795 Shares 6214 views

Znana postać z komiksu – Joker. Maska i make-up z rąk

Komiksy dawna mocno połączony z codziennego życia wielu dzieci i dorosłych. Dla tych, którzy lubią robić cosplay, dość często tworzyć maski znanych postaci z DC Comics. Kto nie lubi obliczu trudności, co do zasady, stwarza dobre miny pozytywne nadludzi, którzy stale robić rzeczy z wielką literą. Ale nie jest to ciekawe, aby maskę negatywnej postaci?

Mówiąc o strasznych grymasów komiksów z DC Comics, oczywiście, pierwszy i jedyny przychodzi do głowy jest Joker. Maska z charakterem – straszna i przerażająca. Wiadomym jest, że to zły znak ma dwa oryginalne twarze. W filmach i kreskówek, może on podjąć zarówno klasyczne i dość nietypowy wygląd. Niestety, opisany jako cosplay Joker ze wszystkich taśm filmowych nie jest to możliwe, więc w tym artykule dowiesz się proces tworzenia oryginalnego makijażu i utworzyć maskę bezpośrednio na podstawie wyglądu postaci w komiksach. Ale po pierwsze, pomówmy trochę o osobowości Joker.

Cechy charakteru

Jak zrobić maskę z Jokerem – zostaną opisane poniżej, a my teraz mówić o cechach złego charakteru.

Bohater różni się dość wysoki poziom inteligencji. Warto zauważyć, że Joker jest wielki chemik. W jednym z komiksu, można zobaczyć, że postać opracowała własną truciznę w kilku wariantach. Joker nie jest tak mądry, że jest to świetny strateg. Ich ramiona ukrywanie, przebrana za klauna rekwizytów. Zgodnie z charakterystyką „rodziców” charakteru, możemy śmiało powiedzieć, że Joker jest prawie najlepszym detektywem na świecie. Nawet Batman nie jest możliwe w niektórych sytuacjach przewidzieć jej przebieg.

Maska lub makijaż?

Cosplay jest często używany popularną postacią – Joker Maska nie nadaje się do każdego tematu wakacje. Jeśli nie masz ochoty na zakup specjalnie twarz, że ludzie będą nosić kilka godzin, to jest całkiem możliwe, aby zrobić makijaż. Jego zalety polega na tym, że jest dość tani, aby utworzyć i faktycznie kilka godzin. Specjalne umiejętności twórcze nikt nie powinien mieć.

Koszty Joker Maska około 1 tys. rubli. Jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy na nim, można zrobić z przedmiotów codziennego użytku. Joker zamaskować swoje ręce i make-up zrobić łatwo i szybko, więc problemy powinny się pojawić.

Grim własne ręce

Co jest potrzebne? zainteresowanych w tej kwestii wszystko, jasno wiedzieć, co wygląda jak Joker. Maska lub makijaż są całkiem identyczne (nieznaczne różnice dozwolone), więc dla najbardziej poprawne grymasy tworzenia trzeba napowietrznych szwy, blizny i cięć, szminka czerwone i czarne tonowych podstaw śmietany, biały lakier, stosowanych do barwienia włosów, czapka (można zrobić perukę ) i, oczywiście, jasny garnitur, który będzie uzupełnieniem całej koncepcji.

W pobliżu ujścia jest konieczne, aby blizny. Jego działanie można łatwo utworzyć za pomocą odpowiedniej tkanki, które rozciera się na proszek. Konieczne jest, aby przypomnieć kolor jego twarzy takiego charakteru jak Joker? Maska i makijaż powinny w pełni zgodne z tym, więc trzeba użyć białego makijażu. Zanim zastosuje się je do podłoża należy zmarszczył brwi. Więc nie będzie zmarszczki, i będą one bardziej wyraziste. Nie ma potrzeby korzystania waciki lub patyczki do makijażu było zrobione idealnie. Wręcz przeciwnie, gdy nieprawidłowości będzie całkiem w temacie. Jeśli nie ma make-up lub mieć skórę alergiczną do niego, można użyć białej farby, która została już omówiona w artykule. Będą one dość łatwe do oddzielenia okolice oczu. Powinny one, jak i uszy, usta i nos pokrycia. Można nosić okulary. Wtedy to będzie dużo łatwiejsze wyraźniejszy zarys. Obszar wokół oczu trzeba malować na czarno. Most jest „ozdobiona” z czerwoną szminką. linia ołówek usta dostarczany jest w tym samym kolorze. Blizna malowane na zamówienie. Ma być skutecznie szukać opcji, gdy w niektórych miejscach jest w kolorze białym, natomiast inni – czerwony. Jeśli jest szansa, że blizny znikną, to zawsze można skleić.

Zamaskować swoje ręce

Aby zrobić maskę, trzeba folię żywności. Konieczne jest, aby nałożyć papier-mache. Po wykonaniu procedury należy zakrywać górnej części filmu. Jako zasadę stosowaną w najczęstszych maskę z tworzywa sztucznego. Warstwa masy powinna być bardzo mała, jedynie około 3 mm. Aby złagodzić jej lepiej użyć wazeliny.

Placek powinna być usunięta z pierwszej warstwy folii (nie porusza się drugie) i delikatnie nałożony na podłoże. Następnie trzeba wyciąć usta i oczy. Następnie pozostałe warstwy folii mogą być usunięte. Maska jest krótko suszony, następnego dnia, gdy ma być stosowany.