472 Shares 9728 views

Jak połączyć motywy, szydełkowane, w spójną całość?

W produkcji i montażu produktów, składających się z wielu bliskich needlewomen kwadratów „babci”, często pojawia się pytanie: „Jak podłączyć motywy, szydełkowane?” W rzeczywistości, wynalazł wiele różnych sposobów, aby więź tych elementów całego liścia, aw tym artykule będziemy mówić o niektórych z nich, najbardziej popularne. W szczególności omówimy, jak połączenie zostanie dokonane przy użyciu motywów łączące , pręty z SC i pico. Znajomość przynajmniej jakiś sposób powiązać poszczególne elementy przydatne dla każdego webmastera.

Połączyć motywy, szydełkowane: dwie podstawowe zasady

Szczególny sposób łączenia poszczególnych elementów dziewiarskich w zależności od funkcjonalnego celu koronki tkaniny, pożądany wygląd produktu oraz, oczywiście, na tej samej formy motywu. Kwadraty, trójkąty, sześciokąty lub okręgi mogą być połączone na różne sposoby, często w sposób połączenia zależy od wyobraźni pana. Jednak bez względu na sposób montażu zostanie wybrana, to zawsze działa następującą regułę: Łączenie motywów w większości przypadków odbywa się na przedniej stronie w internecie. Wiążące szczegóły na odwrocie jest rzadko stosowany, jeśli to konieczne, w celu uzyskania specjalnego efektu dekoracyjnego. Druga zasada stwierdza, że praca: każde połączenie musi być symetryczna. Produkt okazał się piękne i dokładne tylko wtedy, gdy wszystkie jego części są połączone z tym samym napięciem pętle wokół sieci.

motywy związków powiązanych sposobów haka. Jak wybrać tę właściwą?

Wybierając metodę mistrza części artykuły klejenie musi kierować się kilkoma zasadami. Zgodnie z ogólną zasadą, jeśli chcesz zbudować gęstą, motywy lub zszywane, lub połączonych kolumn bez nakida że provyazyvayutsya w ostatnich dwóch wierszach motywy. Te metody elementów łączących są idealne do produkcji rolet, koce, dywany. Jeśli, przeciwnie, jest wymagane, aby powietrze, koronki tkaniny, motywy złożone związane hak, pręty powinny być wykonane z jednego lub większej liczby sc. Tego rodzaju sposoby spajania może nie tylko wprowadzać bardzo piękną ażurową tkaninę, a także aby zapobiec odkształcaniu się produktu podczas jego dalszej pracy. Motywy nie są przeznaczone do montażu w całej tkaniny, często związane taśmy łuk pico lub szwów.

motywy wiązanie łączące słupki i łańcuchy pętli nadziemnych

Kilka technik zostały opracowane do połączenia tych elementów, w tym więzi łączącej kolumny, zygzak narzędzia taśmujące lub „oczek”. Pierwsza metoda jest stosowana do wytwarzania koców lub zasłony. To pozwala uzyskać solidne sieci, które nie będą się odkształcać i rozciągnięte. Jak połączyć motywy, szydełkowane? Kwadraty z prostymi bokami, krotnie niewłaściwego bok spodu haka jest wprowadzany do pół-pętli ostatniej serii, wykonane kilka kolumn bez sc (art. B / N) lub pół-pętli. Rezultatem jest podniesiony tor elementu. b / N, który służy nie tylko jako załącznik, ale także w odniesieniu do produktów dekoracyjnych. Druga metoda służy do dodawania piękno i łatwość w internecie. Gdy związki ściegi łańcuszkowe motywy maszyny. Spośród tych, Zygzak lub siatki. Oto jak połączyć motywy, szydełkowane: Części określonymi w małej odległości od siebie i są mocowane za pomocą kołków lub igieł do wzorca. Obok jednej kolumny motywów bez nakida związany wątku i biegnie kilka pętli anteny (3 do 5). Po czym łańcuch jest dołączony do innych motywów łączących kolumny. Często w ten sposób komunikować szczegóły kabaretki bluzki, bolerka, sundresses, szale.

Klejenie części na szczytach kolumn z SC, a także wskazówki dotyczące „pico”

Grandma „kwadraty” lub inne elementy, w których krawędzie są związane za pomocą „pico” można związać za pomocą swoich końców. Jak połączyć motywy, szydełkowane, w ten sposób? Pierwsza pętla jeden powietrza, a szczegóły podłączony provyazyvaniya pętli łączącej elementu środkowego „pico” inne motywy. Następujący po nim innego EP i wiąże się za pomocą pętli łączącej w ostatniej kolumnie. motywy związek kwadratowych związane haczyk może być prowadzone i na szczytach kolumn z SC. Jak to się robi? Hak jest podawany przed miejscem połączenia, chwyć i pociągnij pętlę roboczą. Następnie, „narzędzie pracy” wchodzi w następnym punkcie spajania i provyazyvayut 1 kolumnę sc: podskórnie, do haka wprowadzany do pętli chwycić gwint pracy i wyciągnąć go. Następnie ponownie uchwycić wątek i uczynić wszystkie pętle do provyazyvayut sc. Następnie ponownie uchwycić wątek i provyazyvayut wszystkie pozostałe sts. Potem wprowadził narzędzie pracy do następnego punktu i przyjąć następną kolumnę sc.

Związek motywy w trakcie wykonywania wyrobu

Ta metoda elementów mocujących zapewnia pięknej gładkie szwy. Nadaje się do montażu w internecie sześciokątów. Jak dokonać takich połączeń poszczególnych motywów, szydełkowane? Pierwszy rezerwowy w ostatnim wierszu pierwszego motywu nedovyazannymi stronie. Następnie połączenia narożniki dwóch części: wymienić środkowy łuk obwodu powietrza w pasku złącza. Następnie provyazyvaem nakida pierwszą kolumnę z drugim motywem. Następnie zresetować pętlę haka. Wprowadzamy nasze narzędzie pracy (w kierunku od wewnątrz na zewnątrz twarzy) na dwie ściany słupowej zawias pierwszego motywu. Podnosi i utrzymuje usunięty pętlę. kolumna Provyazyvaem z SC ponownie przywrócić pętlę haka. Przedstawiamy narzędzie pracy do następnej kolumny i podnosi pętlę. Przez analogię do wykonania połączenia dwóch motywów przez. W rezultacie można uzyskać schludny skręconą szew.