866 Shares 5718 views

Buty Reima: modele charakteryzacji wymiarowej siatki, opinie

Istotne dla wszystkich, bez wyjątku, rodzice zdają się kwestionować wybór wysokiej jakości obuwia dziecięcego, które utrzymują stopy w którym suchy i ciepły, niezależnie od pogody na zewnątrz. Nie wszyscy producenci produkują modele spełniające tego wymogu. Przy zakupie jesień i zima buty dla dzieci matek i ojców, powinien przyjrzeć się produktom firmy Reima.

Informacje o marce

Historia ubiorów i obuwia Reima rozpoczął w czasie wojny. W 1944 roku fabryka do produkcji strojów pracownic została otwarta w małej fińskiej miejscowości Kankaanpää. Wkrótce już produkowane top sport i odzież dla dzieci, co było szczególną rolę w rozwoju marki. Kilka lat później firma zaangażowała się w produkcji obuwia Reima. Wszystkie modele zaprezentował markę do masowej produkcji są testowane przez dzieci, więc bezpieczeństwo i komfort podczas noszenia dla dziecka są dostarczane w całości.

Pomimo faktu, że odzież i obuwie Reima produkowana jest głównie w Chinach, rozwój całej gamy marki odbywa się jeszcze w fabryce w Kankaanpää. Potwierdza to indywidualne podejście do projektowania każdego modelu, zapewnia jakość i przyjaznych dla środowiska produktów zarówno dla dziecka i środowiska jako całości.

Modele cechą butów Reima

Reprezentowane fiński towarowym oferuje bardzo szeroką gamę niedrogich butów dla dzieci w różnym wieku:

  • Buty do biegania, trampki z wodoodpornej tkaniny w połączeniu z tekstyliami i zamszu chronić stopy przed zamoczeniem w deszczu, a specjalna gumowa podeszwa zapewni niezbędną przyczepność.
  • Klasyczne buty zimowe reima – High ochraniacze o grubości podeszwy termoplastycznej gumy o górną wykonaną z wodę i brud tkaniny. Zapewniają komfort noszenia butów w śnieżnej i mroźnej zimy, a na jesieni grząski pogody.
  • membranowe dzieci buty zimowe wykonane są z wykorzystaniem najnowszych technologii, która zapewnia Reimatec pełny materiał odporny na wodę. W tym przypadku, buty oddychające i pozwala skóra dziecka oddychać.
  • kalosze Reima ma gumowa podeszwa i bawełniana podszewka, dzięki czemu stopy pozostają suche podczas deszczowej pogody.
  • Demi dziecięce trampki są idealne do zimnej jesieni. Ich zalety w stosunku do podobnych produktów pochodzących z innych firm są w obecności futerkiem tekstylny i stylowy design, który jest znakiem rozpoznawczym Reima.

Powyższy opis butów Reima daje tylko częściowy obraz zakresie marki. Każdy model, opracowany przez firmę, jest jego lojalność. Wybierając wygodne i wysokiej jakości obuwie dla każdego dnia należy zwrócić uwagę na serii Reilly, Aamu, Yann, Raz, MOP, Kinos, Hyrre, Frisk. Modele te są skonstruowane przy użyciu Reimatec technologii. Zakup klasyczne buty, należy wybrać serię Nefar, kakao, Ahkio. stylowe buty wykonane z filcu Flakes dostosowane do ciężkich mrozów.

Tabela rozmiarów

na Wybór Reima firm obuwniczych, eksperci zalecają, aby skorzystać z tych zaleceń:

  • Pomiary są dokonywane z obu nóg. Reima kupić te same buty są wielkości duże stopy.
  • Dokonywania pomiarów powinny być w godzinach wieczornych. O tej porze dnia rozmiar buta jest nieco większy niż w godzinach porannych.
  • Zmierzyć stopy powinny być tylko w pozycji stojącej.

Jaki jest Tabela rozmiarów Reima? Shoe rozmiary można znaleźć w tabeli.

Rozmiary butów Reima
rozmiar europejski Długość stopy, patrz
19 12,7
20 13,4
21 14,1
22 14,7
23 15,4
24 16,1
25 16,7
26 17,4
27 18,1
28 18,7
29 19,4
30 20,1
31 20,7
32 21,4
33 22,1
34 22,7
35 23,4
36 24,1
37 24,7
38 25,4
39 26,1
40 26,7
41 27,4

Buty Reima: opinie klientów

Trudno jest znaleźć nabywcę, który nie chciałby produkty marki Reima. Buty, opinii których istnieje tylko pozytywne, przyciąga nie tylko dla jego eleganckim wyglądem. Jest to wygodne, wodoodporne, lekkie, nadające się do chłodnej jesiennej pogody, a na środku zimy.

Szeroka gama modeli pozwala znaleźć odpowiednie buty po przystępnych cenach dla różnych kategorii odbiorców.