751 Shares 1895 views

Kamień Wenus. Rutylu kwarcowy: Właściwości lecznicze i magiczne

Rzadko zdarza się znaleźć kogoś, kto byłby całkowicie obojętny dla świata magii. Większość mieszkańców kiedykolwiek marzyłeś


 • zajrzeć za kurtynę podziemia;
 • znać swoją przyszłość;
 • przyciągnąć szczęście, bogactwo i zdrowie.

Sceptycy śmieją się z młodych dziewcząt, którzy zastanawiają się wąskim maskers w Wigilię, ale nawet im trudno zaprzeczyć wyjątkową moc i właściwości kamieni. Z tego powodu wybór biżuterii z naturalnych materiałów należy kierować się nie tylko przez jego spektakularny charakter. Musisz upewnić się, że są one odpowiednie właściciel energii, temperamentu i znaku zodiaku. można dowiedzieć się z tego artykułu, zainteresowany rutylu kwarcu jako talizman. A także o jej leczniczych i magicznych zdolnościach.

Zbiór nazwisk jednym ogniu

Rutylu kwarcowym przypisuje się wiele właściwości, które są przydatne dla właściciela. On wyróżnia się wśród swoich towarzyszy i niezwykły wygląd: w kryształu górskiego jak mały zamkniętych igły lub cienkiej sierści. W rzeczywistości efekt ten osiąga się dzięki wtrąceń kryształów innych minerałów, najczęściej – rutyl, co najmniej:

 • aktynolit;
 • getyt;
 • czarny turmalin.

Z tego powodu, ludzie tego rodzaju kryształu górskiego jest znany bardziej jako „kwarc-Hair-robaka”. Czasami można usłyszeć niezwykłe pseudonimy kamień – ezhiny lub igły.

Spinous kwarcu z inkluzjami dowolnych kolorach przypisanych romantyczna nazwa „strzała Kupidyna (lub Kupidyna).” Uważa się, że ten minerał będzie lepiej ludzi.

Klasyczny rutylu kwarcowym jest również nazywany „Hair Venus”. Ten najwyższej jakości kamienie, które są bardziej odpowiednie żeńska połowa ludzkości. Na zewnątrz, „Hair Venus” jest przejrzysty kryształ górski z cienkimi złotymi nićmi rutylu. Jest to najdroższy rodzaj kwarcu.

„Legendary” kamień

Poetycka nazwa „Venus Hair” Rock zyskał dzięki pięknej starożytnej legendy. Wiele wieków temu, bogini miłości, postanowiła popływać w górskim potoku. Jednak była tak pochłonięta, że nie zauważył, jak stracił kosmyk włosów luksusowym. Wyzdrowiała sobie boginię, kiedy był na Olimpie. Ale odzyskać curl nie udało: świat przyjdzie czas zimowy, a źródłem wody jest zamrożone. Więźniowie nici lodu wyglądała tak pyszne, że Wenus postanowił podzielić się tym pięknem ze światem. Odwróciła stojącą wodę kryształu górskiego, a jej własne włosy stał się najlepszym uzupełnieniem kamień.

Od tego czasu, rutyl kwarc chroni miłość i jest uważana za najbardziej skuteczne środki do eliksiru miłości.

Venus Kamień Miłość

Logicznym skutkiem komunikacji z włosami nazw Wenus i Amora było przyznanie zdolności Minerał ten jest wzbudzanie poczucia najbardziej pożądane w świecie. kamienie Mężczyźni ( „Strzały Amora”) może rozpalać namiętność, miłość typu Erosa. Najwłaściwszy sposób, aby osiągnąć cel – dać mu jej wybrana (ukochanej). Jeśli nosisz pierścień z rutylu kwarcu, to zawsze będzie chronić właściciela przed będąc sam w swoim życiu osobistym.

kamienie kobiet są dla przebudzenia zmysłowości i czułości. „Venus Hair” przyczynić się do pojawienia się bardziej wysublimowanych, szczere i czyste uczucia. A najlepsze jego cechy: zdolność do dać główną miłość w życiu – do siebie. Uważa, że „Venus Hair” może poprawić samoocenę, zmieniając w ten sposób aurę ich właściciela. Wydawało się, że świeci się od wewnątrz, co sprawia, że osoby bardziej atrakcyjne i zwiększa jego szanse na szybki rozwój stosunków z jego połowie. Aby utworzyć ten efekt noszenia kwarc włosów robaka powinny być przechowywane. Najlepszą rzeczą, na klatce piersiowej, w pobliżu centrum, w postaci zawiesiny.

Rutylu kwarcowym: właściwości magiczne

Ale nie tylko, którzy chcą znaleźć miłość przyciąga Venus kamień. Włosy od dawna uznawane na całym świecie z bardziej subtelnej materii. Z tego powodu, nawet starożytni egipscy kapłani wykorzystywane rutylu kwarc, magiczne właściwości, które ułatwiają zanurzenie w transie. Popularne zastosowanie kryształu górskiego z wtrąceniami innych minerałów dla praktyk duchowych dzisiaj. Uważa się, że on

 • sprzyja intuicji;
 • może otworzyć lub zintensyfikować dar jasnowidzenia;
 • wysyła prorocze sny.

Rutyl Quartz będzie przydatna dla psychologów i psychoterapeutów: pozwala na lepsze zrozumienie motywów i działań ludzi.

Kamień ma korzystny wpływ na posiadaczy twórczych zawodów, co zaostrza wrażliwość zmysłów.

Właściwości lecznicze rutylu kwarcu

Rutyl kwarc-hair-care o zdrowie swojego właściciela:

 • pozytywny wpływ na układ odpornościowy;
 • zwiększają funkcje osłonowe ciała;
 • przyczyniają się do początku odzysku z chorób dróg oddechowych;
 • Jest to środek zapobiegawczy przeciwko grypie i przeziębieniach.

Zastosowanie rutylu kwarcowym lithotherapy

Głównym kierunkiem stosowania lithotherapy rutylu kwarcowym – przygotowuje specjalny płyn do picia i ocierając skórę. Czysta woda, która przez długi czas był kamień uzyskuje korzystne właściwości.

Ze względu na częste zastosowanie krzemionki cieczy otrzymanej zanurzenie kwarcowego w alkoholu może pomóc:

 • wycofać się toksyn z organizmu;
 • wzmocnienie ściany zbiornika;
 • przezwyciężyć zmęczenie.

A inkluzje rutylu kwarc sprawia, że woda to doskonały środek antyseptyczny.

Na zewnątrz, ten substancje biologicznie czynne stosuje się w celu nadania świeży wygląd skóry. Kwarc woda okazała się jako wielki pomocnik w walce z trądzikiem, przedwczesnymi zmarszczkami. Przydatne może być w leczeniu krwiaków. Mistyczne i lecznicze właściwości kamienia osiąga swoje maksimum pod warunkiem kształtowanie go w złocie.

Kto powinien nosić kwarcu z inkluzjami rutylu?

Surowe ograniczenia i zakazy noszenia rutylu kwarcu nie mają. Nadaje się do wszystkich o każdej osoby znak zodiaku, ale to najlepiej „działa”, jeśli jest właścicielem Taurus lub Gemini.

Zalecany do stosowania sympatyków:

 • znalezienie szczęścia osobistego;
 • odnaleźć wewnętrzną harmonię;
 • Uwolnij swoją kreatywność;
 • zwiększenia intuicji;
 • w celu utworzenia bardziej optymistyczne spojrzenie na świat.

Warto nosić biżuterię z ludźmi rutyl kwarcowych narażonymi płuc i oskrzeli, są podatne na częste przeziębienia.