812 Shares 5796 views

Drzewa z koralików – Systemy pomóc!

Drzewa z koralików, które programy są prezentowane dziś w nadmiarze, zwykle bardzo piękne, niezwykłe i eleganckie. Niezależnie od rasy jest wybrany, to wynik jest niespotykany produkt, który może być ozdobą każdego domu lub wspaniałym prezentem. Oczywiście, czas produkcji luksusu ma dużo, ale wynik nie zawodzi.

Drzewa z koralików, systemu produkcyjnego, który jest w przybliżeniu takie same, zawsze różne „wygląda”, gdyż odzwierciedlają one osobowość autora. Pierwszy spływu koralikami wszystkich gałęzi, liści, kwiatów i cebulek, które są zawarte w wynalezionej kompozycji. Prawdopodobnie jest to najdłuższy etap i pracochłonne. Ale kiedy to się skończy, że nadszedł czas, aby rozpocząć montaż. Stojak pierwszy wybrany. Kolejny etap – skręcenie tułowia lub tylko jeden oddział (jeśli jest, na przykład, duży krzew lub wierzba). Tułów powinien być dość trudne, ponieważ korona drzewa koralikami waży dużo i nie przeważa, inaczej cała konstrukcja po prostu nie stać. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do mocno wygiętych drzew, ponieważ istnieje wiele wagi jest stronniczy w stosunku do środka stojaka.

Wszelkie schemat drzewa z koralików wyjaśnia, że tkane z drutu i złom kabel pnia trzeba zginać jak powinno zginać ulubionego drzewa, gałęzie formy, zakręty, aby naprawić wszystkie liście, kwiaty, koraliki i reszty pięknem koralik, a następnie impregnowane lakierem.

Najlepiej jest wziąć Polskie Meble, szybki i przejrzysty. Na moczenia zajmie długie (około pięć bloków), stosuje się go w dużej strzykawki (dziesięć bloków) z grubą igłą (na przykład do malowania kapinosa nie wylewa).

Lakierem kropla jest wyciskany na gałęziach i pniu i rozmazany tak pochłonięta pomiędzy drutem. Trzeba być ostrożnym, aby nie zasłaniać się podstawkę (generalnie można owinąć celofan) i koralików.

Drzewa z koralików, które są zwykle krok po kroku schemat i zrozumiałe, konieczne jest, aby nie bezpośrednio na stole, jak wcześniej przygotowanie miejsca pracy, pokrywając je z gazet lub folii (aka paznokci izmazhet dookoła). Lepiej jest umieścić numer z jeszcze i szczotka: do lakieru wylano z lufy, konieczne jest, aby mieć czas, aby natychmiast rozmaz go na produkcie. Wet Hack lewo na jeden dzień do wyschnięcia. Grube gałęzie warto coś do siebie, że nie stracił formę.

Tak więc, następnym etapem, który wszystkie drzewa z koralików, które można łatwo znaleźć schemat – obraz z pnia i gałęzi. Farba wybrany dowolny, do smaku, a rozmazany ze szczotką. Malowanie zatem nie powinny kapać z pędzelkiem (lepiej wziąć go od dołu z banków, który osiada gruba). Po farbowaniu, nie tylko bagażnik, ale także wszystkie oddziały, kilka warstw farby mogą być stosowane, a teraz splot drutu nie można zobaczyć nigdzie indziej – są one ukryte pod „korą”. Stosowane na szczycie zwykle koloru gwasz z pnia drzewa.

Teraz wszystkie drzewa perełek, które program można kupić w sklepie, pokryta ostatnią warstwę przezroczystego lakieru. Na tym ostatnim etapie prac wykonywana jest cienki pędzel z maksymalną dokładnością, jak to naprawić nic nie jest niemożliwe. Gdy wszystko wyschnie, produkt jest gotowy. Można podarować lub pozostawić jako dekoracji w domu.