237 Shares 9869 views

Co kamienie pasują Taurus znak?

Taurus – Znak zodiaku przynależności do żywiołu Ziemi, który całkowicie wpływa na charakter, umiejętności, postawy do życia ludzi urodzonych w tym okresie. Spokój, konsekwencja, praktyczność, cierpliwość, pracowitość, wytrwałość – to cechy, które są nierozerwalnie związane z osobą, która urodziła się w maju. Podobnie jak wszystkie inne objawy, Byk potrzebują więcej wsparcia i ochrony. I pomimo tego, że stoją one mocno na nogach, pewny siebie i pozornie Śmiało, amulet lub talizman, zmuszając rozległą właściwe działanie, to nie zaszkodzi. Dlatego ważne jest, aby wiedzieć , które kamienie pasują Taurus, i przez kogo powinny trzymać się z dala.


Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na odcieniach zielonych kryształów. Być może wynika to z faktu, że kolor zielony symbolizuje bogactwo i dochody, a oznaki Ziemi żyją w świecie materialnym. Co perełki dopasować Byk? Oczywiście, te, które ujawniają ukryte funkcje, które pomogą przynieść po drodze, poprawi kondycję finansową, da magiczną ochronę. Mimo że przedstawiciele tego znaku zodiaku i nie różnią się zbyt wiele nieśmiałość, ale nadal warto mieć przy sobie talizman, który daje pewność siebie i zdolności, które pomogą dotrzeć do końca we wszystkich przedsięwzięciach.

Krytycy i zazdrosny w przedsiębiorczego i udanej Taurus mało, więc amulet musi chronić ich od zasadzek wroga, negatywna energia skierowana z zewnątrz, groźnych chorób. Jest uważany za najbardziej potężny talizman turkusowy. Rozumowanie , które kamienie dopasować Byk, to najlepiej zdecydować się na „starych” minerałów, raczej niż „nowe”. Fakt, że te pierwsze mają odcień zielonkawy, ale drugi – błękitny, chociaż te kryształy mogą być przyjście.

Wiele wieków temu ludzie myśleli o turkus bardzo silny talizman i symbol zwycięzców. Byk to zbyt poważna mineralny może dać jakąś lekkomyślność, ale nadal będzie to miało żadnego wpływu na sytuację finansową, w najbardziej ryzykowne przedsiębiorstw kamienia wygra miażdżące zwycięstwo. Turkusowa przyciąga pieniądze do domu i przechowuje przez wiele lat dobrych relacji w rodzinie.

Zastanawiając się nad tym, co kamienie dopasować Byk, należy zwrócić uwagę na Malachit jest bardzo potężnym talizmanem, że znak. Cenniejsze mineralny, odcienie zielone światło, bo położył większą siłę mistyczną, które znane były już w czasach starożytnych. podpisania Taurus kamienie powinny nie tylko przyciągnąć bogactwo, ale również w celu ochrony zdrowia fizycznego i psychicznego. Jasnozielony malachit wyświetla jego właściwości w chorobach płuc i serca.

Dziś można jeszcze znaleźć kraj, w którym szamani, szamani i uzdrowiciele, stosując kamienie do obszarów problemowych ciała, leczyć różne choroby. Ponadto, jeśli ktoś chce doprowadzić do obrażeń, Jinx lub wysłać do innej osoby negatywnej, maskotka zadba o wszystkich negatywnych energii. Malachit skutecznie leczy depresję, pomaga wyjść z sytuacji stresowych, podnoszący na duchu. To, co kamienie pasują Taurus w pierwszej kolejności zależy od właściwości energetycznych i mineralnych. Najbardziej użyteczne są: opal, szafir, jade, szmaragd, agat.