405 Shares 6234 views

haft koraliki maszyny i linkę. Ozdobić „rybi ogon” płatki róży

Zroszony technika haftu jest uważana za jedną z najbardziej prostych i bardzo skutecznych form rękodzieła. Jest to znacznie prostsze niż poprzecznym szwem i innych technik zliczania i wiele łatwiej i szybciej niż w gładkiej powierzchni. koraliki haftowania nie trzeba ciągle zmieniać nici, bo kolorystyka tworzy multi-kulki, które są nawleczone na solidnej wosku lub jedwabną nicią zbliżonym do koloru bazowego materiału.


haft koralikami technika – jeden z najbardziej ekscytujących typów robótek. Praca tworzone szybko i łatwo na mistrzów ręki „kwitnący” wspaniałe, mieniące się w lekkiej konsystencji, wielokolorowy wzór i szyte koraliki tło czyni je tak, jakby utkane z drobnych kamieni szlachetnych kryształów.

Jak w przypadku każdego materiału, koraliki ma swoje własne cechy. Do haftowania okazało się piękne, gładkie i zadbane, starannie uporządkować kulek przez wielkości i jakości. Czasami gładkie kule, matowe lub przezroczyste, bardzo małe lub bardzo duże, jest cięcie koralik – jest, co do zasady, duże kule z nieobrobionego aspektach struktury wreszcie bugle – kolorowe błyszczące małą rurkę wydłużone, w długim kilku milimetrów, które są wykorzystywane w głównie do dekoracji odzieży.

koraliki maszyny haft tej samej wielkości i faktury mogą tworzyć nawet, gładkie tkaniny, haftowane pościel kabina daje światło kryształ strukturalny i szorstkość. Beadwork powodzeniem łączyć ze ściegiem satynowym haft i ściegu. Przeszycia różnych metod. Najbardziej popularne – prikrep podczas szycia nić nawleczone wiele kulek, a następnie wkręcić za pomocą perełek dołączonych na rysunku drugą nić pomocniczą w przestrzeniach między pofałdowaniami i wyszyty poszczególnych kulek, które są przymocowane do podstawy skośnych ściegów obok siebie, płaskie, poziome wiersze. Ta technika beadwork przypomina znane techniki liczenia krzyża lub gobelin ściegu, i można korzystać z żadnych zdjęć dla niej liczy się do haftu.

Kompletny koraliki haftu może być wypukłe, nieporęczne elementy wykonane linkę w tej dziedzinie.

Francuski techniką tkania z koralików

Francuski technika, jakby specjalnie wymyślony dla tkackich płatków kwiatów i liści okrągłych i podłużnych kształtów, które zdobią panele nie tylko, ale również fryzury z długich i krótkich włosów. Na przykład, techniki tkania rybi ogon – oryginał plecionki długiego grubości włosy, można skutecznie połączyć mocno warkocz opleciona dekoracji z koralikami płatków.

Do tkania jeden płatek wymaganą grubość drutu 0,3 do 0,6 mm i gładkie kule o średniej wielkości. Grubsze drutu stosuje się jako osnowa, a cienkie – jak gwint roboczej. Na podstawie drutu nawleczone kilka perełek, których liczba jest równa długości płatka. Koraliki trzymać i nie zsunął się na końcu przewodu zrobić małą paczkę. Następnie do drutu opartych poniżej, jak najbardziej zbliżone do nawleczone koraliki, dołączyć cienkiego drutu pracy, co jeden obrót. Drut pracy nawleczone na pojedynczym koralik jest większa niż na podstawie, rozciągają się wzdłuż łuku na podstawie paciorki nawleczone i zabezpieczony drut działa jeden obrót na górze. Następnie nawleczone na drut pracuje taką samą liczbę koralików i zrobić łuk z drugiej strony, mocowanie cewki od dołu do napisu na bazie drutu. Ponownie nawleczone na jednym lub dwóch perełek o większym odcinku łuku, najpierw z prawej strony fundamentów, taki sam po lewej Mocując dno działania, do górnej części na bazie drutu. W rezultacie praca okazuje okrągłe lub wydłużone płatek. Górna końcówka przewodu jest cięty na bazie 3-4 mm ponad płatem i starannie złożone do wewnątrz pomiędzy stopkami ukrycia. Z gotowych płatków tworzą różne głowy kwiat: tulipany, róże, maki, stokrotki. Bardziej zroszony krawędzie, szersze i bardziej okrągłe będzie Płatek. Udekorować warkocz włosy mogą być pojedyncze płatki, stałe wsuwka niewidzialność i pięknie położony wzdłuż mierzei.