296 Shares 8774 views

Powrót do masażu. Jak zrobić w domu?

Prawidłowo prowadzona masaż nie tylko pomaga się zrelaksować, ale także zmaga się z niektórych dość nieprzyjemnych chorób. Ponieważ te procedury powinny być przeprowadzane pięć dań, które kosztuje drogo, wielu zaczyna praktykować miły leczenie w domu. Najczęściej w takich warunkach przeprowadzać masaż pleców. Jak to zrobić poprawnie?


Pierwszym etapem jest przygotowanie się do procedury. Może trzeba ręczniki, olejki do masażu lub innych podobnych środków, a także umieszczać bezpośrednio do masażu.

Jeśli wszystkie elementy gotowe, można zacząć masować plecy. Jak to zrobić, gdzie chcesz zacząć? Przygotuj swoją skórę, stosuje się jej makijaż środki w wystarczającej ilości. Zacząć ugniatać dolnej części pleców, wzrastając od pasa wzdłuż kręgosłupa prawie do wysokości barków. Ruch powinien być pewny siebie, ale jednocześnie gładka, ciśnienie na skórze o średniej sile. Można również zmienić kierunek masażu naprzemiennie, najpierw od dołu do góry, a potem w dół. Nie zapomnij, aby rozciągnąć swoją szyję i przedramiona.

Masaż pleców w domu wymaga pewnych umiejętności. trzeba będzie opanować technikę tzw kołową. Z jego pomocą, robi wielką pracę przez poszczególnych obszarach problemowych. Nie zapomnij również skupić się na opinii i uczuć swojego pacjenta.

Więc, jakie inne działania obejmuje masaż pleców? Jak zrobić drugą część? Doskonały relaks umiarkowanie ciężkich uderzeń z tyłu ręce na boki, po obu stronach kręgosłupa. Postępowanie może być chaotyczna, zmieniając kierunek. Alternatywne takie ruchy z gładkimi pociągnięciami lub mrowienie. Ta ostatnia opcja jest zalecana do przeprowadzenia obowiązkowego podstawy. Pod koniec procedury wykonywania ruchów przesuwając dłońmi wzdłuż grzbietu.

Aby pomyślnie ukończyć eniya masaż ważne jest, aby pamiętać o kilku tajemnic. Procedura nie powinna zająć więcej niż piętnaście do dwudziestu minut, aby nie powodować nadmiernego zmęczenia. Ostateczna akcja nie powinna być zbyt aktywny do wykonania, byłoby dobrze, gdyby mięśnie zrelaksować się całkowicie.

Należy również zwrócić uwagę na kwestię , jak masować plecy mężczyzny. Taka procedura jest w zasadzie bardzo intymny i może przynieść romans w relacji między dwojgiem kochanków. Dużą rolę do odegrania zewnętrzną atmosferę. Jego stworzenie może być wymagane elementy pomocnicze, takie jak świece zapachowe i miękkich płyt muzycznych. Aby wzmocnić efekt intymności, można wyłączyć światło i tworzyć wokół zmierzchu.

Rzeczywiście, to dobry sposób leczenia – masaż pleców. Jak to zrobić, żeby nie zaszkodzić? W rzeczywistości szkodliwe dla zdrowia pleców podczas masażu w domu jest prawie niemożliwe. W tej dziedzinie, bardzo mało punktów biologicznych i przepisami chroniony przez grubą skórę. Warto również zauważyć, że nie można po prostu wybrać swój własny ruch, ale także, aby dostosować siłę uderzenia.