730 Shares 7912 views

Maseczka z węglem i żelatyny: receptur Sposób gotowania opinii

Jeśli regularna pielęgnacja krem może pozbyć się wszystkich problemów kosmetycznych, życie byłoby o wiele łatwiejsze. Ale on nie może cię uratować z czarnymi kropkami, które poważnie zepsuć naturalne piękno skóry. Zaskórniki – nie jest chorobą, ale wariant normy, która na szczęście jest dość podatny na korekty.

Maska-film – to doskonały sposób, aby oczyścić skórę, ale środki te są dość drogie, a oferta jest tak szeroka, że wybór idealnych opcji zajmie trochę czasu i będzie wymagało inwestycji stałych. Na szczęście, maska z węglem i żelatyna, gotowane w domu, daje doskonałe rezultaty w większości przypadków. Jak to znaczy i dlaczego jest tak skuteczne u kobiet starających się piękna?

Maska-filmowy: skuteczne oczyszczanie skóry

W chwili obecnej istnieje wiele sposobów, aby oczyścić skórę, ale w większości przypadków występują przeciwwskazania. Czyszczenie mechaniczne jest stosowana tylko wtedy, gdy nie ma stanu zapalnego, nie ma problemów z małych naczyń krwionośnych i trądziku – zawsze jest to strefa ryzyka. Folia maska z węglem drzewnym i żelatyny, a także innych produktów, nie powodować uszkodzenia objętych stanem zapalnym skóry, dzięki czemu mogą być stosowane nawet do takiego problematyczne zjawiska, takie jak trądzik.

W przeciwieństwie zarośla, które nie są zalecane dla zapalnej trądziku, film nie uszkodzić już problematyczne powierzchnię skóry. Wręcz przeciwnie, jest to łatwe do zastosowania, wysusza krosty, łagodzi podrażnienia, a gdy usunięto ostrożnie i delikatnie usuwa cząstki złuszcza naskórek.

Maseczka z węglem i żelatyny

Do niedawna, maski filmowe można kupić tylko w postaci gotowej postaci fabryki kosmetyków do pielęgnacji. Ale ciekawość ludzi nie zna granic i domu środków do pielęgnacji skóry wielokrotnie udowodniły swoją skuteczność. Maska ta łączy korzystne właściwości węgla aktywowanego jako uniwersalnego chłonny i możliwość spożywania żelatyny do zestalenia, tworząc gęste, ale nie taśmy klejącej.

Bazowy dwóch masek składnik receptury: żelatyny typu instant żywności i konwencjonalne tabletki aktywowanego węgla drzewnego. Nie jest konieczne, aby zastąpić te inne składniki, wybierz analogi węglu aktywnym. To narzędzie pozwala tanio i skutecznie radzić sobie z trądzikiem i oczyszcza skórę, zwłaszcza w obszarach problemowych – nosie, czole i brodzie. Jednak dla różnych rodzajów skóry zaleca się zmienić maskę, aby uzyskać jak największe korzyści.

Maska przepis na suchą skórę

Osoby z suchą typu skóry jest to też cierpią z czarnymi plamami, tylko zaskórników z nich wydają się być mniejsze, cieńsze i bardziej suche. Dlatego są one trudniejsze do usunięcia za pomocą środków mechanicznych, trzeba maskę. Węgiel aktywowany, żelatyna, mleko zmieszano w naczyniu ceramicznym. Wskazane jest, aby nie używać metalowych przedmiotów. Jeśli skóra jest bardzo sucha, wybrać zawartość tłuszczu mleka wzrosła po ugotowaniu lub maski dodać do mieszanki jest dosłownie pół łyżki bitej śmietany lub oliwy z oliwek.

Jedną łyżeczkę żelatynowej na tabletkę rastolchonnogo aktywowanego sproszkowanego węgla hodowane mleka dwie łyżeczki. Tę mieszaninę należy delikatnie wcierana jednorodnej masy i umieścić w kuchence mikrofalowej tylko piętnaście sekund. Jeśli jest kuchenka mikrofalowa, możliwe jest, aby przynieść maskę aż gotowane w kąpieli wodnej, ale na otwartym kominkiem w każdym razie niemożliwe. Żelatyna i węgiel powinien być rozpuszczony w mleku, po czym mieszaninę należy mieszać i ochłodzić do temperatury pokojowej, a następnie środki mogą być wykorzystywane do innych celów.

Maska receptury dla skóry tłustej

To zaskórników do skóry tłustej i rozszerzone pory są poważnym problemem, a czyszczenie mechaniczne łatwo wywołuje stan zapalny. Najlepszym rozwiązaniem byłoby maska. Węgiel, żelatyna, mleko – wszystko zmieszane w taki sam sposób jak w poprzednim przepisie, ale lepiej jest wziąć mleko o niskiej zawartości tłuszczu. Dobre wyniki i lekkie w surowicy.

Staraj się unikać pokusy, aby umieścić na twarz maskę ciepłą. Zdarza się, że istnieją wskazówki w Internecie, zgodnie z którym jest ona nakładana na gorąco mieszaniny żelatyny węgla skóry tłustej. Jest to błąd brutto, które pojawią się rozszerzone naczynia włosowate w najlepszym przypadku i oparzenia – w najgorszym wypadku.

Maska receptury przy normalnej skóry mieszanej

Skóra normalna gratefully przyjmuje praktycznie dowolną wersją powyżej, ale w szeregu obok pożądanego maskę na twarz. Żelatyna, węgiel aktywowany (receptura pozwala również na wykorzystanie całego mleka) i kilka kropli oleju z oliwek jest umieszczony w misce. Można spróbować posadzić składniki wywaru z ziół: rumianek, mięta, nagietek płatków. Po całkowitym ochłodzeniu mieszaniny nałożono na powierzchnię.

Warunki używania masek żelatyna-węgiel

Aby zamaskować działał filmu trzeba przygotować osobę poprawnie. Dobrze nadaje się do kąpieli parowej lub maska ocieplenie. W związku z tym górną warstwę zmiękcza comedo i łatwiej będzie usunąć. Jest on stosowany do tej maski twarzowej z węglem i żelatyna.

Najwygodniej zastosować maskę z elastycznego pędzla na liniach masaż twarzy – od brody do czoła, od środka twarzy w kierunku skroni. Po ogrzewano w piecu mikrofalowym lub z zastosowaniem łaźni wodnej mieszaninę reakcyjną ochłodzono do temperatury pokojowej, może być stosowana do czyszczenia i suchość skóry. Włosy są lepiej wybrać tkaną bandaż. Mieszanina zaczyna zamrażać niemal natychmiast po nałożeniu na skórę, ale robi to stopniowo. Sfilmować wynik był grubszy i silniejszy, można zrobić kilka warstw.

Staraj się nie nakładać folii żelatynowej wokół oczu jest bardzo cienka i podatna skóra. Można użyć maski tylko lokalnie na obszarach problemowych: czoło, nos, broda. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do łącznej rodzaju skóry.

Aż do całkowitego zestalenia maski jest lepiej leżeć na 10-15 minut, nie ma potrzeby, aby porozmawiać lub grymas. Gdy film twardnieje, ostrożnie wyjąć go bez gwałtownych szarpnięć. Solidna część zaskórników pozostanie na filmie. Powtórz maska-film lepszy niż raz w tygodniu, w okresie aktywnym pozbyć się czarnych plam – dwa razy w tygodniu, ale nie więcej.

Kompleksowa pielęgnacja skóry po oczyszczeniu

Po usunięciu maski-Film, pożądane jest, aby oczyścić skórę z kostką lodu, to pomoże zawęzić obrane porów skóry. Użyj regularne balsam do twarzy po około pół godziny, po czym popełnił maskę. Aby przygotować lód kosmetyk stosować napary z ziół leczniczych mogą być ściśnięte do wody trochę soku z cytryny. To koją skórę po działał węgla i żelatyny do niego.

maska, która otrzymuje informacje zwrotne od wielu kobiet, które preferują domu środków do pielęgnacji skóry, takich jak przedstawicieli drobnego połowa ludzkości. Zalecenia są doskonałe, ale wszyscy respondenci podkreślają, że pozytywne efekty stosowania masek przychodzi stopniowo. Natychmiast i od razu wszyscy zaskórniki nie są usuwane, to wymaga czasu i systematycznego podejścia.

Użyteczne właściwości części maski

Ostatnio znalazłem wiele pozytywnych opinii na temat takich prostych środków domu, aby oczyścić skórę jak folia twarzy maskę. Żelatyna, węgiel aktywowany opinie są po prostu pochwała. Nie jest to zaskakujące. Wiadomym jest, że węgiel aktywny jest sprawdzony i silny adsorbent, dosłownie wciąga wszystkich zanieczyszczeń, łącznie z rozszerzonych porów skóry. Żelatyna – cennym źródłem kolagenu, czyli włókna kolagenowe skóry odpowiedzialnego za jej elastyczność i dopasowanie. Ponadto, maska zawiera mleko, które odżywia, nawilża i wybiela skórę. Warto spróbować cudowne działanie maski dla siebie, tym bardziej, że będzie to kosztować tanie.