170 Shares 1737 views

8 sekretów kobiet, które zawsze wyglądają dobrze

Prawdopodobnie nie spotkałem kobiety, które świetnie wyglądają w każdym środowisku – w pracy, na spacerze, w treningu lub w posiedzeniu klubu książki. Wydaje się, że nawet nie dołożyć szczególnych starań, aby to zrobić. Ich ubrania są idealne, ale dlaczego? Oto kilka tajemnic.

Dbałość o szczegóły

Ostrożnie podwinąć koszulę na pół, lekko zakasać rękawy – drobne szczegóły mogą przekształcić nawet najbardziej ubranie. Dla wielu innych rzeczy to działa zbyt.

elementy dobrze przylegające

Istnieją tylko dwie zasady piękne lądowanie. Po pierwsze, należy wiedzieć, co pasuje do Twojego typu postać, a po drugie, konieczne jest znalezienie dobrego krawca. Czasem wystarczy jeden centymetr osaczony tkanina zmienia całą perspektywę.

Wybór podobnych tekstur

Wybierz materiał z tej samej fakturze. Na przykład obraz dżinsowa spódnica garniturze wełny i aksamitu, zamiast jedwabiu lub satyny.

wielki manicure

Czy uważasz, że nikt nie zauważy, że manicure dwa tygodnie? Niemniej jednak, to widać. Schludne paznokcie sprawiają, że cały obraz bardziej wyrafinowane i drogie wyglądające.

schludne rzeczy

Poszarpany gwint natychmiast widoczne. Miej oko na swoje ubrania, wygładza pomarszczone rzeczy, czyste buty i odciąć końcówkę struny w szwach. Wydaje się to oczywiste, ale wiele osób zapomina, aby to zrobić.

Nowe trendy – z umiarem

Elegancka dziewczyna wie o nowoczesnych trendach, ale jest w stanie połączyć je z klasycznymi i neutralnych rzeczy stworzyć stylowy obraz.

Komfort i elegancja

Ważne jest, aby stworzyć komfortowe obrazów składających się z rzeczy, w którym czujesz się komfortowo, ale nie zbyt niechlujny i brudny – takie ubrania nie wyglądają elegancko.

Ufności w siebie

W Nieważne, co mieli na sobie, postawa mówi wiele o tobie. Bądź pewny siebie i zachować podbródek wysoko, wyprostuj plecy i wyciągnąć swój żołądek. A potem każdy ubrania będą wyglądać lepiej na dowolny sposób będzie elegancki.