822 Shares 2985 views

Ręcznie Sprzęgło: Master Class i wzory

Ręcznie sprzęgło – popularne urządzenie, które powstały w 15 wieku. Jest to część odzieży damskiej, ma kształt cylindra, które wydzielają ręce podczas zimna.

sprzęgło historia

Produkt ten jest związany z nami do minionych wieków. Jak często patrzymy na zdjęcia, które pokazują panie chowając ręce w sprzęgle.

Wydaje się, że sprzęgło ręka wynaleziono we Włoszech. To nie jest bardzo zimno, ale nie są ekspertami w luksusie, to dlaczego w tym kraju pojawił się słynny karnawał w Wenecji.

Słynny malarz Tycjan namalował swoje obrazy, przedstawiające ich languid pań szponów sobole futra, a jego brat Cesare Vecellio więc powiedział do nich: „Venetian piękny latem są piękne rękawiczki, zima – sprzęgło”

Sew rękaw na ręce to było trudne zadanie. Trzeba było nie tylko podnieść piękne materiały, takie jak łabędzia w dół, ale również ozdobić go z przyciskami złota i ozdoby kryształowe.

Sprzęgło jako dekoracji szlachty

To akcesorium, sprzęgło na ramieniu, szybko stał się przedmiotem dekoracje do królowej Anglii. Jej tuleja została wykonana ze srebrnego brokatu, było haftowane złotem i perłami, nosiła wzorów przedstawiających ptaki, drzewa i lasy, na jej były piękne przycisków.

Ten produkt może zastąpić torebkę. Było wiele kieszonek, w których można umieścić rzeczy różnych kobiet, takich jak proszek, perfumy, lustro, szminka i tak dalej.

Nie było również tradycja aromatyzowany sprzęgło. Wielkie damy dodane do smaku sprzęgła, co czyni je wyjątkowe. Sprzęgła wszędzie podczas noszenia przez mężczyzn, którzy w 17 wieku ubrany w bardzo kobiecych ubrań. Ten produkt stał się niezbędnym przedmiotem WC sądu, który nie jest kompletna bez sprzęgła.

W 18 wieku sprzęgło na dłoni staje się niepraktyczne. W sądzie jest małe, wykonane z drogich materiałów i ozdobione drogiej biżuterii, ale nie ogrzać ręce. Wtedy sprzęgło wykonane z satyny i ozdobione futrem.

W 19 wieku tuleja były również popularne, a tam były różne modele. Nie było również moda do noszenia w zamknięciach małych psów. Mężczyźni w tym czasie nosił ciepłe tuleję, która może ukrywać bandolier do polowania.

U ludzi 20 wieku nie było rękawami, obrócił się w wir wydarzeń. Ale ta kobieta znowu starał się być elegancki, a teraz zaczęły się pojawiać elementy garderoby. wiodących na świecie projektantów zaczął wprowadzać je w swoich kolekcjach.

Ręcznie sprzęgło teraz

Został on dawno zapomniane, ale ostatnio stały się popularne ponownie. Szczególnie przydatny ręka sprzęgła dla tych, którzy chodzą z dzieckiem w zimnie. Z reguły w takich produktów znajduje się ciepły sierść i warstwę syntetycznego materiału puszystego. To sprzężenie można umieścić na rączce wózka, a to pomoże Ci ogrzać ręce w zimnej pogody. Ale może być również używany, aby umieścić na siedzeniu samochodu do podstelit na sanki lub przewozu.

Jakie są ręcznie sprzęgło

Produkty te są w kształcie są połączone i rozdzielone. Hartan (sprzęgło ręka) jest najczęściej firma, i nadaje się do wózków za pomocą jednego uchwytu. Istnieje osobny ręczne sprzęgło, to wygląda jak rękawiczki. Są to dwa produkty w jednym. Przystosowane do wózków inwalidzkich z dwoma uchwytami.

Poza zwykle sprzęgło jest wykonana z materiału odpornego na wilgoć, mogą być plaschevka, bolonevaya tkanek. Wewnątrz niej mogą być naturalne lub sztuczne futro. Sprzęgło może być stosowany nie tylko na wózku inwalidzkim. Na przykład, gdy jest zimno, można umieścić go na siedzeniu swing na ulicy lub na ławce.

Popularne tuleja wykonana z naturalnego futra. Po prostu wygląda tak luksusowe rękę sprzęgła.

Wzór sprzęgło ręczne

Aby dokonać takiego produktu do rąk własnych nie jest trudne, a jeśli jesteś zainteresowany strony sprzęgła, jego prostego wzoru. Zwykle jest uszyty z plaschevki i sztucznego futra. Ale można wziąć Sintepon, prawdziwe futro, welur, polar. Polaru – ciepły materiał, który ogrzeje Twoje dłonie w każdych warunkach pogodowych.

Wzór odbywa się w następujący sposób: po pierwsze, z papieru lub folii wykonujemy szczegółowości rozmiar 45 o 45 centymetrów. cięte również wielkość kieszeni 28 na 11 cm, o rozmiarze 11 o 10 centymetrów kieszeni zaworu, kieszonka taśmy.

Jak uszyć rękawa szkoleń zbrojeń

Jeśli jesteś zainteresowany, jak uszyć rękawa na ramieniu, to ułatwiają. Do pracy, trzeba będzie sztuczne futro, futro z norek może być konieczne taśma montażowa, wyściółka poliestrowa, dobre nożyce krawieckie. Nożyczki, które używają musi mieć ostre krawędzie, więc można wyciąć je płaską taśmę. Również, jeśli chcesz szyć tuleję do rąk, trzeba mieć igły i nici. Można również użyć maszynę do szycia, ale na rękawie szycia trzeba będzie zakupić specjalną igłę do maszyny do szycia. Ta igła będzie uszyć futro, a można go kupić w sklepach specjalistycznych okuć.

master class na szycie

Jeśli podoba Ci się sprzęgła rękę, wzór odbywa się w ciągu kilku minut za nim. Po prostu trzeba wyciąć prostokąt o rozmiarze papieru. Następnie stosuje się prostokąt sztucznego futra, przy czym ten materiał jest cięty tak samo. Następnie trzeba wyciąć prostokąt syntepon.

Teraz sztuczne futro trzymane razem z syntetycznym wypełnieniem na maszynie do szycia. Jedna strona pozostaje jednak usieciowane. Bierzemy długą wstążkę i przyszyć ją do krawędzi tulei. zostanie on zamontowany na talii, i można zawsze nosić obrożę z drugiej. To może być ozdobione cekinami, piórami, sztucznych kwiatów. Można podłączyć go do kieszeni w której można przechowywać niezbędne rzeczy takie jak szminki, perfumy, torby kosmetycznych, torebki, a nawet telefonu komórkowego.

Jak związać ręce sprzęgła do szprych

Jeśli masz jakieś umiejętności dziewiarskich, wtedy może pojawić się rękaw z dzianiny dla rąk. Ona zima służyć jako doskonałe urządzenie do napędu karetki, wózek zwłaszcza jeśli uchwyt żelaza.

Sprzęg taki dobry szprychy pasuje. Do pracy potrzebny jest ciąg, około trzystu gramów, a szprychy, które są dostosowane do grubości nici. Nici koniecznie wziąć nowy, można rozpuścić starocie. Sprzęgło strony dziecka dobre dopasowanie szprych z przędzy, która jest pół wełna, pół akrylowych.

Wzór dla takiego produktu mogą wziąć prosty, może być do pończoch, gumę, po dwóch, szachownica. Wielkość takiego łącznika jest w przybliżeniu dwadzieścia do dwudziestu centymetrów. Nie jest już konieczne, biorąc pod uwagę, że dzianiny odcinkach tkaniny.

Wzdłuż krawędzi przycisków rękawie przyszyta do niej wtedy można przymocować do uchwytu wózka. Taki dziane Produkt może być również stosowany jako koc dla dziecka, jak i dywan na huśtawce. Dziane pokrowiec do rąk będzie twoje zbawienie nie tylko zimą, ale latem w zimnej pogody. Można połączyć go z kolorowych nici, dzięki czemu okazało się piękne.

Kto produkuje Fused sprzęgi do rąk

Sprzęgło Teutonia rąk – produkt od renomowanego producenta w wyposażeniu inwalidzkich. Firma produkuje i sprzęgła. Oni pomogą Ci czuć się komfortowo w każdych warunkach pogodowych. To sprzęgło – miły prezent dla każdego nowego matki, a ta znacznie ułatwi życie mróz i zimno.

Istnieją różne firmy, które produkują ramię sprzęgła. Ten "Teplysh" (Rosja). Sprzęgła tej firmy są znane ze swojej jakości, górna część z nich składa się z wodoodpornego materiału, szyte wewnątrz jej dopełnienia poliestru i sztucznego futra. Łączniki te są odpowiednie dla wózków inwalidzkich, w których jeden uchwyt i może być regulowana w szerokości. Uszyć kołnierz dłoń ten model, to będzie trudne dla siebie.

Sprzężenie produkcji rękach udLinden jest przeznaczony dla prawdziwych koneserów luksusu. Wewnątrz tulei jest naturalna wełna owiec Australian Merino. Na zewnątrz, obejmuje europejski ekokozha. Kształt sprzęgła jest taki wielki cecha, otvorotnye mankiet chroniący przycisku magnetycznego sprzęgania z wilgocią do w przypadku, gdy nie jest on używany.

Sprzęgło ręczne Dzieci Kaiser jest własnością spółki, w ciągu to naturalny kożuch. Na zewnątrz jest pokryty wodoodpornym materiałem. Jest przymocowany do wózka z rzepem.

Trochę sprzęgło Trek wart znacznie droższe niż podobne produkty innych producentów, a jakość jego zniesienia. Wewnątrz niej też jest naturalny kożuch. Poza tym połączenia pomiędzy górnym i tkaniny futra jest przyszyty syntepon warstwy. W środku tulei ma logo Mała Trek, inkrustowane cyrkonie. Opcjonalnie można kupić taki sprzęg w różnych kolorach. Najbardziej praktycznym czarnym, ponieważ jest mniej prawdopodobne, aby uzyskać brudne wilgotny pogodę.

Oddzielne rękawy do rąk

Firma Red Castle słynie dzieci. Jej sprzęgło manualne dzieci lubią rękawicy, ale to nadal jest sprzęgło. Wewnątrz tego sprzęgła jest fałszywy futro, na wierzchu innych tkanin. Jest dołączony do przewozu tego akcesorium z suwakiem.

Sprzęgania nowego „Suite” również jest oddzielnym produktem. Tutaj futro jest w górnej tulei, to wygląda jak dwie puszyste grudek. Okładzina działa jako miękką włókniną materiału lub weluru. Jest przymocowany do wózka za pomocą piorun. Mniej jest to, że nie może być stosowany w czasie deszczu lub śniegu, ponieważ szybko staje się mokra.

Sprzęgło dla Teutonia rąk

Znany niemiecki producent Teutonia oferuje złącza, które pozwalają na długie spacery z dzieckiem w zimnie, a nawet mróz. Futro ręcznie sprzęgło sprawi, że będziesz czuć się komfortowo, ponieważ jest nie tylko wykonany z futra, a inny z poliestru dopełnienia, który służy jako jej podłoża.

Teutonia firma produkuje wyroby dla dzieci od ponad sześćdziesięciu lat, a pole na wózku jest jednym z koroną jej towarów. Można wybrać różne rodzaje sprzęgieł. To futro muff ręka, która będzie Ci odpowiadać w zimie, a produkt z lekkiego materiału, który będzie Twój ochraniacz z zimną wiosnę.

Tak więc, na sprzęgle strony nie traci swoje znaczenie dzisiaj. Ale w naszych czasach do jego produkcji materiałów syntetycznych są coraz częściej stosowane. Ręcznie sprzęgło potrzebne dla młodych matek, a dla nich staje się prawdziwym dobrodziejstwem. Ponadto, te akcesoria mają różne funkcje, może służyć jako dywan lub koc. Będą przydatny prezent dla mamy i dziecka.