604 Shares 3094 views

W przeglądarce musi być piękny i wygodny fartuch do kuchni? Ręce szyć je!

fartuch kuchenny nie zdarza się znacznie. Z tym stwierdzeniem zgadza się na każdej kobiecie. Wywołanie fartuch – pomoc właściciela do ochrony ciała i ubrania przed zanieczyszczeniem podczas przygotowywania posiłków. Dlatego ta kuchnia akcesoria mają być szyte tak aby jak najlepiej pokryć tułowia. Nie wszystkie fartuchy produkcję przemysłową w celu spełnienia tego wymogu. Ale to nie ma znaczenia. Każda gospodyni można uszyć fartuch w kuchni z rękami. Jak to zrobić poprawnie, opisujemy w tym artykule.

Faza przygotowawcza

Aby ręcznie uszyć fartuch do kuchni, musimy wstępnego przygotowania, który obejmuje wybór materiałów i narzędzi. Do pracy potrzebne:

 • tkaniny (bawełna, len, grzywny plaschevka);
 • Szeroka taśma;
 • wątku;
 • centymetr;
 • szpilki;
 • kredy;
 • maszyna do szycia;
 • nożyczki.

Dokonywać pomiarów i wyciąć wzór

Przed przystąpieniem do cięcia i uszyć fartuch w kuchni z rękami, trzeba zabrać swoje pomiary i poprawnie wykonać formy. Aby to zrobić, należy wykonać następujące kroki.

 1. Do pomiaru szerokości bioder, to decydują o pożądanej długości produktu od góry do linii pasa, oraz od niego do dołu.
 2. Zgodnie z otrzymanej wielkości przeprowadza się prostokątny wzór fartuch Kuchnia: biodra + 5 cm obrzeża, całkowitą długość produktu + 10 cm, 5 cm (na górze i na dole hem).
 3. Prostokątny kawałek materiału na pół wzdłuż złożenia i określenia, lecz które będzie Produkt górny i gdzie dno.
 4. Podświetlić linię pasa. W tym przesunięciem od krawędzi bocznej linii prostopadłej do góry i wzdłuż zakładki, mierzenia długości wyrobu do talii. Dodaj kolejne 5 cm, umieścić znak ołówkiem. Długość górnej krawędzi dzielenia na pół, a także znacznik. Te dwa punkty są połączone. Zabić szpilki wzdłuż linii szmatką.
 5. Cięcia tkaniny wzdłuż linii zagięcia i rozszerzania produktu. Części cięte mogą być wykorzystywane do kieszeni szycia.

wyroby szycia

Ci, którzy dopiero opanowanie technologii szycia, należy zacząć przygotowywać wszystko połączenie ręcznie szwów. Rzucić się na plecionki barku, wyrównać końce tak, że leżał na klatce piersiowej. Dołączyć do ciała wzór fartucha i przypiąć ją w odpowiednich miejscach, zamocować oplot. Wtedy wszystko jest proste: uszyć rąbka na krawędziach produktu. Długo będzie służyć jego końcach więzi.

Postępuj zgodnie z kieszeniami na fartuchu do kuchni z rękami. W tym celu z segmentów tkaniny, aby wzór jednego lub dwóch kawałków żądanym kształcie i wielkości, a następnie zagiąć krawędzie i uszyć na produkcie. Teraz wszystkie szwy prostrochite na maszynie do pisania. Można udekorować produkt z haftem, aplikacjami i tkaniny.

Uszyć fartuch do kuchni z rękami: plusy

Rzeczy ręcznie robione – to zawsze oryginalny i ekskluzywny. Handmade fartuchy nie są wyjątkiem i mają wiele zalet. Po pierwsze, kuchnia akcesoria ty poshete dokładnie w rozmiarze w żądanym zakresie barw ciebie. Długość produktu, można również regulować sami. Po drugie, aby uszyć fartuch będzie się być o wiele tańsze niż zakup na rynku lub w sklepie. Tym bardziej, że do jego produkcji można wykorzystać stare ubrania (sukienki, suknie, koszule). No i po trzecie, robótki zawsze przynosi ulgę, zadowolenie i pozytywne emocje, a to jest bardzo ważne dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Tworzenie z przyjemnością, jesteś dobry wynik!