824 Shares 4338 views

3 nazwiska, które nie mogą być nazwani synami. Jak to jest możliwe, aby wymienić dziecka, tak aby nie zepsuć swój los

Każdy zna powiedzenie: „Jak nazwać statek, więc będzie pływać” I nie jest to wyraz potoczny, a wieki obserwacji i doświadczeń naszych przodków. To samo odnosi się do dzieci. Z tego, co nazwa zostanie podana dziecku zależy wiele w jego życiu. W tym artykule chcę rozważyć 3 nazwiska, które nie mogą być nazwani dziećmi, i powiem ci, jak wybrać odpowiednią nazwę dla dziecka.


o zakazach

Przede wszystkim chcę powiedzieć, że dzisiaj troska o wyborze nazwy własnego dziecka spoczywa wyłącznie z rodzicami. W prawodawstwie krajowym nie istnieją żadne ograniczenia. I tak noworodka krewni mogą nawet wybrać nazwy, które są przyzwyczajone do słuchania innych. Ponadto rodzice są teraz próbuje odebrać dziecku najbardziej rzadkie i nietypowe imię, chcąc najbardziej interesujący i niezwykły los ich dziecka. Ale jeżeli ustawa nie zawiera żadnych ograniczeń na koncie, kościół ma swoje zdanie na ten temat.

1. Zakaz boskie imiona

Biorąc pod uwagę 3 nazwiska, które nie mogą być nazwani synami w pierwszej kolejności chcę powiedzieć, że dzieci nie są zalecane, aby zadzwonić boskich imion. I to dotyczy nie tylko religii muzułmańskiej, która jest surowo zabronione, ale kanonów Kościoła Prawosławnego. Tak, mój ojciec nigdy ochrzcić dziecko, którego imię – Jezusa lub Boga. Jest to uważane za najwyższy bluźnierstwo. Wątpię, czy dziecko będzie powtórzyć los wielkiego nauczyciela i proroka Jezusa Chrystusa. Ponadto, nikt nie wie, co w przyszłości będzie to dziecko. Jako dziecko, to może być trochę niegrzeczny, ale w starszym wieku i ogólnego elementu przestępczego.

2. zakazu piekielne imiona

Możemy zdefiniować kolejne 3 nazwiska, które nie mogą być nazwani synami. Tak, duchowni również nie ochrzcił dziecko, którego imię – .. Demon, Lucyfer, Diabeł, itd. Po tym wszystkim, nazwa jest już nakreśla ścieżkę okruszków na tym świecie. I w tym przypadku, pobożną i spokojne życie dziecka nie jest dokładnie świecić.

3. Nazwy negatywnej konotacji ban

Wybierając kolejne 3 nazwiska, które nie mogą być nazwani synami. Co można jeszcze przypisać do takiej listy? Więc nie nazywaj ich dzieci imiona, które są jednoznacznie negatywne konotacje. Jest mało prawdopodobne, że to dobry człowiek wyrośnie z dziecka, którego rodzice będą się nazywać „The Idiot” i „Maniac” (takie przypadki są!) Lista jest długa i na. W odniesieniu do chrztu, ojciec z dzieckiem z nazwą świeckiej dać nowy kościół, który będzie wybierać według własnego uznania.

bliscy krewni

Należy również stwierdzić, że wybór nazwy dla swojego dziecka powinny opierać się na pewnych zasadach. Ludzie tam są wielu „nie”, że lepiej jest, aby trzymać się, identyfikować się z nazywania swojego dziecka. Tak, to nie jest zalecane, aby zadzwonić dziecku imię bliskiego członka rodziny (matka, ojciec, siostra lub brat lub dziadków). Uważa się, że jedna osoba z tej samej nazwie będzie musiał umrzeć. Nie można nazwać nazwisko ojca lub matki swojego dziecka, i jeszcze dlatego, że ludzie mówią: dziecko jest niegrzeczne i nie znaleźć wspólny język z imiennika matki. I następnym razem, dlaczego nie polecam: Babcia i uzdrowiciele mówią, że jeśli pod tym samym dachem dwie osoby żyjące z tej samej nazwie, będą mieli po jednym dla dwóch anioła stróża. I to nie jest dobre.

Inne wskazówki

Istnieje kilka innych „nie”, co jest do przestrzegania, jeśli istnieje możliwość wyboru imienia dla dziecka:

 1. Dziewczęta powinny być podane tylko żeńskie imiona, chłopcy – mężczyzn. W przeciwnym razie, dziecko na ryzyko rośnie męski, a chłopiec – wiotkie i kruche. Przykład: dziewczęta nie powinny być nazywane Aleksandrow, Eugene, chłopcy lepiej nie dać takie nazwiska jak Julius lub Valentine.
 2. Nie ma potrzeby, aby zadzwonić do dzieci zgodnie z bieżącymi wydarzeniami w kraju. To było modne jeden raz w Związku Radzieckim. Dlatego też gospodarzem Igrzysk Olimpijskich i Oktiabrina Dazdraperma. Nazwy co najmniej dziwne.
 3. Nie można nazwać dzieci nazwiska krewnych, którzy zginęli nie z przyczyn naturalnych lub w wyniku poważnej choroby. Uważa się, że dzieci „pick up” losy swoich przodków.
 4. Nie jest konieczne, aby wymienić swoje dzieci po zagranicznych aktorów, piosenkarzy i innych telezved obecnie znanych osobistości. Nie tylko, że te nazwy są po prostu przyzwyczajeni do innych ucho, więc często po prostu niezgodny z i nazwisko (przykład: V. Petrov Cher).

O znaczeniu nazwy: Trochę historii

Rodzice są również bardzo ważne, aby znać wartość nazwy rosyjskiej, chcą wymienić swoje dziecko. Po tym wszystkim, co zostało powiedziane wyżej, tylko to może już przesądza drogę dziecku. Kilka słów chcę powiedzieć i jak wybrać imiona ich dzieci naszych przodków. Bardzo ciekawe i zabawne będzie historia starożytna słowiańskich. Podczas gdy nazwy były tak wiele do wyboru i nazwać dziecko może być na podstawie dowolnych kryteriów.

 1. Dzieci są często określane po prostu kolejności ich urodzenia w tej samej rodziny: Pervushov, Vtorak i Tretiak.
 2. O ile to możliwe, aby połączyć się dzieciom imiona bogów i bogiń – Lada Jari.
 3. Jeśli Twoje dziecko chciałoby pewną los, namaść go w szczególny sposób: Odważny dokładnie jest adwokatem i Liubava – kosmetyczny.
 4. Cóż, najbardziej istotne w tym czasie były podwójne nazwy, która może w pełni charakteryzują osobę (Bogdan – od Boga, Velimudr – wielki i mądry człowiek).

Dziś niektóre z nazwiskami Old słowiańskiego świata przeżył. I, nawiasem mówiąc, jest nadal bardzo popularne. Jednak te zasady doboru nazwisk w świecie współczesnym, niestety, stracił.

Zasady wyboru nazwy

Chciałbym również powiedzieć, że wybór imienia dla dziecka może być oparta na pewnych zasadach, które są najlepiej trzymać.

 1. Nazwa dziecka powinno być zgodne z imieniem i przydomkiem.
 2. Dobry wybór nazwiska dziecka według daty urodzenia. Aby to zrobić, wystarczy tylko tylko pewnych obliczeń.
 3. Należy również pamiętać, że każda nazwa jest czymś tak myśli. Zdecyduj, jak chcesz nazwać dziecko, to najlepiej do zapoznania się z opisem wybranej nazwy, aby sprawdzić, czy dziecko chce podobny los.
 4. Po wybraniu nazwy dziecko trzeba myśleć o prostych rzeczy: jak dziecko z tej samej nazwie będzie traktowany przez innych. Po wszystkich okruchów może drażnić nawet przy tej okazji.

Losy

Naukowcy udowodnili, że nazwa i los – dwa składniki życiu człowieka – ściśle związane z jednym wątku. Z tej okazji, jest autorem wielu książek i zebrano wiele bardzo różnych statystyk. Tak więc, uważa się, że Edward, na przykład jokery i Joker. I Inna – doskonała gospodyni i kochającą żoną. Jednak każdy powinien również wziąć pod uwagę datę urodzenia dziecka, a także wiele innych czynników, które mają wpływ na losy człowieka.

Data urodzenia

Numerologia aktywnie doradzają rodzicom, aby wybrać nazwę daty dziecka od urodzenia. Mimo wszystko, jeśli zrobione poprawnie, można zapewnić dziecku łatwy przeznaczenie i ciekawe życie. I vice versa. Ponadto, można również wybrać nazwę i w zależności od pory roku, kiedy rodzi się dziecko.

 1. dzieci zima. I tak są zbyt surowe i ponure, więc lepiej jest wybrać „light” nazwy. Będzie to doskonała Alex, Michael i Niny.
 2. niemowlęta wiosenne są bardzo trudne do utrzymania w jednym miejscu, są niespokojne i zawsze gdzieś dążyć do. Więc nazwisk dzieci garnitur Victor, Elena, Julia.
 3. Letnie dzieci są często bardzo szczery, wrażliwy. Dlatego powinny one być podane surowszych nazwy, które dostosuje swój los. Dobrze te dzieci nazywane Mateusz, pasaże i Anna.
 4. okruchy jesień może cierpieć częste zmiany charakteru. Często zdarza się, że jest nadal dość pasywny osobowość, którzy pasują następujące nazwy: Ludmiła Natalia Ivan, Dmitri.

Imię i nazwisko rodowe

Ważne jest również nie tylko do wartości nazwy rosyjskiej, ale również, w jakim stopniu jest to połączone i przydomkiem. I nie tylko w współbrzmienie. Oto, na przykład, nazwa Nikolai jest doskonale połączony z drugiego imienia Putina. Ale Mikołaj I. jest dość trudne osoba, z którą trudno byłoby negocjować. Niezbyt dobre imię jako drugie imię: Dmitry, Symeon, Konstantyna. Excellent – Vladimir, Michael, Peter, Paul.

praktyka Świat

Fakt, że wartość nazwą i przeznaczeniem człowieka są ze sobą ściśle związane, zna wiele osób na całym świecie. Szczególnie skrupulatny w tej materii ludzi w krajach rozwiniętych. Tak więc, nie mogą być rodzice zabraniają pewną nazwę, imię i nazwisko dziecka, jeżeli może zranić dziecko w przyszłości. Zatem ocena zakazanych imion w różnych krajach świata:

 1. Nowa Zelandia. Nie dopuszcza się nazwa niemowląt nazw, które mogą ranić ich po prostu. Przykład: Talula, gorący owoców.
 2. Włochy. Trybunał Sprawiedliwości kraju zabroniono rodzicom nazwać dziecka nazwę venerdì, co tłumaczy się jako „piątek”. Nie było również zakaz Kobieta Imię Andrea, jak to jest w tym kraju wyłącznie męskiego (i może mieć bałagan w życiu społecznym wielu obywateli).
 3. W Szwecji, zanim rejestracji dziecka w rządzie, należy uzyskać zgodę organu podatkowego.
 4. W Norwegii oficjalnie zakazane nazw, które znaczą przekleństw, chorób lub określeń seksualnych.
 5. Malezja zakazała są te nazwy, które są sprzeczne z tradycji religijnych.
 6. W Chinach, policja musi przyjąć lub odrzucić nazwę. Organ ten jest wyposażony w taki tam władzy, ponieważ daje tożsamość.
 7. W Niemczech istnieje specjalny dział, który jest odpowiedzialny za nazwiskami dzieci mieszkających w tym kraju. Na przykład, nie było zakazu nazwy Miatt (władze uważa się, że istnieje problem z definicją płci osoby w trybie zaocznym).
 8. W Danii istnieje specjalna lista stan 7000 nazwisk. Odbiegają od niego przy wyborze imienia rodzice mogą nie.
 9. W Portugalii nie rozumiem, co jest nazwą dziecka Ovnis (tłumaczone UFO), więc to było zakazane. W ogóle, w kraju przed wyborem nazwy należy czytać ze specjalnym traktacie, który powie, jak można nazwać dziecko.
 10. W Japonii, nazwisko dziecka może być rozwiązana z 2232 znaków (kanji „nazw”).