108 Shares 5021 views

Jak zrobić artykułów wykonanych z płyt bawełny

Nie jest tajemnicą, że materiały pod ręką może stanowić doskonałą podstawę do wytwarzania pamiątek autorskich. Wyroby z płyt bawełnianych dla dzieci i dorosłych stają się bardzo popularne ze względu na swoją prostotę i dostępności. Oryginalne i zabawne pomysł choinek


Aby świąteczne dekoracje dla domu, potrzebne są następujące materiały: farby, nici i igły, opakowanie dysku bawełna, nożyczkami. Umieścić wymaganą ilość płyt bawełny. Następnie zrób okręgi o różnych średnicach. Używać nożyczek do cięcia nadmiaru, każdy po wacikiem uczynić mniej niż poprzedni. Co drugi dysk pomalować na zielono. Wyroby z płyt bawełny Najlepiej malować akwarelą, dodając trochę wody, aby rozcieńczyć.

Gdy farba wyschnie, przystąpić do montażu choinki. Aby to zrobić, należy wziąć igłę i nici, nawleczone największy wacikiem, a następnie kulki są małe, a następnie w ten sam sposób bawełna rozmiar dysku mniejszy koralik ponownie, wzdłuż tej samej linii nawleczone wszystkie koła, dopóki nie zabraknie. Pod koniec drzewa Zamocuj Narodzenia otrzymał mały węzeł, ozdobić góry i przyszyć taśmę. Te rzemiosło choinkowe z płyt bawełny Będzie to wspaniała dekoracja w domu na Sylwestra. Bawełna z dysku można również stworzyć niezwykłą topiary. Aby to zrobić, trzeba będzie się pakować pięćdziesiąt sztuk wyrobów sanitarnych. Każdy pad bawełna rozwija się w taki sposób, że jedna krawędź niego okazał się węższy niż sekundę. Łatwo jest zrozumieć, jak to jest zrobione, jeśli spojrzeć na kursach mistrzowskich na co róż. Do tyłu nić tonem rozety tkaniny. Wtedy okaże się na szerokim marginesem. Zatem trzeba wykonać około 50 sztuk (w zależności od rozmiaru topiary). Gdy wszystkie róże są gotowe przyjąć piłkę styropianu i kleju, przywiązują się do obrabianego przedmiotu.

Wyroby z płyt bawełny są dobre, że po prostu dołączony do każdej powierzchni. Następnie wyciąć liści zielonej tkanki lub innych substancji. Przyklej je do miski. Należy pamiętać, że róże i liście powinny być umieszczone na piłce płynnie i harmonijnie. Teraz ozdobić Topiary małe koraliki i paciorki. Użyć kilku kolorów. Lufa może być wykonana z dowolnego oddziału. Na niej można umieścić skąpe nić tych samych koralików, jak również na piłkę. Najważniejsze – nie przesadzaj ze szczegółami. Pamiętaj, że kolory powinny być połączone ze sobą. Przed skleić części, umieścić je razem i zobaczyć, czy będą one wyglądać harmonijny.

Pot na topiary można wyciągnąć ze świecznika, malowany farbą akrylową. Możliwe jest również, aby ozdobić koraliki i paciorki. Wewnątrz pojemnika wypełnić tynkiem i wlać małe kamienie, klejone do niego kilka liści.

Wyroby z płyt bawełny są dość proste do wykonania, ale mają bardzo atrakcyjny wygląd. Oni po prostu nadają się do malowania, są dobrze zamocowane na powierzchni i przyczepności na nim. Mieć trochę wyobraźni, tworząc własne dzieło przy użyciu wszelkiego rodzaju materiałów pod ręką. A jeśli byli w stanie produkować doskonałe rzemiosła z dysków bawełny i innych domowych pamiątek dostaniesz „zwrot”.