495 Shares 5786 views

Źle pętli na drutach

Druty z pomocą – bardzo stare i od dawna powszechną formą robótek. Produkty związane z rąk, zawsze istotne. Z pomocą szprych może być związane produkty dla dzieci, samiec i samica garderoby. Taka odzież ma niepowtarzalny i oryginalny wygląd. Teraz szydełku jak nigdy przedtem, i rzeczywiście stał znowu modne. Są one zaangażowane nie tylko babcia i dojrzałych kobiet, ale również bardzo młodą osobę, która nie posiada jeszcze dowiedzieć się, że techniki tkania i jak go opanować.

Można nauczyć się nawet na drutach ze szczególnym literatury, które faktycznie nabyć w księgarniach. Podstawy drutach – to pętla z przodu i źle pętli, dzięki którym możliwe staje się tworzenie nawet najbardziej skomplikowanych i złożonych wzorów. Aby pokazać maksimum cierpliwości i wytrwałości, a następnie będzie można opanować wszystkie subtelności drutach.

Tradycyjny Niewłaściwy pętla

Wiadomym jest, aby wszystkich tkaczy wykonywania tradycyjnej seamy pętli ma swoje własne znaczenie w następujących działaniach. Aby rozpocząć, należy usunąć pętli krawędzi, a głównym miejscem pracy przed igłą lewym gwintem na czubku palca wskazującego. Naprawdę wejść do pierwszej pętli od prawej do lewej. Uchwycić główny gwint pracy, obkrutite wątek i nici do pętli. Swoje błędne pętla gotowy. Najbardziej skuteczne wzory, które mogą być uzyskane podczas dziania pętli kordonek, to perła wzór, wzór podwiązka Niewłaściwy przestrzeń. Będziesz miał cały czas korzystania z techniki backstitches dziewiarskich pętli. Praktycznie nikt wzór nie może obyć się bez nich, ponieważ są one obecne w najbardziej prostych i złożonych wzorów w tym samym czasie.

Źle dośrodkował pętla

Innym rodzajem pętli – pętla Niewłaściwy kciuki. Konieczne jest również, aby nauczyć się robić na drutach dla rozwoju techniki robótek. Weźmy na lewym gwintem igły możemy rozpocząć pracę. Prawo igła wprowadzić płynny ruch po lewej do prawej. Staramy się uchwycić obróbka gwintu zgrabny ruch w kierunku siebie i ciągnąć nową pętlę. Jeśli mamy na drutach kordonek pętle skrzyżowane, w tym przypadku, a wszystkie twarz musi być również przekroczył jest z dzianiny pętle.

o drutach

Kiedy nauczysz się podstaw dziania, pętli bełkot, a twarz zawsze będzie używany przez ciebie tworzyć wspaniałe wełniane i bawełniane produkty. Po wszystkie igły można przypisać nie tylko odzieży wierzchniej, ale nawet stroje kąpielowe lato dla kobiet i dziewcząt. Jest to szczególnie modne w tym sezonie. Swimsuit dziania nie zajmuje dużo czasu, a efekt jest po prostu oszałamiający: zwiększona uwagę otaczających podałeś. Ten model może być ozdobione ręcznie haftowane więcej lub aplikacja ciepła.

Bardzo ważne dzianiny, wykonany własnymi rękami, dla dzieci w wieku przedszkolnym. Miękkie wełniane butami odpowiednie dla małych dzieci. We wzorcach takich produktów jest szczególnie istotne Niewłaściwy pętla. Z pomocą wielu dzianin ubrań dziecięcych wykonanych z wełny, włókien mieszanych lub przędzy bawełnianej naturalnego.