440 Shares 9896 views

Plaster na drewnie. Dlaczego jest to konieczne?

Otynkowane drzewny stosuje się do ustalenia różnych chropowatości na powierzchni drewna w wewnętrznym obszarze pomieszczenia. Materiał ten znalazł szerokie zastosowanie w wystarczającym stopniu. Uszczelniania złe przejścia wilgoci, która zapewnia skuteczną ochronę powierzchni, a to pozwoli jej działać znacznie dłużej. Jeśli miejsce jest osadzony w taki sposób, że może być łatwo malowane lub lakierowane. To pozwala pozbyć się drobnych pęknięć, sęków i innych uszkodzonych elementów. Po wyschnięciu gipsu na drewna, staje się taki sam kolor jak samo drzewo. Jest on stosowany do mebli, sufitów, drewniane drzwi, ścian, podłóg i innych powierzchni.


Otynkowane drewna podłogi ma dobre właściwości adhezyjne, schnie szybko i całkowicie wypełnia szczeliny. Zmniejszyć gromadzenie kurzu może być przez powlekanie lakierem. Aby wykorzystać konieczne jest tego rodzaju wypełniacza, aby zmieszać go z pyłu drzewnego i zminimalizować zatykanie przeguby po obrazu powinny być pokryte lakierem.

W ostatnich latach coraz częściej wykorzystywane kit akrylowy do drewna. To jest zwykle zalecany do podłóg. Powierzchnia do obróbki muszą być suche, czyste i trwałe. Przechowywać należy w pojemnikach, które są zamknięte szczelną pokrywę. Ona będzie w stanie przetrwać dłużej, jeśli będzie się tak mało powietrza. Okres ważności tego rodzaju wypełniaczy wynosi 12 miesięcy.

Aby podłogi najwyższej klasy, musi być starannie przygotowane do malowania. Otynkowane drewno będzie zapewnić niezbędne właściwości. Warstwa woskowa podłodze zapobiega tuszu szybkiego suszenia, w tym celu wymagane jest mycie ciepłą wodą z mydłem. Po wyschnięciu, można przeprowadzić kit. Dopiero po tym można lakierowane lub malowane drewno podłogi. Jeśli maksymalna aby spełnić wszystkie te wymagania, podłoga będzie służyć przez długi czas bez utraty ich pierwotny wygląd.

Plaster na drewno można kupić w każdym sklepie z artykułami żelaznymi. Ponieważ jest to dość powszechnie stosowane, wraz z przejęciem nie powinien mieć problemu.

Uszczelniające powinny być dołączone do jakości zagruntować powierzchnię, być wysokiej jakości, ponieważ po wyschnięciu będzie musiała być szlifowane. Przy minimalnym materiału pęka i kruszą, a jest to wysoce niepożądane. Ponadto materiał powinien być dobrze nanosi się przez natryskiwanie lub za pomocą łopatki, mieć taki sam skład, bez ponoszenia jakichkolwiek zanieczyszczeń mechanicznych.

W zależności od metody nakładania szpachlówki zakłada konsystencja może być ciecz lub pasta. Drugi typ jest wykorzystana do pokrycia całej powierzchni stałej. Gruntowania podłoży przed zastosowaniem muszą kit produkcji. Praca wykonywana wyjątkowo czystej szpatułki, jedynym sposobem, aby uzyskać cienką równomierną warstwę. Po dokładnie przemyć wszystkie narzędzia, a łopatki są pogarsza się z powodu suchego wypełniacza.

Gdy powierzchnia jest sucha, to muszą być szlifowane.