489 Shares 8418 views

Mieszania w jogurt receptury jak chlebowego i surowicy

Podczas letnich upałów, wiele gorących potraw tracą znaczenie. Są one zastąpione przez przekąsek, różnego rodzaju dań zimnych i sałatek. Ale chyba najbardziej popularne danie lato pozostaje okroshka.Eto rosyjska potrawa narodowa ma dość zaawansowany wiek: ponad tysiąc lat. Już w roku 989 były zapisy kvass jako wypełnienie hash, dawniej znany jako „rzodkiewka z kwas chlebowy”. Ta sama nazwa „hash” pochodzi od słowa „chop” czasownika. Jest to skrzyżowanie sałatki i zupy, co sprawia, że jest to ulubione danie wielu ludzi. Z biegiem czasu, hash receptury zostały zmienione, to składa się z nowych składników lub nowych tankowania. To danie chłop jest naprawdę wyjątkowa: każdy składnik można zastąpić dowolnym innym sukcesu. Dlatego przygotowanie hash – jest to niewątpliwie twórczy protsess.Okroshka może być warzywa, mięso lub ryby. Główną zasadą przy wyborze składników, produkty żywnościowe jest ich neutralny smak, np ziemniaki, marchew, rzepa. W połączeniu z ziołami danie nabiera szczególnego smaku. Kompozycja zawiera mieszania mięsa chudego mięsa z różnych odmian. To może być indyk, wołowina, i kurczaka. Ryby jako okroshka dać słodycz okoń, jesiotra, albo lina. Przy wyborze sałatkowy hash polegać wyłącznie od gustu, ale najczęściej jest krzyżyka na jogurt. Hash na jogurt receptury jest dość prosta. Po pierwsze, trzeba przygotować wszystkie niezbędne składniki. Okroshka na kefir receptury może obejmować zarówno warzyw i mięsa lub ryby. Najprostszym hash na jogurt przepis – przepis z użyciem gotowanych kiełbas. W celu przygotowania tego smakowitego dania na osiem – dziesięć porcji, trzeba wziąć około 300 gramów gotowanych kiełbas, pięć – sześć jajka, cztery średnie gotowane ziemniaki, 200 g rzodkiewki, trzy lub cztery duże ogórki, warzywa, litr jogurtu, około połowa litrów wody, soli i pieprzu. Aby rozpocząć, należy przygotować podstawy. Aby to zrobić, wszystkie składniki delikatnie kruszyć. To nie powinno być dużo produktów granulatu lub spróbuj cięcia je z dokładnością, ale wszystkie składniki powinny być cięte w jednym „styl”: Wszystkie lub kostek lub wszystkich pasków. Gdy warzywa są konieczne, lekko rozgnieść widelcem. Wszystkie produkty wstępnie wycięte są składane do rondla. Sól powinna być gotowy posiłek, inaczej sok popłynie z warzywami. Dodać drobno posiekane zioła i cebulę. Do przygotowania nadzienia musi być wypełniona z rozdrobnione składniki i jogurt rozcieńczonych wodą. Dokładnie wymieszać, dodać sól i pieprz do smaku. Aby naczynie ledwo wyczuwalny kwaśny dodaje łyżeczki kwasu cytrynowego. Danie jest umieścić w lodówce do schłodzenia. Hash na jogurt receptury jest dość proste do przygotowania, co czyni go bardzo popularne wśród gospodyń domowych, którzy chcą rozpieszczać swoją rodzinę pyszne lato blyudom.Ne mniej popularny jest hash w surowicy. To jest bardzo satysfakcjonujące, ale to nie jest kaloryczny.

Hash przepis na serum zawiera w sobie wszystkie te same produkty, które są hash okraszony jogurt. Do przygotowania nadzienia surowicy dodać sól i pieprz do smaku i pocięte pietruszki. W razie potrzeby, tutaj można dodać pół szklanki zalewy z ogórków z musztardą. Otrzymaną mieszaninę wylewa się opatrunek pociętych składników. Jeżeli naczynie okazało się dość grube, należy rozcieńczyć gotowane lub woda mineralna.
Jednak tradycyjne potrawy jest hash opcja na kwas chlebowy, bo tylko on daje to lato danie bogactwo.

Okroshka na kwasu chlebowego receptury używa niesłodzone naturalny kwas chlebowy. Jednakże, jeśli nie można gotować kwas chlebowy w domu, można kupić butelkowanie napar z beczki. Hash jest delikatny i zarazem bogatym smaku, jest łatwy do przygotowania, a więc z pewnością stanie się ulubionym daniem na stole letnim.