700 Shares 8915 views

Delikatny szal szydełkowy: schemat i opis dla początkujących

Niezwykle wygląda w każdym kobieta ażurowe szydełka szal. Schemat i opis tego produktu mają kilka poziomów trudności. Dlatego każdy fachowiec będzie mógł wybrać dla siebie najlepszą opcję, która ogrzeje ciało i duszę, jak to będzie związane z ich własnymi rękami.

Odmiany szale

Dziś delikatny szal, szydełkowane, – to nie jest wyszukany. A jeszcze przed 17 wieku w Europie nie byli świadomi tego akcesorium. Był używany głównie na Wschodzie.

Uważa się, że szal – to jest ogromny poluplatok. On wygląda jak zwykły szalik, ma nie tylko imponujące rozmiary.

Akcesoria te są w różnych typach: tkane i dziane lub szydełkowe druty. Istnieją nawet odmiany konkretnej frędzla lub koronką. Dłuższy bok szala jest często większa niż 1,5 m. To pozwala kobiecie zawinąć się w nim całkowicie.

Niektórzy ludzie nazywają szal, który ma inną nazwę – etola. Aby nie zrobić zamieszanie w tym przypadku skupimy się na tym, że ażurowa szydełkowa chusta z systemów Istnieją również prostokątny. Ponadto równoboczny prostokąt – to kwadrat, a tym samym duża chusteczka.

Imitacja schab dziewiarskich

Wielu wykwalifikowanych pracowników mają pojęcie o tym, co na szydełku. Ażurowy szal z tej techniki jest proste i nie bardzo długo. Jedyną trudnością może być utrzymanie trójkątny kształt. Ale jest to niezbędne do czynienia z działaniem algorytmu, wszystkie na raz wraca na swoje miejsce.

Model ten pasuje do kąta podstawy. Trudności w niniejszym dokumencie nie. Wszystko zaczyna się pierścienia pętli powietrza. W pierwszym rzędzie ściegi dzianiny 5, 3 kolumny SC 3 pętli powietrza i kolumnę z SC. Każdy wiersz jest kończy się w takiej kolumnie z SC, który jest uważany jako 2 / n. Drugi rząd, a wszystkie późniejsze, start z 5 pętli powietrza. Natychmiast dzianiny podskórnie 3 kolumny, 3 / N, kolumna 3, a kolumna 3 pętle.

W ten sposób możliwe jest rozszerzenie płótna na nieskończoność, aż delikatnym koronkowym szydełka. Schemat i opis prac nad nim intuicyjnie każdy fachowiec, który jest w stanie utrzymać hak w ręku.

Proste i piękne ażurowe wzór

Każda kobieta chciałaby delikatny szal w jej szafie. Hook (system pracy opanowaniu wielu wykwalifikowanych pracowników), taki produkt może być zbudowany w ciągu kilku dni. Można użyć prostego wzoru.

Uzyskanie liczby ściegów równa długości przyszłego boku kwadratu, i łączenie pierwszego rzędu pętli powietrza schemat 2, sc 2 Kolumna 2 poprzez zawiasy 2 / n, rzędu od 2 Kolumna sc pętli 2 powietrza.

W drugim rzędzie 7 ściegów dzianiny i 4 z sc kolumnowej na grupie 4 barów.

Trzeci wiersz jest najbardziej interesujące. On tally z kolumnami z dwoma sc. Grupa kolumn do wspólnego punktu provyazyvaet 2 wierszy naraz. Ten raport jest pionowy wzór. Dzianina go tak długo, jak tkanina nie będzie kwadrat lub długości, że musimy uzyskać delikatny szal szydełka. Program ten jest idealny dla początkujących.

Piękny wachlarzowy wzornik

Ten wzór nie jest także przeznaczony do trójkąta. Ale to jest tak piękne i proste, że od okaże się dokładnie bezkonkurencyjną delikatny szal szydełka. Opis obwodu i operacja z tego wzorca przewagi na pierwszy rzut oka.

Jest zbudowany w oparciu o bujnych fanów ukształtowanych prętów z SC. Że „ujawniła” po obu stronach nich znajdują polustolbiki. Pośrednia wzór jest utworzony z tych samych kolumn z SC a łańcucha szwów. Aby uzyskać bardziej interesującą pracę, to może być prowadzone w dwóch etapach. Pierwszy drutach połowę długości w jednym kierunku, a druga połowa zaczynając od dołu gotowego bazowej sieci. Ale to jest więcej niż dopuszczalne przez długi szal lub ukradł.

Gdy produkt jest gotowy, trzeba związać go w konstrukcji kołnierza, i dołączyć bujną grzywkę, która dodaje zabawach żadnych szale.

Szal z rombu

Jest to kolejna wariacja na temat dziania lędźwi. Ażurowe hak szal, którego obwód znajduje się poniżej odbywa się z dolnego narożnika podstawy. Dodawanie pętli pojawia się na brzegach, z uwagi na to, co wygląda naturalnie. Centralna część szale składa się z prostego przemienności kolumn z nakida i szwów, która jest podstawą wzór schabu. Krawędzie takie same są przeprowadzane z zacienionym diamentów połowie drogi.

W tym modelu, trzeba mieć piękną grzywkę. Przymocować go mimo wszystko produkt jest gotowy i owinięte konstrukcji kołnierza. Żądaną długość odmierzonej kilka sztuk nici osnowy, które są zagięte na pół i częściowo wysunąć się przez otwór w krawędzi. Otrzymany pętli przewleczony przez wolnych końcach i zamocowane. Tak delikatny szal, szydełkowane, zostanie zakończone wygląd.

szal kołowy z bazy

Wcześniej rozważaliśmy dziania szale koronki hak, który obwody są zbudowane albo przez kąt lub placu. Teraz zwrócić uwagę na bardziej tradycyjnego sposobu wytwarzania tego akcesorium.

Na wykresie wyraźnie pokazuje, że dziania rozpoczyna się zestaw szwów. W pierwszym wierszu są dziane łuk samej / c do kołków, bez SC. Ale wychodząc z drugiego rzędu, podstawowy wzór zbudowany jest przy użyciu kolumn o SC.

W każdym wierszu, liczba pętli zmniejsza się. Ze względu na to, w internecie jest stopniowo zwężone i ostatecznie chodzi o trójkątnym kształcie.

Wzór ten wymaga również grzywkę. Pozwalają nie tylko używać pędzla, jak w poprzedniej wersji, ale także, dzianiny na krawędziach dużych łuków napowietrznych pętle z małymi przerwami między nimi. To daje ciekawą grzywkę, która będzie miło spędzać czas z ramionach kobiety sobie szal.

półkolisty wzór

Z jakiegoś powodu, to zakłada się, że delikatny szal szydełkowy schemat i opis, które są przedmiotem tego artykułu powinien być tylko trójkątny. Ale niektórzy mistrzowie już dawno opracowali półkolisty wzór produktów. I wyglądają nie gorzej niż ci, którzy posiadają ziemię.

Aby związać ten szal, trzeba mieć średni poziom umiejętności, gdyż istnieje wiele przejść z jednego rysunku do drugiego wzorzyste. Jednocześnie, system nie jest skomplikowane pętle i bary, które gwarantują sukces niemal każdego fachowca, który posiada wystarczający poziom uwagi.

Obecność układu nie przewiduje ostrymi narożnikami dekoracji szal grzywkę. To dodaje pewnego uroku, co z pewnością docenią prawdziwe stylista.

Jak widzieliśmy, zrobić szal przędza nie jest trudne przy pomocy haka. Najważniejsze jest to, aby zaopatrzyć się w nici, cierpliwości, opieki i inspiracji. A wszystko okaże się, nawet jeśli szwaczka jest na początkowym poziomie umiejętności.