518 Shares 6894 views

Boże Narodzenie koza garnitur z rękami. Nowy Rok dla dzieci kostium kozy

Jak zrobić wrażenie na nowy rok? Oczywiście, oryginalne kostiumy! Snowflake, Snow Maiden, zające i foki – Poobijany wersji, ale Nowy Rok kostium kozy tych dzieci nie każdy odważy się założyć, i to właśnie w ten sposób można pokonać tak, że będzie uchwycić ducha. Trzeba tylko trochę pomarzyć – i pomysł oryginalnej sukni pojawi się sama. W tym artykule skupimy się na jak zrobić kostium z rękami kóz przy minimalnych kosztach finansowych. Ktoś może powiedzieć, że postać nie jest standardem, ale w rzeczywistości może to być poważny strój zaletą. Wszystko zależy od tego, jak się uczyć i wykonywać. Po tym wszystkim, co garnitur koza nie jest popularne, nie oznacza, że nie ma prawa do życia. Ale jeśli podejść do procesu z twórczą wyobraźnią, wynik może przekroczyć wszelkie oczekiwania. Więc, co może być obraz z kozą?

Wybór pomysłów

To może być groźne niedopałki kóz, że wszystkie dzieci, którzy nie słuchają, a mama nie chce jeść owsiankę. Inną opcją – rodzaj mumii słynnej bajki „The Seven małe dzieci”. Lub ironiczny sposób, który zapewni rozrywkę nie tylko dzieci, ale także innych. Koza może być glamour z eleganckich długich rzęs, białe loki, sztuczne paznokcie i korony. Idee tylko ogromna ilość i ewentualnie, dziecko będzie w stanie powiedzieć, co dokładnie jest kostium. Nawiasem mówiąc, stworzenie stroju może być doskonałym rozwiązaniem współtworzenia, w którym dziecko będzie w stanie wykazać swoje zdolności twórczych.

szczegóły image

Aby kostium kozy własnymi rękami, należy najpierw rozważyć wszystkie elementy stroju, od rogów i kopyt kończących. Tak, tutaj są podstawowe elementy stroju:

  • podstawą kolorze;
  • rogi;
  • akcesoria.

Oto najważniejsze – dobrze odkryć każdą pozycję, zbierając wszystkie rodzaje wersjach.

Jak wybrać podstawę do kombinezonu

Szyć piękne kozy garnitur własnymi rękami, trzeba znaleźć odpowiedni materiał. W tym celu, idealny do weluru, aksamitu lub futra z cienką zwinięty kupka. Najlepiej jest, aby dać pierwszeństwo do materiału dobrze rozciągliwy. Wraz z nimi radzić sobie nawet początkujący mistrzów, od lądowania na rysunku wszystkich wad wyciętych nieco zamaskowane z powodu elastycznej tkaniny. Należy również zauważyć, że istnieje specjalna igła do dzianin potrzebnych do maszyny do szycia. Bez niego, to jest mało prawdopodobne, aby prowadzić proste linie bez szczelin i otworów w tkaninie. Kolejnym plusem jest to, że dzianina nie powinny być używane do szycia, wystarczy potrząsnąć dobrze przycięte do uszkodzonego brzegi stosu kruszonki. Tkanina ta jest łatwa do szycia, nie tylko na komputerze, ale także ręcznie.

Podstawą kombinezonu może składać się z sukienki, spódnice lub spodnie z bluzką. Doskonała będzie wyglądać obcisłych leginsach z szeroką gumką w pasie, a jej krótkiej spódnicy tutu. Na górnym szwem ewentualnie kurtki, można wybrać białą koszulę lub golfem, który jest noszony na płaszczu.

Jak uszyć fundament

Aby dokonać kozy kolorze z własnymi rękami, będzie potrzebne wzory. Jak je zrobić? Najprostszym sposobem – do cięcia wokół konturu ubrania dla dzieci i uzyskać legginsy szablony bryuchek lub sukienki.

Aby przepony, trzeba wyciąć pasmo tkaniny łączyć brzegi górny, Stebnowany gumy lub gumy do obudowy sznurkiem. Jeśli planujesz spódnica tutu, to zajmie 6-7 metrów tiulu, które pocięte paski 10-15 cm i jest przywiązany do gęsty elastyczny ile talii dziecka.

Cape wyciąć również z prostokątną płótnie. Krawędzie może osadzić lub proces rurociągi, górne kapki tkaniny złożone pod kątem około 1,5 cm na lewą stronę i toruje otwór szwu vdevayut satynowy szerokość 3-5 cm. Dla dziecka przypadkowemu pociągnięciu ciąg z ściągacze na krawędziach materiału podstawowego może być dołączyć miękkie buboes. W przypadku tej tkaniny wycina koła o średnicy około 10 cm, a także krawędź elementu szyte i wyciągnąć razem napełniania dymienica syntetyczny wyściółkę. Dokonaj kozim garnitur z ich własnymi rękami jest prosta – trochę wyobraźni i wytrwałość dadzą wynik.

Jak wybrać kolor

Aby koza strój był harmonijny, konieczne jest, aby wybrać odpowiedni kolor. Matka-koza może ubrać się w kostium narodowy i dodać szalik z ciemnymi lub jasnymi rogami, ale za efektowne kozy można użyć kombinacji różu i bieli. Na przykład, różowe rogi, kopyta, pazury i uszy pośrednie, białe kosmyki włosów, łagodny łuk lub kwiat na ucho lub mały diadem. Groźny koza może być wykonane w odcieniach szarości i czerni, a na sobie szyć nie tylko róg, ale jego twarz z odpowiednią ekspresją. Do noworocznych kóz męskie, wykonane własnymi rękami, był ciekawy i widowiskowy, trzeba dokładnie przemyśleć wszystkie szczegóły obrazu.

Jak zrobić rogi

Rogi w postaci kozłów – jedna z głównych części. Mogą zrobić papier-mache, a następnie pomalować zwykłą akwarelę lub uszyć brązowy tkaniny i wypełniona syntetycznym wypełnieniem. wyrobów tekstylnych przeznaczonych do cięcia na cztery (dwa w przedniej części i na tylnej stronie) w celu utworzenia zagiętych rogów i wyciąć ze wzmocnieniem szwu (1 cm). Następnie pary ściegu przedmiotu obrabianego, przekręć i wypełnić wypełniacz. U podstawy rogów starannie zaszyte ukryty szew. Wielkość rogów mogą być bardzo różne. małe rogi odpowiednie dla efektowne kozy, które są ledwo widoczne we włosach, ale dla potężnego kozła – Duży i zakręcony, dogania na strachu.

Jako zasadę można użyć obręczy Klamerka „krokodyle” bandaż tekstylnego lub korek. Blisko nasady rogów można uszyć małe uszy z tego samego materiału co sam strój.

Jak zrobić matki koza garnitur z własnymi rękami, że nikt nie miał żadnych wątpliwości co do wybranego znaku? Wielkie rogi w tym przypadku powinien być przymocowany do chusty i uzupełniać fartuch strój i długą spódnicę.

Akcesoria do stroju

Aby karnawał kostium kóz, z ich ręce związane, wyglądała elegancki, a obraz został ukończony, należy dodać jubilerskie: koraliki z dzwonkiem, bransoletki, kwiatów lub korony w jej włosy, ogon, białe kosmyki włosów we włosach, a nawet kopyt i łap futerkowych. Te interesujące elementy ożywają i dają radość razem.

Kosmyki włosów można nabyć na rynku, lub stworzyć własną. Jest to niezbędne w celu satyny wstążka o szerokości 5 cm i cięcie go na żądaną długość. Dla każdego klipu będzie miał dwa segmenty. Taśmy przestrzegać gorące szpilki kleju i rozpuszczając je od dołu do góry do punktu połączenia. W rezultacie wychodzi doskonałym kręcone włosy, które będą załatwiać tylko we włosach pod włosów naturalnych.

Kołki te mogą być wykonane ze zwykłej peruka z lokami, która jest łatwo kupić na rynku.

Jak zrobić pazur

Jest oczywiste, że dziecko jest na matinee obuet siłownia buty lub buty, ale jeśli prawidłowo ułożyć nogi, sukienka jest po prostu oszałamiające. Więc jak zrobić koza SUIT swoje ręce z kopyta? Jeśli podstawa wraz z legginsami lub majtki, powinny one być wykonywane na kostce rozszerzającą się o około 10 cm. Obniżka będzie musiała uszyć pasek ciemnej tkaniny. Dla zwiększenia efektu, można zrobić dwa pół-owalne części, wypełnione syntetyczną wyściółką i przyszyte do dolnej części spodni. Taki szczegół będzie wyglądać bardzo imponujące.

Claw można zrobić nie tylko na nogawkach, ale także na rękawach.

Kreatywne podejście – doskonały wynik

Boże Narodzenie koza kostium, wykonany własnymi rękami – to świetny pomysł na karnawał wieczorem. I niech ktoś może się wydawać, że postać nie jest zbyt popularne, ale to może być tylko plus. Zaangażuj dziecko w procesie tworzenia suknię, poproś, aby wybrać drogę i pokonać każdy szczegół. Niech wizja dziecko będzie traktowane jako podstawa, a wtedy na pewno będzie zadowolony z drogi. Fantasy jest najważniejszym asystent. Dla inspiracji, należy rozważyć przedstawione w pracy papierkowej, wymyślić coś własnego, a w końcu zobaczyć, że strój poszedł doskonała.