348 Shares 7499 views

Herbata z tymianku. Smak nadzwyczajne.

Znasz tych miejsc, gdzie rośnie pachnący tymianek? Powietrze jest niezwykle aromatyczne. Czy chcesz, aby cieszyć się komfortem własnego domu? Następnie przygotować herbatę z tymianku, których właściwości , które nie tylko zapobiegają rozwojowi wielu chorób, ale także pozbyć się istniejących.


Raz spróbować tego wspaniałego napoju, to kochasz i dowiedzieć się o jego korzystnych właściwości sprawiają, że ich codzienne dobry zwyczaj, a może jest to herbata z tymianku stać się ulubionym napojem zawsze. Co on tak dobry? Oprócz niesamowitego aromatu mającego sposób i działaniu bakteriobójczym, ma wiele zalet. Nowoczesne lekarze w pełni zgadzam się ze starym rachunku, który mówi, że ta herbata jest idealnym miejscem dla natury wrażliwe i nerwowe. Jest doskonale odświeża i budzi wiele niezapomnianych emocji. Silny charakter dodaje żywość i pewności siebie pomaga ujawnić.

Starożytna legenda głosi, że tymianek, rodzi się z łez Heleny Trojańskiej, jest w stanie dać ludziom nowe życie, i nie mógł zgodzić. Jego skład jest po prostu niesamowite. Obejmuje tymol, garbniki, przydatnych gorycz, witaminy B i C, żywice, karoten, flawonoidy, kwasy organiczne i gumę arabską. tymianek herbata posiada gojenia ran, przeciwzapalne, wykrztuśne, przeciwskurczowe i przeciwbólowe, działanie uspokajające. W różnych chorób, takich jak promienicy, lumbago, choroby reumatyczne, nerwoból, zapalenie wątroby i nerek, wzdęcia, wrzody, skurcze żołądka, zapalenie żołądka, zapalenie płuc, astma oskrzelowa, ostrej niewydolności oddechowej, stosowane herbaty tymianku.

Receptą jego przygotowania jest bardzo prosty, ale eksperci zalecają używania go w połączeniu z innymi ziołami, tworząc niepowtarzalny i superpoleznye preparatów witaminowych. Aby uzyskać herbatę naprawdę leczniczą, trzeba zalać wrzątkiem suchej trawy i niech się gotować. Następnie wyjąć napój z ognia i pozostawić do zaparzenia. Dziesięć minut później, wspaniałe właściwości herbata jest gotowa. Aby wypełnić organizmowi witamin, wzmacnia system odpornościowy i pozbyć się choroby, pić herbatę z tymianku, przepis, który obejmuje Owoce dzikiej róży i miodem. Do tego można dodać do liści żurawiny, ziele dziurawca, kozłka lekarskiego, mięty i czarnej herbaty. Każda z tych kombinacji jest niezwykły smak i jest bardzo pomocny.

Szczególnie dobra herbata z tymianku z silnym kaszlem, nerwowość, problemy z jelitami, problemy trawienne i dysbioza. Powinienem powiedzieć kilka słów na temat wpływu na nim silnej połowy ludzkości. Jest udowodnione, że napój ten jest najbardziej pozytywny wpływ na męskiej potencji, a wszystko dlatego, że zawiera dużo cynku. Ponadto, daje energię i wytrzymałość, co jest również ważne. Osoby wychodzące z wyniszczających chorób, zwłaszcza herbaty i tymianku pokazane.

Jego właściwości są naprawdę wyjątkowe, gdyż w niskich temperaturach jest w stanie błyskawicznie rozgrzać, ale w upale, a wręcz przeciwnie, aby odświeżyć i ugasić pragnienie. On ma praktycznie żadnych przeciwwskazań, nawet lepsze, oczywiście, przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem, gdyż może to być niezgodne z niektórymi lekami. Uzdrowiciele twierdzą, że herbata z tymianku stanie w ciągu dwóch do trzech miesięcy, aby pokonać uzależnienie od alkoholu. W tym przypadku zalecamy następujące receptury. Weź Centaury (jedna część), estragon (jedna część), tymianek (cztery sztuki), i niech napar uzależniony codziennie jedną szklankę. Łaknienie alkoholu zniknie.

Ostatnio producenci nas zadowolić z różnych herbat z tymianku i innych przydatnych elementów. Można znaleźć wspaniałe połączenie cynamonu, mięty i czarnych odmian herbaty elity. Smak tego napoju jest wielki. Pamiętaj, aby eksperymentować i wybrać dla siebie idealne połączenie.