871 Shares 2712 views

Prawdomówny wróżby na prostych map

Rzadko ktoś nie chce wiedzieć, jak resztę swojego życia w przyszłości. Szczególną ciekawość „cierpienie”, oczywiście, kobiety, i, począwszy od dzieciństwa. Wszystko zaczyna się od niewinnych stokrotek, które są odcięte płatki, powodując wróżki ząb i gnomy matyuklivyh z dokonywania życzenia na Nowy Rok lub urodziny itp Jak się starzeć, dziewczyny mają dobry czas, wymyślone przez siebie lub overheard babcie Ouija zorganizować proste wróżby przez karty do gry … A wszystko to mistycyzm jest taki sam: aby dowiedzieć się, czy będą one poślubić, gdy tak się dzieje, kto będzie ich męża, ile będzie dzieci , Jak się starzeć, wiele jest także zainteresowany w jaki resztę swojej kariery, czy do przeniesienia, co o sprawach zdrowotnych. Często, aby dowiedzieć się tego wszystkiego, dziewczęta i kobiety zwracają się do różnych kasjerów, ale często tylko powiedzieć, że dziewczyna chce usłyszeć.


Dlatego, aby nie iść daleko w lesie, proponujemy prosty zgadywania na prostym mapie. To prawda, ale daleko w przyszłość nie jest jeszcze oblicza: w rzeczywistości, prawdy powiedziano kartę, czy nie, można zobaczyć w ciągu zaledwie tygodnia. Aby rozpocząć, trzeba wziąć nie grać talię 36 kart, i zdecydować, który chcesz wróżę – mężczyznę lub kobietę. Na tej podstawie wybrać królem lub królową odpowiada garnitur. Taki wygląd wróżenie odpowiada garnitury następująco: Clubs – ciemne włosy, ciemne oczy, ciemną skórę; Diamonds – blond włosy, jasne oczy, jasna skóra; Hearts – ciemne włosy z jasnymi oczami i blond włosy z ciemnymi oczami, jasnej skórze. Piki nie zostały wybrane.

Załóżmy, że jest to zgadywanie na prostej karty wybranej przez siebie. Ty, na przykład – w niebieskooka blondynka, więc wziąć plecak i psychicznie myśleć: „Zastanawiam się, do siebie, do pani diamentów”. Zastanawiasz się nad inną osobą, pomyśl o tym: „Zastanawiam się nad Basil króla klubów.” Więc upewnij się prawdziwe ja teraz tasuyte karta, a następnie zabrać je do prawej twarzą w dół i przesuń do siebie (jeśli zgadywania, że rozmówca jest przesunięty od siebie). Następnie trzeba znaleźć swoją kartę. Oto jak to zrobić: zdjąć trzy pierwsze karty, odwracając twarz, umieścić wentylator na stole. Jeśli nie masz tego trio, strzelać kolejne trzy karty i umieścić w taki sam sposób, w ramach już rozplanowany, a więc do tego czasu, aż znajdziesz kartę. Kiedy stwierdzono, usuń go i odstawić, podczas gdy reszta zbierać w dowolnej kolejności, a odwracając twarz w dół, złóż pod pozostający w talii ręki.

Teraz umieścić kartę w środku tabeli odkrytą i shuffle pokładu kilka razy. Kontynuując ten prosty zgadywania na kartach, wyciągnąć środku jednej talii, a nie patrząc, umieścić go twarzą w dół pod kartą, bo będzie to oznaczać, że masz ukryte głęboko w duszy, w sercu. Następnie, po prostu wyciągnąć jeden po drugim, nawet dwa, ale miejsce jest już na szczycie, będą oznaczać, że na sercu. Pozostałą pokład musi być rozszerzony w następujący sposób: wziąć i jak swobodnie kart otsypte na swojej pierwszej damy, a następnie na jej podstawie, a następnie do jej lewej stronie, a na końcu reszta we właściwym miejscu. Ten porządek układ przypominający krzyż, którego spaść kolejne osoby.

Teraz weź utwardzonej karty, które leżą na swojej pani, usuń dwa górne i obracając twarzą do góry, umieścić w miejscu, gdzie wziął garść (jest teraz w lewo w dłoni). Następny wziąć te, które można umieścić na dole, i po prostu otlistayte, obrócić i umieścić go w garści dwóch górnych miejscu, a wszystkie inne karty są przymocowane do pokładu. Potem zrobił to samo z kart po lewej i prawej stronie. Powinieneś dostać krzyż z 8 kart, po dwa z każdej strony, w centrum – swojej pani, pokryte dwoma kartami, a jedno posadzone pod spodem.

Kontynuuj zgadywania na prostym mapie w następujący sposób: z pokładu, który pozostaje w rękach, usunąć dwie górne karty i umieścić je najpierw w lewym górnym rogu karty, a następnie w prawym dolnym rogu, w lewym dolnym, i wreszcie, w prawym górnym rogu , Wystarczy więc staramy się dodawać jak 8 kart. Teraz w ten sam sposób trzeba wybulić kolejne 4 karty, to możesz nadpisać te, które rozprzestrzeniły się po kątach. Te 4 karty będzie oznaczać co ostatecznie uspokoić swoje serce. Wszystko wyrównanie zostanie zakończone, a reszta po prostu umieścić talię i rozpocząć leczenie. Prawy pas jest twoja przeszłość, lewa – przyszłość, mapy pani (w głowie) – co myślisz teraz, pod nim (w nogach) – co sądzisz o pogardzie depcze tych myśli.

Wartości kart są następujące:

6 – droga (czerwony – najbliżej lub najwcześniej czarny – późno lub dalszy);

7 – spotkanie (kolor wskazuje wygląd danej osoby);

8 – rozmowa (jeśli upadniesz szczyt, więc nie będzie żadnych nieprzyjemna rozmowa lub alkohol);

9 – Love (szczyt – poważny niepokój, jeśli kolejne dwie dziewiątki – Love łóżko);

10 – odsetki (klubów – może pieniądze, daszek – awaria);

Jack – obawy o kimś (szczyt – pustych, niepotrzebnych zmartwień, diamenty mogą reprezentować dziecka i serc – dokumenty papierowe);

Lady – kobieta (szczyt znaczy gniew);

King – mężczyzna (szczyt – w średnim wieku człowiek o bardzo wysokiej pozycji);

Ace – dom rząd, to znaczy, Każda instytucja, która nie jest w domu, lub usłyszeć od mężczyzny, według koloru (as swojego koloru jest twój dom; szczyt odwrócony – uzyskać nieoczekiwany cios, wiele kłopotów).

Po zapoznaniu się z podstawową wynik wróżby na prostych map, można otworzyć karty znajdujące się na i poniżej. Więc wiesz, że masz aktualnie na sercu i głęboko w moim sercu. I wreszcie, trzeba dowiedzieć się, co będziesz. Zbierz wszystkie karty, które były obecne w scenariuszu, shuffle i natychmiast odwracając twarz do góry, początek rozprzestrzeniania na stole. Gdy para spadnie (na przykład dwie 6s), je skonfiskować i odstawić. Karty te, które pozostają „single”, rozmieszczone w kolejności pierwszeństwa obok niej i cieszyć się (lub rozstroju) wynik końcowy.