806 Shares 5150 views

Wiosenne ogrody przetwarzania siarczanu żelaza. Spring Garden leczenie mocznika

Wraz z nadejściem wiosny budzi się dookoła. Dotyczy to nie tylko młode pąki na drzewach, ale także różne szkodniki, którzy czekali całą zimę pod korą, ściółce. Dlatego ważne jest, aby spędzić agrotechnicznych środki czasowe, które będą chronić roślinę przed kwitnących pąków i liści. Praktyka wykazała, że oddzielne zbieranie szkodników ręcznie jest bardzo czasochłonne i niestety nie zawsze skuteczne. Walka gąsienice i chrząszcze wykorzystujące leki roślinne często wykazują ten sam rezultat. Jeśli wiele szkodników, a następnie będzie przyjść z pomocą środków chemicznych. Spring Garden przetwarzanie Vitriol jest proste i skuteczne.

Rodzaje środków chemicznych

Teraz rozważyć wszystkie pozytywne i negatywne charakterystyki substancji chemicznych do zwalczania szkodników w ogrodzie.

Spring Gardens leczenie chemia daje doskonałe rezultaty. Substancje te nie tylko mogą poradzić sobie ze szkodnikami, a także chorób i chwastów.

Przygotowania do przetwarzania wiosna w ogrodzie:

  • herbicydy;
  • insektycydy;
  • środki grzybobójcze;
  • rodentycydu i t. d.

Herbicydy stosowane w zwalczaniu chwastów.

Insektycydy stosowane do niszczenia szkodliwych owadów.

Fungicydy pomóc w walce z rozprzestrzenianiem i niszczenie chorobotwórczych grzybów.

Gryzoniobójcze stosowany w zwalczaniu szkodliwych zwierząt stałocieplnych.

Niestety, większość pestycydów są truciznami. Zakażając ciało szkodnika. Pestycydy obejmują także sterylizatory oraz inhibitory wzrostu. Dlatego leczenie ogrodów wiosną należy koniecznie wziąć pod uwagę wszystkie zalecenia.

chemikalia akcji

Nowoczesne leki są skierowane do akt kontroli szkodników wystarczająco szybko. Wiele można zobaczyć wynik tylko jedną godzinę po nałożeniu. Ten efekt może utrzymywać się przez dłuższy czas. Jeśli rośliny charakteryzują masowego rażenia lub mieć w zaawansowanym stadium choroby, że pestycydy muszą być zmieniane tak, aby nie wydzielał habituacji u owadów.

Po pewnym okresie czasu (na każdy lek ma swój własny) chemikalia rozkładać. Okres ten trwa od kilku dni do trzech tygodni. Dzięki takiemu działaniu leków można bezpiecznie powiedzieć, że leczenie drzew wczesną wiosną lub jesienią po zbiorach nie mogą przynieść żadnej szkody dla ludzi.

Obecnie rynek oferuje wiele leków, które charakteryzują się działaniem kombinowanym. Pozwalają one szybko i skutecznie radzić sobie z różnymi szkodnikami. Eliminuje to konieczność ponownego przetwarzania roślin.

Zastosowanie mocznika w ogrodnictwie

Oczywiście, nie powinniśmy zapominać o nawóz. Jednym z najbardziej popularnych produktów i wysokiej wydajności jest karbamidu (mocznika). Nawóz ten zawiera granulki, które przyswajalnego azotu tworzą (istotny element rozwoju, wzroście i elektrownie).

Mocznik – nawóz, który ma maksymalne stężenie azotu. Pod działaniem enzymów bakteryjnych, nawóz jest przekształcany z węglanem amonu. Ten proces trwa około 3 dni. Jest stosowany również do nawożenia upraw rolniczych. Może być stosowany w szklarniach.

węglan amonu, można częściowo rozkłada się na powietrzu. Jej częścią jest również utracone w postaci gazowego amoniaku. W związku z tym wprowadzenie mocznika do metody powierzchni gleby może prowadzić do znacznych strat azotu. Należy również wziąć pod uwagę rodzaj gleby. Po tym wszystkim, zasadowe i obojętne gleba, tym ta strata będzie zmaksymalizowane.

Zastosowanie mocznika

Materiał ten powinien być pewny, aby całość rzutu korony drzew i krzewów. W przypadku jabłek niezbędne jest przygotowanie 250 g mocznika, na śliwki i wiśnie – 140 g

Dokonaj mocznik jest dość prosta. Można posypać ją na powierzchni rośliny, po czym musi on być pewny, aby wlać. Jest możliwe, aby rozpuścić nawóz, ale nie zapomnij o podlaniu.

Należy również pamiętać, że mocznik jest zdolny do zakwaszenia gleby. W związku z tym, że zobojętnia się wapienia zgodnie z proporcji 1 kg, 0,8 kg mocznika mielonego wapienia.

W strefie obróbki 10 m2 należy przygotować 100-150 g mocznika. 2/3 roztworu wprowadza się do ziemi, a pozostałość stosuje się stopniowo w okresie wzrostu roślin.

Spring Garden leczenie mocznik powinno być przeprowadzone przed formowaniem pąków.

Zastosowanie siarczanu żelaza

Prawie wszyscy ludzie słyszeli nazwę „zielone witriolu”. Ale niestety, nie każdy o tym wie. W rzeczywistości, jest to skuteczne i wszechstronne narzędzie, które może znacznie zwiększyć drzew owocowania. Jest również stosowany w celu przywrócenia starych roślin. Wielu ogrodników wiedzą, oznacza to, i aktywnie z niego korzystać. Jak dla początkujących i amatorów, oni zapomnieli witriol nieuzasadniony. I na próżno, ponieważ to narzędzie jest dostępne dla praktycznie każdej osoby, przetestował jego działanie przez wiele lat, oprócz jego cena jest dosyć niska.

Wiosna Ogrody rozwiązanie przetwarzanie vitriol pozbywa mchów i porostów. W tym celu, stężenie 5-7% substancji. Po tej procedurze, lato porostów i mchów unicestwione, a drzewo będzie bardziej żywy, zdrowsze i piękniejsze. Ale po roku można dostać wielkie żniwo. Spring Garden przetwarzania mocznika może także nasycić niezbędną Nawozowym.

Jednorazowe przetwarzanie odbywa się na wiosnę dla młodych drzew. Jeśli Twój ogród składa się głównie ze starych drzew na jesieni niezbędny do przeprowadzenia ponownego przetwarzania roślin w ogrodzie zielonej witriolu. Pozwoli to przygotować drzew dla zmęczonego zimą i będzie konsolidować wynik.

ogrodnicy błędach

Niestety, wiele amatorskich ogrodnicy popełnia błąd dodawania wapna zielony witriol. Może to prowadzić do negatywnych skutków dla roślin. I jest to, że niedoświadczeni ogrodnicy zapoznał się swobodnie z informacją, ponieważ wapno można dodawać tylko w bluestone zamiast żelaza.

niezastąpiony nawóz

Inkstone – unikalny nawóz, który wzbogaca żelazo roślin w łatwo dostępnej formie. Dlaczego potrzebujemy tego elementu? Fakt, że jest to żelazo odgrywa ważną rolę w układzie oddechowym roślin.

Niedobór żelaza jest powszechne w przypadku drzew owocowych: gruszka, jabłko, brzoskwinia, śliwka. Zaleca się również, aby rozpylać krzaki malin i róż. Ponadto, należy również warzywa żelaza (kapusty, ziemniaków, pomidorów).

Wadą tego elementu skutkuje pojawieniem chlorozy w różnych kulturach. To provotsirutset słaby wzrost młodych pędów, liści i niedorozwoju minimalnej owocowania. Dlatego wiosną zabiegi chemiczne w ogrodzie tylko obowiązkowe.

Korzyści z przetwarzania siedmiowodnego siarczanu żelaza

Jak wspomniano wcześniej, każda roślina wymaga opieki i uwagi. Jest to konieczne tylko w celu ochrony roślin z różnych szkodników, wzbogacania użytecznych elementów i tak dalej. D. siarczan żelaza odnosi się do tych substancji. Co zapewnia?

  • Elektrownie. siarczan żelaza wpływa na powstawanie chlorofilu w liściach w uprawach kwiatów i owoców i jagód. Kwiaty i liście zmieniają kolor lepiej.
  • Zwalczanie szkodników, mchów, porostów, zarodniki grzybów.
  • Dezynfekcja. To narzędzie radzi sobie z usuwaniem nieprzyjemnych zapachów z letnich toalet, szamba.

Opis korzystania siarczan żelazawy

Spring Garden obsługi szkodników wymaga od każdego zakładu. Siarczan żelaza jest używany jako mikroelementu. Proces ten prowadzi się przez opryskiwanie koron lub nawadniania dolistnego karmienia.

Wiosna Ogrody wymaga leczenia roztworu. Wykonana jest niezależnie. W tym celu 10 litrów wody do gotowania 5-10 g produktu. Opryskiwanie należy przeprowadzić wczesną wiosną, przed przerwą bud. Procedurę tę należy powtórzyć po 15 dniach.

Rid drewna Grzyb krasnoludek i ścian można także za pomocą roztworu siarczanu żelaza: 10 litrów wody, 1,5 kg leku.

Wapno ściany w piwnicy, roztworu 10 L wody 400 g preparatu.

Charakterystyka stosowania chemikaliów

Spring Garden przetwarzania substancji chemicznych jest najeżona niebezpieczeństwami. W związku z tym, należy zapoznać się z instrukcją. Po tym wszystkim, jest to niezbędne do wykonania nie tylko czas przetwarzania, ale również dawkowania. Często informacje te są dostarczane przez producenta na opakowaniu. Wysokie stężenie leku może mieć negatywny wpływ na rośliny. Może to spowodować oparzenia lub pąki liści, śmierć słupkami, zmniejszenie żywotności pyłku. To negatywnie wpływa na jakość i ilość plonu. Niestety, niekontrolowane i niewłaściwe stosowanie chemikaliów wywiera szkodliwy wpływ na środowisko, co prowadzi do naruszenia naturalnej równowagi.

Niewłaściwe stosowanie chemikaliów może mieć negatywny wpływ na zdrowie ludzi. Może to również prowadzić do chorób nie tylko dzikich zwierząt i ptaków, ale także do ich śmierci. Ponadto, owady i ryby są również cierpi z tego powodu.

Jak na człowieka, jego ciało Pestycydy mogą wejść nie tylko przez przewód pokarmowy, ale również przez drogi oddechowe, skórę. Dlatego należy zwrócić szczególną uwagę na ich własnej ochrony w leczeniu roślin z różnych leków. Spring Garden przetwarzanie Vitriol również wymaga pewnego sprzętu ochronnego.

wniosek

Nowoczesne ogrodnictwo nie może normalnie funkcjonować bez użycia różnych chemikaliów. Pomagają pozbyć się szkodników, karmić rośliny z niezbędnych pierwiastków śladowych. Prawidłowe korzystanie z ich pomocy, aby uzyskać bezpieczny dla zdrowia, jakości i obfitych zbiorów.