588 Shares 6051 views

Sukienka na firmowych: wybierz i podbić cały

imprezy firmowe – obligatoryjny i ważnym elementem każdej firmy. Dla mężczyzn, pytanie sukienka wybór nie jest szczególnie istotne dla wypoczynku, ale podejście kobiety do rozwiązania tego problemu z powagą i odpowiedzialnością. Gdy chodzi o tak ważnej wypoczynku jak Nowy Rok, każda kobieta chce wybrać sukienkę na imprezie firmowej, aby być bardziej niż kiedykolwiek piękny, wyrafinowany i olśniewający. Spróbujmy pomóc w tym trudnym przypadku kilka wskazówek.


Ogólne wskazówki

Wybór jest strój wieczorowy na firmowym, należy pamiętać, że jest to przede wszystkim wydarzenie biznesowe, nawet uroczysty. A więc strój powinien być nie tylko piękne, ale również pokazują posiadacza z najlepszej strony. Na imprezie firmowej nie musi wybierać zbyt krótkich sukienek, otwarty i szczery. Lepiej jest zarezerwować je na wakacje z przyjaciółmi lub romantyczny wieczór. Na strona korporacyjna będzie wokół kolegów, przywództwo, partnerów biznesowych, dlatego bardziej odpowiednie prostu być mądry, ale reprezentacyjny.

Nie jest konieczne, aby spieszyć z jednej skrajności w drugą: nie jest frywolny strój, ale nie surowe, zadbany garnitur. dla sukienka strona korporacyjna powinna być elegancki, ale elegancki. Najlepszym długość – tuż powyżej kolana lub kolana. Kolor – najlepiej Monochrome, nadmierne fussiness, mnóstwo błyszczy, cekinami i kryzą – to wszystko jest takie samo dla innych warunków.

sukienka kolor

Ubierz na noworocznym korporacyjnej (w załączeniu zdjęcie) – to nie tylko strój, może być używany, aby przyciągnąć szczęście i w przyszłym roku. Według oznaczeń, biała suknia rozpocznie życie z białej blachy, otworzyć drogę do lepszej przyszłości. Złote i srebrne odcienie, jak również metaliczny połysk akcesoriów będzie przyciągać bogactwo, przyczyni się do poprawy sytuacji finansowej. Ale ci, którzy planują promować się po szczeblach kariery, należy wybrać strój dla firmowych drogie, ale surowe, i zawsze z drobnym drogiej biżuterii. Strój czerwonych i różowych odcieniach pomogą przyciągnąć miłość i romans.

win-win

Przy wyborze odświętny strój musi uwzględniać wiele niuansów: kolor i styl mają ukryć niedoskonałości figury i podkreślić zalety (dyskusja na ten temat poniżej), zarząd nie powinien być pretensjonalny, efektowny lub zbyt szczery. Ale jest jedna rada styliści, że będzie punktem wyjścia dla doboru stroju i pomóc każdemu damy znaleźć idealny strój dla biznesu (nowy rok, wiosną lub jakakolwiek inna). Tak, aby obraz był elegancki, stylowy i wyrafinowany, konieczne jest, aby dać pierwszeństwo do cięcia prostego i ścisłego schematu kolorów, ale nasilenia odcieniu jasnym drogiej biżuterii, akcesoriów i fryzury. Podobna sztuczka pozwoli spojrzeć w oczach innych skutecznie, ale jednocześnie nie kwestionuje.

Długość sukienki wypoczynkowych

Co o długości? Oczywiście, jest to kwestia gustu, ale konieczne jest, aby posłuchać rad. Wspominaliśmy już, że sukienka dla firmowych może być trudne krótko: jest w tej sytuacji jest niewłaściwe i nieetyczne. mini długość powinna być dostosowana tak, że podczas przesuwania pani czułem się komfortowo i nie ryzyko wykazać swoją bieliznę. I oczywiście, wybrać mini długość powinna być tylko właściciele dobrego rysunku i zgrabne nogi.

Maksymalna długość odpowiednie niskie dziewczęta: w połączeniu z wysokimi obcasami ten styl wizualnie wydłuża sylwetkę i sprawia, że postać bardziej smukły. Sukienka dla stron firmowych na pełnych pań wyglądają lepiej, także jeśli są one o maksymalnej długości. Styl jest najlepiej wybrać wyposażone, z bujnym płynącej dołu: uczyni kształt proporcjonalny i eleganckie.

styl

Wiele przyjemne doświadczenia dają prawidłowo dopasowane do stroju korporacyjnego. Nowy Rok, 8 marca, urodziny firmy lub dowolnej innej okazji imprezy firmowej pozwala panie do odwrotu od ścisłego dress code i pokazać się w całej swej okazałości. O kolorze i długości uroczyste sukienki, rozmawialiśmy. Ale równie ważny jest styl, w rzeczywistości jest on zdolny do podkreślenia godności kobiecej figury.

Głęboki dekolt, nawet jeśli jest to bardzo opłacalne podkreśla swoje piękno, będziemy pozostawić na inną okazję. Wspominaliśmy już, że nadmierne sukienkę szczerością dla stron firmowych – nie jest najlepszym pomysłem. Aby dodać odrobinę erotyczny strój, dekolt zamiast lepiej wybrać głęboką ranę na plecach (oczywiście, jeśli pozwala na rysunek): To wygląda o wiele bardziej imponujące.

Zainstalowane styl ubierania się lub gorset świetnie wyglądają na każdej figurze, więc należy dać pierwszeństwo takim stylu. Ukryć wady postać asymetrię w stylu, skośny dolny, plisy lub zbiera się w odpowiednim miejscu stroju. Najważniejsze – poczucie proporcji i szacunku dla wszystkich niepowtarzalny styl ubioru.

Hit Cały czas

Jeśli nie masz czasu na studiowanie prawa stylu i wszystkich ustaleń, można dać pierwszeństwo do tych strojów, które są istotne w każdej chwili i zawsze u szczytu popularności. Jeden z nich – mała czarna. Pani Koko Shanel dał światu prawdziwy skarb. Wyrafinowana, czarna sukienka w połączeniu z sznur pereł i eleganckie fryzury – minimum czasu pracy, maksymalny wynik. Kobieta w stroju nie pozostanie niezauważony i nie powodować skargi o braku smaku.

Innym hitem – czerwona sukienka. Ten kolor jest zawsze w modzie, odwieczny symbol kobiecości i zmysłowości. Może on być połączony ze szminki tego samego koloru. Ale najważniejsze tutaj – nie przesadzaj. Jeśli nie koncentrują się na ustach – tak makijaż oczu powinny być słabe. Jeśli skupiamy się na jej strój, a następnie jej włosy, akcesoria i biżuteria powinny być wybrane bardziej powściągliwa.

Tak więc, przy wyborze sukni dla stron firmowych jest najważniejsze – podążać główną zasadę: sukienka powinna być kobieca, ale nie wulgarna, świąteczny, ale nie krzykliwe. imprezy firmowe – to świetny sposób, aby pokazać z jak najlepszej strony nie tylko ich walory zawodowe, ale także zdolność do bycia kobietą: subtelny, elegancki i nie do odparcia.