414 Shares 7390 views

Francuski kromka „Renault Kangoo” – Dane techniczne mówią same za siebie!

Po raz pierwszy mały samochód dostawczy francuskiej produkcji „Renault Kangoo” urodził się w 1997 roku. To było wtedy, że pierwsza generacja tych vanów zostały opracowane, które wkrótce podbić świat ze swojej niezawodności i niskiej cenie. W 2002 roku samochód przeszedł niewielki restyling, po którym stał się oficjalnie dostępna w Rosji. Od 2005 roku firma produkuje drugą generację pickup, które są produkowane dzisiaj. W tym przeglądzie, dowiesz się wszystkiego o furgonetce, „Renault Kangoo”: Dane techniczne, jego konstrukcji, a także kosztów salonach w Rosji.

wygląd

Najnowszej generacji samochodów jest bardzo przyjazny wygląd. Mimo to nie można nazwać eleganckim. Charakterystyczne cechy drugiego pokolenia „Reno Kang” są: reflektory przypominający ich kropelek Form Design; spadzisty kaptur i duży przedni zderzak. Z boku nadwozia widocznych gładkie linie sprawiają, że wygląd samochodu bardziej wygodny i wytrzymały. Co jest godne uwagi: jak tylko pojazd wprowadzony na rynek krajowy, nasi kierowcy dał mu skromną przydomek „Behemoth” dla takiej nietypowej konstrukcji.

wewnątrz

Sklep – jest głównym miejscem dla kierowcy, a więc deweloperzy zrobiły to jak wygodne i funkcjonalne. Ergonomia i wiele innych właściwości „Renault Kangoo” w wewnętrznej części są zmuszone zwracać uwagę na to. Umieszczenie wszystkich kontroli przemyślane w szczegółach, siedzenie jest również bardzo wygodne. Nie zapomnij o inżynierów i widoczności, to właśnie ta cecha znacząco wpływa na reakcję kierowcy i tym samym na bezpieczeństwo ludzi w ogóle. W związku z tym, że inżynierowie nie poprzestał – udali się na. Teraz druga generacja „Renault Kangoo” posiada dużą szybę, przez którą można zobaczyć wszystko, co dzieje się przed samochodem i na boki. Duże panoramiczne lustra jest również godna pochwały.

"Renault Kangoo" – specyfikacje

Linia silników, które będą oferowane nabywcom krajowym, zawiera 2 jednostki. Pierwszy – silnik benzynowy 102 koni mechanicznych, a objętość robocza 1600 „kostki”. Jest ono zawarte w pakiecie podstawowym „Renault Kangoo” van. Charakterystyka techniczna drugiego silnika mają następujące parametry: mocy 86 koni „i” objętości 1,5 litra. Pracuje na olej napędowy. W obu przypadkach, zapewnia instalację mechaniczną skrzynią biegów pięciu prędkościach.

Niskie zużycie paliwa – kolejna cecha „Renault Kangoo drugiej generacji”. Charakterystyka techniczna silnika wysokoprężnego pozwala samochodu wydać nie więcej niż 7,5 litra paliwa na 100 kilometrów. W ten sposób urządzenie jest w stanie przewozić ładunki o masie całkowitej do 0,58 tony.

cena

Koszt nowego „Renault Kangoo 2013 numerze” rozpoczyna się od znaku 15 tysięcy 750 dolarów. Najdroższe sprzęt będzie kosztować kolo 18 tysięcy dolarów. Jak widać, „Renault Kangoo” – doskonały asystent dla małych firm handlowych.