124 Shares 7161 views

Szyć spodnie letnie z rękami za mało mody

Piękna spódnica zawsze wygląda bardzo kobiecy na dziewczynki w każdym wieku. Istnieją różne wersje tego artykułu odzieży: spódnica ołówek, spódnicy z zapachem, spódnica tulipan i spódnica-szorty. Ostatnią opcją jest bardzo korzystne dla małych mody, bo dzieci zawsze prowadzić aktywny tryb życia, a także w zwykłej spódnicy nie zawsze jest wygodne. Letnie skrócić spodnie wyglądają bardzo łatwo i powietrze, a zatem niekoniecznie docenią każdą dziewczynę. Trzeba kupić wszystkie ubrania w sklepie, można zrobić letnie szorty z rękami.

Wybierz odpowiednią tkaninę

W przypadku elementów można wybrać różne tkaniny: jedwab, denim tkaniny, satyna, aksamit, a nawet wełny. Uwaga: jeśli chcesz szyć swoje ręce spodenki do noszenia latem, należy wybrać lżejsze materiały. Ponadto, dzieci powinny nabyć naturalne tkaniny, takie jak bawełna lub satyny.

wzorzec

Jeśli znajdziesz odpowiedni materiał, można bezpiecznie przejść do wzorca. Jako podstawę należy wziąć schemat spódniczkami szorty. Plany muszą rozwinąć i podzielić na trzy części. Aby szorty dla kobiet z własnych rąk, przesuń od linii zagięcia oddzielając pierwszą i trzecią. Linia ta powinna zostać przeniesiona do Tuck. Ta sama procedura jest konieczne do wykonywania tylnej części konstrukcji. Dalej wzdłuż pionowych linii wykonanych części wycięte, popychając je, aby 3-4 cm. Oczekiwać długie szorty, w zależności od wzrostu dziewcząt, ale należy pamiętać, że ten ciuch powinien być krótki, aby latem nie było gorąco. Długość nacięcia będzie zależeć od wielkości strzałkami – głębiej, tym mniejsza powinna być cięte. Jeśli planujesz zrobić kieszenie, powinny one wykroić oddzielnie.

Szyć szorty z rękami

Gdy wzór jest gotowy, można przystąpić do najważniejszego etapu pracy. Śledź wzór udostępniają informacje o przyszłej arcydzieło, przeniesienie systemu z papieru na tkaninie. Nie zapomnij zostawić zasiłek dla szwach. Gotowe części Cleave nawzajem podczas szycia szpilki nie są przemieszczane. Jeśli planuje się zrobić spodenki z kieszeniami, to lepiej zaszyć główne elementy montażowe.

Teraz można zacząć szyć szorty z rękami. Po pierwsze, połączyć powierzchnie boczne. Następnie uszyć gumy kanału. Pod koniec Tuck i uszyć dno produktu. Pozostaje do obsługi wewnętrznych szwów overlockingu. Teraz spodenki gotowe ręce! Otparte nich należy prasować wszystkie szwy. Można udekorować model dekoracyjne wstążki, frędzle lub haftem. Bardzo ładne spodenki będzie wyglądać z pasem. W przypadku wybrania tej opcji, po prostu uszyć szlufki.

Konkludując

Szorty z rękami, którego zdjęcia są prezentowane w artykule, szyte są bardzo szybko i łatwo. Z tego modelu może obsługiwać nawet początkujący krawcowa. Co najważniejsze, prawo do przeniesienia wzoru na tkaninie i zrobić schludny szwy. Ozdoby na produkcie może pochodzić z dzieckiem. Może to być wniosek zabawy lub jasne duże przyciski. Można szyć wstążkę i kieszenie. Teraz twoja fashionistka będą afiszować w oryginalnych nowych spodenkach, że nikt inny nie ma.