386 Shares 1569 views

Których analog „Prostamol” jest to tańsze i bardziej skuteczne?

W dzisiejszych czasach wiele kobiet w wieku zaniepokojenie problemami z układem moczowo-płciowego. Apteki oferują leki na prostatę w dużym asortymencie. Szczególnie popularne wśród kupujących cieszył „Prostamol Uno”. Nie jest to zaskakujące, ponieważ oprócz wysokiej wydajności, lek jest pochodzenia roślinnego, a więc nie obciąża wątrobę. Koszt tego leku dla wielu może wydawać się bardzo wysokie. Powstaje pytanie: „Co mają analogów” Prostamol Uno „i czy jest możliwe, aby zaoszczędzić nie tracąc na jakości produktu?”. Aby odpowiedzieć na to pytanie, musimy najpierw zrozumieć, co jest w leku i jak to wpływa układu moczowo-płciowego problematyczne.


substancja czynna

substancja czynna „Prostamol Uno” jest ekstakt owoców palmy Sabal – rośliny, która w naturze można znaleźć w Kolumbii, Meksyku, Ameryce Środkowej i Wenezueli. W ekstakt obejmują liści palmowych. Jak leczniczy wpływ ekstraktu? Substancja jest niekonkurencyjny inhibitor 5-alfa-reduktazy, a także ma działanie przeciwzapalne, a antiduziricheskim antyandrogeniczną działania, to przyczynia się do rozwiązywania problemów, takich jak funkcja moczu i reprodukcyjnego. Ekstrakt jest środek zapobiegawczy dla BPH. Tak więc dla tych, którzy wybierają „Prostamol Uno”, analogi i zastępuje lek powinny najlepiej mieć tę samą substancję czynną.

instrukcja

Warto zauważyć, że „Prostamol Uno” – jest to bardzo właściwy rozwój farmaceutyczny niemieckich lekarzy. Instrukcja obsługi „Prostamol Uno”, metody i dozowanie – głównym kryterium, które należy szukać substytutów.

Preparat zawiera ekstrakt Palmetto piły w ilości 320 mg na kapsułkę. Zalecana dawka – jedna kapsułka na dzień, o ile inaczej określone przez lekarza prowadzącego. Czas trwania leczenia wynosi nie mniej niż trzy miesiące. Przeciwwskazania: idiosynkrazji z alergią na leki. działania niepożądane: W rzadkich przypadkach, nudności i ból brzucha, swędzenie lub zaczerwienienie skóry. Tak więc, znając postać uwalniania substancji czynnej i jej ilości, należy rozważyć analog „Prostamol” (tańszy niż oryginalny, ale jest to całkowicie zgodne).

On 100%

Ten „Unoprost” preparat białoruskiego producenta. Ten lek – 100% analogowy „Prostamol” tańsze niż czężci oryginalnej trzy razy. Nie tylko dawka substancji czynnej oraz te same dane w medycynie: wygląd, a nawet kolor kapsułek są identyczne.
Instrukcja użycia – prawie słowo w słowo. Średni koszt „Unoprosta” – 300 rubli. Jest tylko jedna wada tego leku – jego rzadkość w rosyjskich aptekach. Oznacza to, że ci, którzy zdecydowali się zaoszczędzić pieniądze i powinny być traktowane z tego leku będzie miała wspaniałą okazję, aby go znaleźć.

"Prostaplant". Najczęstszym tanich analogów w aptekach. Producent – Niemcy. Średni koszt 500 rubli, czyli dwa razy tańsze niż niemieckiego oryginału, zbyt. Głównym plusem leku – doskonały stosunek ceny do wydajności. Europejski ostatni lek, odpowiednio, wszystkie etapy certyfikatów europejskich, za cenę blisko do krajowych odpowiedników.

"Prostaker". Kraj pochodzenia – Tajlandia. Cena – około 400 rubli. Wielki analogia, ale nie rozprowadzane we wszystkich regionach Rosji. A jeśli uda się go znaleźć, to należy być ostrożnym – Dostawa do aptek jest bardzo ograniczona. A w trakcie leczenia konieczne jest co najmniej trzech opakowaniach. Wybierając lek, warto zakupu pełnej ilości pakietów na raz jako jeden miesiąc po otrzymaniu może okazać się, że lek został zakończony i będzie w sieci aptek teraz nie jest już wkrótce.

"Prostol". Ukraiński marki. Koszt 450 rubli. Sprzedaży można znaleźć w dużych miastach.

Leki z dawką

Ta sekcja zawiera analogi ( „Prostamol Uno” – uznane przez nas leku) przy dawce mniejszej niż w oryginale. Oznacza to, że biorąc pod uwagę ich cenę, warto pamiętać, że spożycie narkotyków będzie dwa razy więcej niż w oryginale.

"Permikson". Preparat z Francji. Dawkowanie swoją połowę, koszt jest mniej więcej taki sam, jak w przypadku „Prostamol Uno” (900 rubli). Ogólnie rzecz biorąc, substytut dwukrotnie wyższą cenę leku pod uwagę.

„Kapsułka adenowirusem Ritz”. Dobry analog Gruzji. Oprócz głównego składnika aktywnego zawiera pokrzywy liście i drenażu. Lek kosztował 400 rubli. Ale nie zapominajcie, że musi on być stosowany dwa razy dziennie. Okazuje się nieco tańsze, ale na całej oczywiście nadal będzie oszczędzać.

krajowych odpowiedników

Jeśli skupimy się na substancji czynnej, że Rosja nie zapewnia długie analogi „Prostamol”. Ale istnieje również wiele leków ziołowych, które mają podobne działanie terapeutyczne. Rozważmy je oddzielnie.

"Prostanorm". Lek, który jest podobny jedynie dla jej właściwości lecznicze w „Prostamol”. Rosyjska analogowej wytwarzany jest w postaci roztworu alkoholowego lub tabletek powlekanych.
Składniki aktywne: Echinacea purpurea, korzeń lukrecji, ziele dziurawca i kanadyjski Nawłoć. Czas trwania leczenia do dwóch miesięcy. Średnia cena za 350 rubli, ale w recepcji trzy razy dziennie, co zwiększa zużycie leku trzy razy.

"Prostopin". Świece z krajowych producentów. Pakiet zawiera 15 czopki. Średni koszt 500 rubli. Czas trwania leczenia 15-30 dni, przy użyciu jednego świecę w nocy. Oznacza to, że leczenie jest jeden lub dwa pakiety, co znacznie oszczędza czas i pieniądze. Skład czopek też ma pochodzenie głównie roślinnego (propolis, miód naturalny, pyłek pszczeli, chleb i apilak).

"Prostakor". Do wstrzyknięcia domięśniowego. Rosyjski odpowiednik „Prostamol” tańsze i bardziej skuteczne niż w oryginale. Istniejący wyciąg prostaty veschestvo-, mającą pochodzenia zwierzęcego. Opakowanie 10 ampułek ma średnią wartość 400 rubli. Przebieg leczenia – 5-10 dni. W przeciwieństwie do wszystkich poprzednich alternatyw, a większość oryginału, wymaga recepty. Ale analog „Prostamol” tańsze niż oryginalne więcej niż sześć razy.

Jak wybrać analog?

Biorąc pod uwagę ogromną liczbę powyższych preparatów nie jest od razu jasne, co prowadzić wyboru. Oczywiste jest, że w pierwszej kolejności, analogowy „Prostamol” powinny być tańsze. Ale w ogóle, prawie wszystkie substytutów narkotyków są tańsze jeśli liczyć całą kurację. Tak więc pierwszym i najważniejszą zasadą przy wyborze analog – opinii lekarza prowadzącego. Samoleczenia niebezpieczne i bezużyteczne. Plus, wszystkie produkty, które nie są w stu procentach identyczne „Prostamol DNA” ma swoje konkretne wskazania i przeciwwskazania. Kolejne smaków. zalicza się podawanie doustne, doodbytnicze, domięśniowo i analogi wyżej wymienionych leków. Tutaj mówimy o wewnętrznej komfortu pacjenta, ale należy zwrócić uwagę na fakt, że leczenie świece trzy razy krótszy od kursu pigułek. Zastrzyki nie pasuje dobrze w harmonogramie tygodnie dawkowania.

środki folk

Problemy z układu moczowo-płciowego u mężczyzn mogą być różnej natury. Jeżeli lekarz nie uważa, że konieczne jest wyznaczenie długiego leczenia, lub pacjent sam nie uważa się do tak wielu pacjentów do poddania się terapii, można włączyć do popularnych metod pozbycia się chorób męskich. Uważa się, że inna normalizacja wyników prostaty w zastosowaniu dużych ilości wodorostów, nasiona dyni i wszystkich orzechów. Jako środek zapobiegawczy może być również zawarte w diecie jogurt i otręby.

profilaktyka

Każdy wie, że trudniejsze i bardziej kosztowne niż leczyć, aby uniknąć choroby. Więc, co niekorzystnie wpływa na zdrowie mężczyzn?

Alkohol i papierosy – to wiadomo, że palacze pili dwukrotnie częściej występują problemy z narządów moczowych, niż mężczyzn prowadzących zdrowy tryb życia.

Sól i piwo. Produkcja piwa zmniejsza hormon testosteron główną męską. Sól zatrzymuje wilgoć w organizmie, a tym samym zwiększania ciśnienia, a to z kolei wpływa negatywnie na funkcjonowanie prostaty.

Przegląd Podsumowanie

Tak więc, w celu usystematyzowania informacji niezbędnych do odpowiedzi na pytanie: „Jaką analogu” Prostamol? „Tańsze i bardziej efektywne go” Oba wymagania są spełnione „prostakor”. Przebieg leczenia jest tańsza o ponad sześć razy. Nie należy jednak zapominać, że ten lek – to wstrzyknięcie domięśniowe, że można być przepisywany wyłącznie przez lekarza. „Który lek jest tańszy” Prostamol „i tak samo skuteczne?”. „Unoprost” – trzy razy tańsze „Prostaplant” – dwa, „prostakor” -w dwóch i pół. I wreszcie, wiele leków, które są tańsze Prostamol, ale nie narkotyk. "Prostanorm" -deshevle trzy razy, "Prostopin" – w dwóch.

Zdrowie mężczyzn w każdym wieku jest bardzo ważne i cenne. Czasami jednak, odzyskiwanie cena zbyt wysoka markowych i reklamowych ruchów. Zaoszczędzić na zdrowie, oczywiście, nie jest to konieczne, ale również zapłacić – to obraźliwe i głupie. Tak jak nie można wpaść w pułapkę ruchów marketingowych i wybierz jakość i niedrogie lek? Biorąc pod uwagę, jak wiele jest wyjątkowa „Prostamol” w porozumieniu z lekarzem i mający pomysł na alternatywny lek, każdy wybiera odpowiednią łatwo.

Bądź zdrowy!