275 Shares 4909 views

Dlaczego we śnie golić nogi? Książka sen pomoże zrozumieć

Sny nie są tak po prostu. Oni zapowiadają pozytywne lub negatywne wydarzenia. Gdybyś miał szansę golić nogi na widzenie w nocy, konieczne jest interpretacja sen otwarte. Nie tylko, że taki obraz nie może być nazywany często, więc jest nadal połączony z ciałem i ostrymi przedmiotami, które samo w sobie jest symboliczny. Zobaczmy, co ma golić nogi.

Sen Miller

To popularne źródło zwraca uwagę dziewcząt i kobiet do tego, że włosy na ciele – zapowiedź zysków. Jeśli są widoczne w jego owłosionych nóg, stają się wkrótce dowodzić bogatego męża i przychylne. Niech piękno jest przerażony przez nieostrożność swoich kończyn w kraju Morfeusza, ale w prawdziwym życiu jest ona obietnica prawdziwe szczęście. A co, jeśli zdecydujesz się golić nogi? Sen Interpretacja uważa, że jest to złe widzenie.

Jest zwiastunem błędu dla dziewczynek. Ona jest pod wpływem kaprysu nie w wzajemności do osoby, która wysłała jej los szczęścia. To bardzo zły znak. Golić włosy na nogach dla wszystkich ludzi – znak straty. A jeszcze bardziej agresywny, sam człowiek byłby winny tych pieniędzy lub kosztowności go zostawić. Wskazane jest, po takie marzenie, aby powstrzymać się od podejmowania ważnych decyzji, monitorowanie wydatków, zapisać, porzucić „kuszenie” oferty. Obrazy nie powstają tylko dlatego rodzą podświadomości, który jest połączony z polem wszechświata. I jest dobrze znany nie tylko do przeszłości, ale także przyszłości. Słuchaj czubkiem wyższe „ja”, gdyby miał okazję do golenia nóg w nocnym widzeniu.

Sen Interpretacja Hasse

To mądre interpretacje źródłowe sugeruje zwrócenie uwagi na własnych odczuciach widzenia. Komponent emocjonalny jest ważną częścią podświadomego wiadomości. Jeśli podczas golenia, byłeś przerażony rodzaju kończyny, będzie cierpieć z powodu błędów. Prawdopodobnie zła decyzja opóźnić czas realizacji marzeń, związanych z nabyciem czegoś ważnego i cennego. Golić nóg podczas snu i nadal czuje przyjemne uczucie ulgi oznacza, że po długim okresie strat wystąpić podczas świtu.

Jest to symbol wyzwolenia z bolesnym uczuciem biedy. Najprawdopodobniej marzyciel niedawno pracował dużo, niż korzyść z jego przełożonych. Jeśli natomiast był nadal będzie ciężko pracować na chwałę, aby być szybciej to zrobić. Syn pchania nikogo do podjęcia zdecydowanych działań. Mówi o poprawność wybranej pozycji, kierunków lojalnościowych, utworzonej w umyśle. Golić nogi we śnie dla człowieka – a wydatków migowego. Mogą być pusta lub obiecujące. Należy wyjaśnić, na doznań sennych. Zwykle dotyczy postępowanie uznał za naturalne, dlatego też chętni do inwestowania w bardzo dobrym pomysłem. Jeśli wahasz się golić zaskoczony, jak zgodził się na to, nie wydawać pieniądze w najbliższej przyszłości. pójdą z tobą na zawsze.

Nowoczesna interpretacja sen

To źródło również nie jest zadowolony jesteśmy optymistami. Analizując, co sny golą nogi, opiera się ona na interpretacji starożytnego wizerunku owłosionych nóg. Stanowią one bogactwo i bezpieczeństwo. Jeśli jesteś z rąk do usuwania włosów na nogach, a następnie zniszczyć fundamenty dobrobytu. Stanie się to z powodu braku zrozumienia procesów lub zdarzeń, które występują wokół nich. Na przykład, umieścić w ostateczności w nieopłacalną projektu otrzyma uszkodzonego sprzętu i tym podobne. Często w taki sposób, że zniechęca ludzi od zmieniających stanowiskach pracy. Nowy wniosek, który jest on skłonny zgodzić się, by być oszustwo. Spróbuj jeszcze raz zważyć decyzję uważnie wsłuchując się w końcówce podświadomości. Konieczne jest, aby dowiedzieć się szczegółów sprawy, co zamierzamy zrobić, dokładnie rozważyć wszystkie subtelności i niuanse. Wtedy sen pozytywny wpływ na swoje życie, pomoże zapobiec fatalny błąd, dojrzewa w głowę i jest w stanie wcisnąć się do upadku.

Oriental Dream Book

Źródło to zgadza się ze wszystkich wyżej opisanych. Golenia nóg uważa zły omen. W ten sposób kobieta obiecuje frywolne rzeczy, odstraszanie od jej kochającego, hojny i wierny fan. Człowiek zwiastuje straty finansowe poniesione z powodu braku mądrości. Jeśli marzysz włosy usunięto z kończyny z brzytwą, przód trudnej sytuacji. Ktoś próbuje przeciągnąć cię w bardzo złej historii. Konieczne jest, aby przyjrzeć się bliżej ściśle z „życzliwych”, aby myśleć o konsekwencjach, które doprowadzą ich do „atrakcyjna” propozycja. Ogólnie rzecz biorąc, sen mówi o możliwym niebezpieczeństwie. Wskazane jest, aby podjąć odpowiednie środki ostrożności. Podświadomość jest dosłownie krzyczy, że jest zbyt późno, aby uniknąć przepaść. Słuchaj go! Powodzenia!