693 Shares 5777 views

bawełna dziecięca „Pehorka”: opis i opinie

bawełna dziecięca „Pehorka” – linia wysokiej jakości produktów dla niemowląt dzianie i poza nią. przędzy wysokiej jakości zdobył miłość i uznanie wykwalifikowanych pracowników dla dużej mapie barw i stosunkowo niską ceną. Ponadto, zawsze miło wspierać krajowych producentów.

fabryka Pehorskaya

Fabryka, która sprawia, że przędza ma znaczny historię i sięga odległej 1905 roku. Wystarczy pomyśleć o tym, że jest już ponad sto lat. Oczywiście w tym czasie jakość produktu osiągnęła wysoki poziom i nitki nie jest gorszy pod względem jakości do drogich importowanych analogów.

Fabryka została zbudowana na obrzeżach Moskwy, w wiosce o nazwie Zilina. Jej założyciele – bracia koszyka. Początkowo firma powstała fabryka sukna, ale później przyniósł sprzęt hostów dla produkcji przędzy. Nazwę otrzymała od nazwy pobliskiej Pehorka River.

przędze

„Pehorka” produkuje ponad sto artykułów przędzy. Do tej pory pracować w fabryce z takich rodzajów surowców:

  • bawełna;
  • wiskoza;
  • alpaki;
  • wełny;
  • akryl.

Przędza ma większą gamę odcieni. Producenci stosują wyłącznie wysokiej jakości importowany barwników. bawełna dziecięca „Pehorka” barwiony surowiec, który przechodzi wiele testów i naturalną bazę, ponieważ barwniki nie blakną i powodować alergie u dzieci.

czystsza produkcja

Fabryka produkuje przędzę barwienia segmentowych i mulinirovannuyu, kształtów i przędze melanżu. Producent walczy o ochronę środowiska – odpady są poddawane recyklingowi, a okazuje się, wysokiej jakości mrugnięcia.

Najlepszy – dla dzieci

bawełna dziecięca „Pehorka” – duma fabryce. W przypadku jej wytwarzania z wykorzystaniem pierwszej klasy surowy materiał, który ulega specjalnego traktowania. Ciasno skręcone nici bawełnianej, tak, że produkt jest miękki i miękkie, a współpracujące gładka i elastyczna.

Przędza „Pehorka” – bawełniane dla dzieci, który jest używany do tworzenia rzeczy dla dzieci w każdym wieku. Szczególnie miło robić na drutach z jej rzeczą dla noworodków, ponieważ okruchy chce się ubrać w coś niezwykle delikatny jak chmura. bawełna dziecięca „Pehorka” odpowiednie do dziania kapelusze, bootees, kombinezony, swetry, skarpety i inne. Wiele needlewoman wybrać go do produkcji zabawek, szydełka lub druty.

Wszystko zaczęło się od merceryzowanej bawełny, tolerować duża liczba prań nie są rysowane mieć przyjemny delikatną konsystencję. Warto zauważyć, że dzieci bawełna „Pehorka” bardziej nadaje się dla tych produktów w wiosenno-letnim sezonie.

Recenzje bawełny dzieci „Pehorka”

Teraz vyznat dużo o fabryce „Pehorka”. bawełna dzieci ma najlepsze opinie o wszystkich produktach. Szwaczka podoba jej przystępnej cenie i wysokiej jakości. Przędza ma ładny połysk, wygodnie mieści się w skojarzenia. Nadaje się do obu ramion i haka. Mom dzieci mówią, że produkty zachowują swój kształt i mają estetyczny wygląd przez długi czas. Wiele rzeczy dzieci przechodzą ich krewnych i przyjaciół.

Na przędzy ma kilka wad. Nie nadaje się do rzeczy ażurowe jako mały stout. Należy pamiętać, że artykuły z trochę „siedzieć” w praniu. Jest to łatwe do naprawienia, jeśli się wzór do rzeczy trochę więcej. Szwaczka Niektórzy twierdzą również, że wątek w paśmie jest często łamane. Wszystkie te wady są niewielkie i na ogół ma wysokiej jakości przędzy.

bawełna dziecięca „Pehorka” – przędza z przędzy skrętu powietrze, dzięki czemu rzeczy oddychać i są lekkie. Tekstura i różnorodność kolorów daje pokój dla wyobraźni poręcznych ludzi. „Pehorka” – bawełniane dla dzieci, dla których producent zaleca:

  • szprychy 2-5 mm;
  • hak 2-4 mm.

Masa pasmo – 330 g, długości przędzy 330 m.