346 Shares 4792 views

błazen kostium na imprezę Bożego Narodzenia

Zrobić dla swojego dziecka clown garnitur z rękami – to kolejny sposób, aby pokazać mu swoją miłość. Ten znak – rzadki gość w godzinach porannych, w których często pojawiają się chłopcy w postaci rycerzy, książąt i współczesnych bohaterów.

Cechy kostium błazna

Zanim zaczniesz, musisz dokonać twórczej szkic i zidentyfikować kolory. kostium błazna nie powinien być mylony z ubrań arlekin, błazna i klauna nawet więcej. Każdy z nich ma swoje własne cechy, w tym w przetwórstwie przemysłowym.

charakter

fryzura

Głównymi ubrania obuwie
pajac nasadki trzy ogony dzwonkami na końcach Coat (płaszcza) z ukształtowanym kołnierzem, spodnie pończochy buty z wierzchołków i zakrzywionych nosach
skomorochy spiczasty nasadka w kształcie stożka koszula dwukolorowa i luźne spodnie buty lub krótkie buty
arlekin Cap – czapka lub ogon koniec jest ozdobione dzwony kombinezon z wzorem w postaci diamentów obuwie
pajac spiczasty nasadki z pomponem i czerwonego peruki koszulka z pomponami, spodnie lub garnitur z szerokimi ramiączkami buty lub buty z pomponami

W zależności od sytuacji, różne elementy mogą być połączone ze sobą, ale Jester będzie jedynie wówczas, będzie mieć kapturek z ogona i dzwonków.

Nowy strój powinien być wykonany z kolorowych tkanin, kontrastujących ze sobą. W produkcji stroju można stosować dowolną liczbę kolorów i dekoracji, ponieważ jego podstawowym znaczeniu – jest przyciągnięcie uwagi.

Odzież – kurtka i spodnie

„Classic” clown garnitur dla chłopca składa się z dubletu (bluzki, koszule) z szerokim kołnierzem i spodnie typu „udziec jagnięcy” kolan. Ci, którzy posiadają przyzwoite umiejętności szycia, często kosztują nawet bez rysunku – dosłownie „na oko”. Mniej doświadczeni mogą korzystać z gotowych szkiców. Ważne jest, aby pamiętać, że producenci kostium klauna z rękami, niekoniecznie pasuje postać swoich dzieci. Strój powinien być nieco luźne, więc dziecko było wygodne do poruszania się i biegać.

Krawędzie kołnierza i hem bluzki obszyte koronką do masy, a krawędzie są dmuchany rękawy i nogawki idą do mankietu lub szeroką gumką. Tworzenie wpływ na skrawkach tkanek, przez które materiał wygląda różne kolory i kontrast może być jasne konwencjonalnymi aplikacjami w postaci pastylek lub pasków. Ponadto Jester garnitur może być urządzone w jakikolwiek sposób – warkocz, cekinów, koralików, dżetów i dużych.

Czapka z dzwonkami

Nakrycia głowy – jest być może najważniejszym elementem w strój błazna. Ogony na bokach głowy i szyi stanowią uszu i ogona osła – uporczywy i komiczne zwierzęcia.

czapka głupców do świątecznych strojach zaleca się szyć z miękkiego dżerseju, bo musi siedzieć ciasno na głowie dziecka, ale nie ścisnąć go. Ogony mogą kroitsya jako całości ściereczką i połówek różnych kolorach. kaptur kolekcja idzie w następujący sposób:

  • Każda tylna jest podłączona do wzdłużnej linii.
  • Stożki łączą się w okrągłym wycięciu i przyszyta do paska podstawowego.
  • Cap siedział mocno na głowie, jest cięta z pętlą i przycisku.

W ogonie końce są przyszyte dzwonów. Jeśli nie możesz znaleźć prawdziwego metalu, możliwe jest zastąpienie ich wełnianych pomponów, bardzo duże kulki lub kulki z tworzywa sztucznego, które są sprzedawane do dekoracji choinek.

Buty z klapami

Boże Narodzenie kostiumy błazen będzie zabawne i oryginalne tylko w obecności specjalnych butów – z mankietami i zakrzywionych nosach. Do tego celu zwykłe poszycie Buty pokrycie tkaniny o specjalnym wzorze. Sole muszą być wykonane z mocniejszego materiału.

Wygiętych nosków potrzebny jest z drutu stalowego, który jest dołączony do pożądanego kształtu. Aby uniknąć uszkodzenia lub urazów tkanek powinno być zanurzone w kleju i owinąć bibuły lub przędzę wełnianą. Nici do szycia powinna ściśle dopasować kolor tkaniny.

Przedstawione na częściach wzoru A, B i C są usieciowane przez czerwone linii, po czym drut jest włożony w nim, która jest również zamontowana równolegle do głównego pokładu przez przeszycie. Następnie, elementy te są zszywane w całości. A także strój błazna, buty mogą być ozdobione koronką lub cyrkonie, a złożone skarpety dołączyć dzwony.

akcesoria opcjonalne

Zbieranie dziecko na imprezie świątecznej można uzupełnić ją obrazami kilku elementów, które sprawiają, że obraz będzie pełniejszy wesołe i kolorowe pamiątkowe zdjęcie. Wśród nich:

  • Tamburyn z jasnym wzorem.
  • Dudka, ozdobiony jasnymi wstążkami.
  • Grzechotki od rodzaju hiszpańskie kastaniety – plastikowe kulki na kije z bombardowanych wewnątrz suszonych grochu.
  • Jaskrawo kolorowy kogut rysunek na słupie.

Wszystkie te elementy zapewniają trochę więcej zabawy, są one w dowolnej chwili może zostać uchylony, a nie żal zapomnieć gdzieś.