581 Shares 2589 views

mini spódnica – Moda Bar w krajobrazie miejskim

Spódnica jest przedmiotem czysto garderoby damskiej (nie mieszkają na niektóre tradycje Szkocji). I przeznaczenia w czysto kobiece spódnice – tworzenie obrazów i podkreślić łaskę i finezji kształty ich właścicieli. Dlatego trzeba wybrać spódnicę na podstawie charakterystyki poszczególnych form. Jeżeli formularze są zbliżone do ideału, a następnie można wybrać absolutnie dowolny styl i długość spódnicy. Jeśli postać ma, powiedzmy, zwłaszcza gdy dobór garderoby powinny być traktowane z większą czułością.

Kiedy w latach 20. ubiegłego wieku wielki projektant mody Koko Shanel skrócić długość spódnicy do kolan, wielu doświadczyło frank prądem, a wielu zostało wypełnione szczerej wdzięczności. Nosić wspaniałe długie spódnice w szybko rozwijających się wielkich miastach coraz mniej wygodne. Rzeczywiście, spódnica do głów już dość zmęczone fashionistki. Od tego czasu, piękne mini spódnica z mody. Wręcz przeciwnie, są one ściśnięte bardziej pewni swoich poprzedników maksymalną długość. W minimalizmu mody i zwięzłości.

Kolejnym decydującym ciosem został uderzony przez projektanta mody sztywność Meri Kuant w latach 60-tych. To było na kolejny pokaz jej kolekcji po raz pierwszy świat oglądaliśmy mini spódnicę w ich współczesnym znaczeniu. W tym czasie długość spódnic nie była tylko krótka i ultrakrótkich graniczące wyzwanie smak publicznego. Jednak pomimo odwagi, radykalizmu to dużo do smaku.

Nosić prowokujące seksowna spódnica mordercze długości kilku pierwszych wyzwanie. Tylko najodważniejsi dziewczyny próbowali przenieść z nowości podium w normalnym życiu. Stopniowo mini przestała być postrzegana jako coś obscenicznego. Najwyraźniejszy dowód , że takie spódnice są odpowiednie absolutnie wszędzie, jest to, że mini pozwolić nawet królowa Anglii. Och, nie jest prawdą, że uznanie?

Jednakże, mini spódnice nieść niebezpieczeństwo. Są to obecnie najbardziej popularne i powszechne. Jednak nie są one odpowiednie dla każdego. Ale tutaj sytuacja jest dwojaki. Z jednej strony konieczne jest bój się go otworzyć, to nie powinny, az drugiej rozpaczliwie boi minimalnej długości. Jest równie dobry dla bardzo młodych dziewcząt, jak i dla tych, którzy są starsi. Głównym kryterium tutaj – smukłe nogi i dobry rysunek.

Generalnie, mini spódnice są uniwersalne ubrania. Zwłaszcza, jeśli są one uszyte z dżinsu. Te spódnice łączone są z prawie wszystkich możliwych opcji topy, koszulki, kurtki i swetry. W zależności od stylu ostatnich sztuk ubrań cały strój dostaje romantyczna, sportu czy nawet hooligan koloru.

Mini lato spódnica, wykonane z lekkich materiałów przewiewnych przyjść na myśl romantyczną naturę. Są one dostępne na jasnych wariantach z kwiatowe wzory, deseń abstrakcyjny, komórki Demokratycznej lub frywolnych grochu. Takie modele są również połączone z jednostajnym jazdy tonu z kolorem osłony. Nawiasem mówiąc, nie trzeba nosić mini z bardzo wysokich obcasach, w celu uniknięcia pewną wywieranej wzdłuż podobnej kombinacji wulgarności.

W nadchodzącym sezonie letnim 2011 moda mini spódnice będzie już stał się klasykiem chudy i krzywego, z wielu falbany, frędzle i hafty krótkiej spódnicy pogrubioną. Jednak radykalna zmiana nie zamierza poddać się mini, na dzień dzisiejszy, tego rodzaju spódnice przyniósł niemal do perfekcji. Szczególnie popularne stały się plisowana spódnica. W sposób składa się z dwóch kolorów, szczelne welur i skóra przepony. Jednak chyba najbardziej modne kolory to czarny i odcienie szarości, które są obecne w większości kolekcji czołowych projektantów.