że skuteczność obserwowano w prawie wszystkich dzieci. Dzieci znormalizować wszystkie fazy snu, zmniejszenie drażliwość, płaczliwość. Jest to już widoczne po tygodniu leczenia. W trzecim tygodniu po rozpoczęciu leczenia zmniejszyła pocenie się w okolicy potylicznej. Również moja mama zauważyć poprawę apetytu, normalizacji funkcjonowania żołądka i jelit. U dzieci, które doznały objawy wysiękowe-nieżytowe forma skaza, nastąpił znaczny pozytywny trend w stanie skóry. Stosowanie leku u wszystkich dzieci odnotowano dobrą tolerancję. w okresie leczenia działania niepożądane były obserwowane.

W ten sposób złożone leczenie w celu narzędzia w diagnostyce wczesnych objawów krzywicy (objawy neurologiczne) okazały się bardzo skuteczne. Nie stwierdzono zmniejszenie objawów patologicznych ośrodkowego układu nerwowego i wegetatywnych części układu nerwowego.

Oznacza dobrze tolerowane przez pacjentów, jest wygodny w użyciu, zdarzenia niepożądane obserwowane rzadko.