819 Shares 3469 views

Jak zrobić rakietę na „Maynkraft” a co to jest?

Kilka gry oferują możliwość zorganizowania własnego wakacjach. Jednak „Maynkraft” oferuje nie tylko, to zmusza do podjęcia działań, ponieważ lokalny pokaz sztucznych ogni jest po prostu hipnotyzujący. Po tym wszystkim, mają możliwość nie tylko spreparowany pocisk, który wybucha w powietrzu, można całkowicie zmienić zarówno kolor i kształt eksplozji, a także niektóre z jego cech. Dlatego też, każdy musi spróbować zrobić pirotechniki w „Maynkraft”. Tworzenie salutuje naprawdę dać nowy świat farby. Więc sprawdź, jak zrobić rakietę do „Maynkraft”.


Co to jest rakieta?

Przede wszystkim należy wiedzieć, co wygląda jak rakieta, a co to oznacza. Wtedy jesteś już zaznajomiony z jak zrobić rakietę do „Maynkraft” jak zmienić jego ustawienia i jak go uruchomić. Tak, rakieta – obiekt, który zawiera specjalne przedmioty zwane gwiazdki, które są odpowiedzialne za kolor, kształt i inne parametry salutów. Ta sprawa na pewno nie znajdzie każdy w naturze lub w którymś z piersi w świecie gry. Więc nie licz na nikogo innego – przygotuj się do tworzenia własnych fajerwerków. A w tej grze jest kompletna nauka, więc dużo czasu spędzić, aby dowiedzieć się, jak zrobić rakietę do „Maynkraft”, jak również w celu osiągnięcia perfekcji w tym biznesie.

pociski Kraft

Należy zacząć od podstaw, czyli podstawowy przepis na fajerwerki. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zrobić rakietę do „Maynkraft”, następnie trzeba uzyskać trzy materiały. Przede wszystkim potrzebny jest papier w jednym egzemplarzu, to trzeba proszku (może już wymagać więcej), i, oczywiście, nie jest bez gwiazd – specjalne przedmioty, które uczynią swoje rakiety w prawdziwych fajerwerków. Być może trzeba je bardzo dużo, jak to było z ich liczby liczba wybuchów, które nastąpią po wprowadzeniu pocisk będzie zależeć. Jeśli papier jest jasne – to znajduje się w centralnej komórce ławce, a jej wysokość nie jest zróżnicowana, może powstać pytanie prochu i gwiazdkami. Dlatego konieczne jest, aby wziąć pod uwagę każdy z elementów w sposób bardziej szczegółowy. A potem klient „Maynkraft” tryby w uruchomieniu nie trzeba – ci z podstawową funkcjonalnością będą mogli tworzyć prawdziwe dzieła sztuki pirotechnicznego.

Proch w rakiecie

W celu okazały rakietę funkcjonalnego, trzeba będzie proch. Jest to materiał powoduje, że wznieść się do nieba. Rakieta w „Maynkraft” 5. 1. 2 nie różni się od tych pocisków w innych wersjach, więc ta instrukcja będzie powszechne. Tak więc, w podstawowej receptury, trzeba tylko jeden strumień proszku – zapewni to z wybuchu jednej sekundy długości przy niskich wysokościach. Jeśli dodać do Rocket inną jednostkę materiału, eksplozja będzie sekundy dłużej i wznieść się jeszcze wyżej.

Maksymalna ilość proszku, który może być ładowany z rakietą – to trzy jednostki. W związku z powyższym, gdy taki wybuch kwota trwa trzy sekundy, a dzieje się na maksymalnej wysokości, gwarantując najbardziej żywy wrażenie fajerwerków. Maud na „Maynkraft” 1. 5. 2 pociski pozwala na zwiększenie możliwości tworzenia fajerwerków, ale jak widzieliśmy i zobaczymy później, nie trzeba jako podstawowej funkcjonalności i gier dostarcza Ci ogromny potencjał w tej dziedzinie.

Jakie są gwiazdy?

Z papieru i prochu, zrozumieliśmy, teraz była tylko jedna najbardziej tajemniczy składnik – to gwiazdka. Rakieta w „Maynkraft” bez modów mogą tworzyć niesamowite fajerwerki z ich powodu. Kraft jedna gwiazda dzięki połączeniu prochu i wszelkich barwnika. Zatem określony kolor podstawowy wybuchu. Jeśli poddane wtórnej obiektu craftingu, który miesza się z gwiazdą barwnika po raz kolejny pojawi się efekt gradientu, w wyniku wybuchu kolor zmieni się z gwiazdką w kolorze, który Państwo dodać później.

Co więcej, jeśli dodać gwiazdkę do niektórych składników, takich jak pióra lub szefa mafii, można osiągnąć niesamowite efekty. W ten sposób można nie tylko zmienić kształt fajerwerków, ale również dodać do niej jakieś efekty wizualne. Eksperyment. I za każdym razem uzyskać nowe wyniki. Ale najbardziej dostępne dla Ciebie różnorodność kiedy zaczniesz instalować zębatki na rakiety.

zamachy

Podobnie jak w przypadku proszku, w podstawowej receptury na jednej rakiety, jest jedna gwiazda. Ale jest jeszcze bardziej różnorodne, ponieważ można go zmienić na dowolną liczbę do siedmiu, a może nawet używać zera w tym czasie. Jeśli nie określa żadnych gwiazd na rakiecie, to będzie latać w powietrzu, kiedy aktywna, ale nie eksploduje. I w zależności od ilości tych elementów osadzonych w swoich fajerwerków będzie zmieniać liczbę wybuchów. Oznacza to, że trzy gwiazdy w jednej rakiecie będzie wybuch trzy, a pięć z nich – pięć wybuchów.

Należy jednak mieć na uwadze, że w ławce zaledwie dziewięć komórek, z których jedna jest zajmowana przez papier, który pozostawia osiem. I trzeba podzielić je między proszkiem i gwiazdkami. Jeśli chcesz, aby zmaksymalizować liczbę wybuchów, że jest siedem, następnie trzeba użyć tylko jednej jednostki prochu, która obniży krótkie i fajerwerki. Jeśli uruchomić rakietę tak wysokie, jak to możliwe, to nie będzie mógł go zainstalować więcej niż pięć gwiazdek.

Korzystanie modów

Modyfikacje, które zmieniają fajerwerki „Maynkraft”, jest bardzo mało. To dlatego, że system jest już zaawansowany, z ogromną liczbą możliwych opcji dla rzemiosła. Jednakże, jeśli chcesz, możesz znaleźć modę i ustawić aby mieć więcej zabawy i uczynić święto gry jeszcze jaśniej.