290 Shares 9133 views

Urodzony w roku przestępczym: znaki i przesądy

Wielu boi się, gdy nadejdzie rok przestępny. Mówią, że czas musi koniecznie przyjść. Niektóre pary boją się poślubić lub mieć dzieci.

Ludzie uważają, że jeśli coś strasznego się wydarzyło, to jest zły rok. Czy tak? Co mówią ludzie, którzy urodzili się w roku przestępnym? Jakie znaki i przesądy istnieją? W artykule znajdziesz odpowiedzi na te i inne pytania związane z narodzinami dziecka.

Jaki jest rok przestępny?

Nawet z rodziną szkolną, wiele pamiętam, że w ciągu 365 dni. Jednak po nadejściu roku przestępnego zmienia się sytuacja. W lutym dodaje się inny dzień. Sytuacja ta jest rzadko obserwowana. Tylko raz na 4 lata w lutym, nie 28, ale na 29 dni.

Od czasów starożytnych uważa się, że rok przestępny jest strasznym czasem i trudno przetrwać. Przecież to jest wypełnione mistycyzmem i różnymi przekonaniami, które trudno nie słuchać. Dlatego rok przestępczości jest zły.

Pomimo faktu, że rok wzrasta na jeden dzień, pozostaje 52 tygodnie. Jednak nie wszyscy wierzą w znaki. Wielu ludzi nadal żyje, poślubia, wychowuje i wychowuje dzieci.

Nieszczęśliwy dzień

Od dawna 29 lutego uważano za najbardziej nieszczęśliwy i nieszczęśliwy czas. Wielu ludzi bała się wyjeżdżać. To był dzień 29 lutego w Kasyanowie. To taki święty, który stał się sławny na całym świecie ze względu na jego złe samopoczucie i gniew. Nie lubił pomagać ludziom. Dlatego też nie był szanowany przez innych i wierzył, że ten dzień został nazwany źle.

Teraz pozostaje w przeszłości jako legenda. W odpowiednim czasie został zapomniany, ale ludzie nadal obawiają się, 29 lutego. Jeśli jest taka możliwość, wiele osób nadal próbuje nie wychodzić z domu tego samego dnia.

Dziecko roku przestępnego: plusy

Co do zasady, opinie ludzi różnią się. Niektórzy twierdzą, że 366 dni w roku nosi nieszczęście, podczas gdy inne są pewne – są również pozytywne strony. Jest zdania, że ludzie urodzeni w roku przestępnym mają wiele talentów. Te dzieci są prawdziwym bogactwem dla społeczeństwa.

Według horoskopu wschodniego, jeśli twoje dziecko narodziło się w roku przestępnym, zwłaszcza 29 lutego, będzie miał nie tylko wysokie zdolności, ale także charyzmę, aby wyróżnić się dobrym studium, nadzwyczajnym myśleniem, poświęceniem i innymi pozytywnymi cechami.

Jest jeszcze jeden pozytywny aspekt roku przestępnego. To jest dodatkowy dzień, który rozwiązuje wiele. Pamiętaj o tym, zanim uwierzysz w uprzedzenia.

Leap Year dziecko: cons

Istnieją również negatywne strony dla tych urodzonych w tym roku. Dzieci, które urodziły się zaledwie 29 lutego, nie mogą świętować urodzin każdego roku. Mają świętować swoje urodziny 28 lutego lub 1 marca. Jeśli dziecko urodziło się w nocy lub do 12 po południu, może on świętować ten dzień 28 lutego. Urodzony w roku skoku po obiedzie, świętuj imieniny 1 marca.

Istnieją również nieznaczne wady – są to znaki i przesądy, do których wielu słucha. Dlatego w roku przestępnym wskaźnik narodzin maleje. Nadal młode pary boją się poślubić i prowadzić ślub przez cały rok, aby uniknąć kłopotów.

Bardzo dużym minusem roku obaw jest strach ludzi. To ta jakość nie pozwala osobie na relaks w ciągu całego roku. Stale lub okresowo oczekuje czegoś nieprzewidywalnego lub złego. Dlatego też trudno jest ludziom planować, nie mówiąc już o małżeństwie lub narodzinach dziecka.

Leap Year: znaki i przesądy

Przestraszeni ludzie twierdzą, że nie można zmieniać planów w roku przestępnym. Dotyczy to zmiany mieszkania, pracy, a nawet koloru włosów. W dalszym ciągu są zapewnione, że jeśli kobieta w ciąży zostanie wycięta w tym roku, zamiast prezentowanego dziecka, rodzi się umysłowa osoba. Dlatego wielu uważa, że jest to bardzo skokowy rok. Znaki i przesądki potwierdzają to.

Jest taki przesąd: urodzenie dziecka w tym okresie jest bolesne i trudniejsze. Jednak lekarze rozproszyli ten mit. Twierdzą, że wszystko zależy od ciała kobiety i stanu jej zdrowia. Rok przestępny nie ma nic wspólnego z porodem.

Niektóre matki są zainteresowane: "Czy w roku przestępnym można urodzić dziecko?" Jak wspomniano powyżej, dzieci te są bardziej utalentowane, inteligentne, zaradniejsze i przebiegły. Łatwo jest, aby takie osoby przeżywały życie. Więc nie wierzcie w uprzedzenia. Jeśli kobieta jest w ciąży, możesz bezpiecznie urodzić dziecko w roku przestępnym.

Jest zdania, że w tym roku nie można się domyślać i karol. Więc grasz z mrocznymi siłami. Uważa się, że jest to bardzo niebezpieczna okupacja.

Dzieci roku przestępnego, jak wspomniano, są uważane za zdolnych ludzi. Szczególnie urodzony 29 lutego. Dla tych dzieci zarówno pożary jak i powodzie nie są straszne. Ich strony omija wszelką katastrofę.

Kiedy Twoje dziecko ma pierwsze zęby, nie świętuj tego doniosłego wydarzenia. Wszakże bardzo złe trzonki mogą się później rozwijać.

Nigdy nie mów mi o swoich planach. Uważa się, że zrzekasz się z wyprzedzeniem. Tegoroczna zazdrość odgrywa dużą rolę. Aby pozbyć się gniewu innych, psychikę zaleca się pod pierwszym deszczem w roku przestępnym.

Jak mówią astrologowie i psychicy

Astrologowie są przekonani, że nie wierzą we wszystkie powyższe. Twierdzą, że rok przestępny nic nie zmienia. Wszyscy powinni myśleć o dobrym, a nie złym. Wszakże, jak wiesz, pojawiają się myśli.

Psychiczna Alyona Orlova twierdzi, że rok przestępny jest normalnym okresem. Ma tylko nieco inną energię, co daje człowiekowi większą siłę i możliwości.

Astrolog i numerolog Lev Escherlein jest przekonany, że nie narodził się żaden negatywny rok przestępczości. On doradza ludziom, aby nie zwracali uwagi na to, i aby zaplanować na 29 lutego ważną kwestię, którą zawsze odkładasz.

Szaman Beloslov Kolovrat uważa, że najlepszym wydarzeniem jest rok lotniczy. Przecież jeden dodatkowy dzień w roku daje więcej możliwości.

Psychologowie radzą nie traktować wszystkich znaków i przesądów poważnie. Przecież żyjesz cały rok ze strachu i oczekiwań na najgorsze zdarzenia. Postaraj się jak najczęściej rozważać tylko dobre rzeczy, nie zwracaj uwagi na porażkę i uważaj, że na pewno Ci się uda.

Wnioski

Jak wspomniano powyżej, osoby urodzone w roku przestępnym są obdarzone wieloma talentami, czują się dobrze wokół innych i mają większą intuicję. Jest to dzień 29 lutego – jest to dodatkowy dzień, który może być bardzo przydatny i daje ludziom jeszcze większe możliwości.

Jeśli nie wierzysz w znaki i przesądy, rok przestępny będzie bardzo udany. Najważniejsze – nie zwracaj uwagi na różne uprzedzenia, które zaszły w nadmiernym strachu u osoby.

Jeśli dziecko urodzone w roku przestępnym okazało się bolesne lub z upośledzeniem fizycznym, moms pamiętają o niekorzystnym okresie. Warto jednak pamiętać, że każdy lekarz jest przekonany, że udane porody zależą od organizmu kobiety i dziedzicznego predyspozycji. Dlatego nie powinieneś winić roku przestępstw we wszystkich swoich problemach. Przecież to jest życie, które jest pełne nie tylko dobrych, ale i złych niespodzianek.