237 Shares 4573 views

Pamiątka z rękami na każdą okazję. Traktować najbliższymi wyjątkowe prezenty

Souvenir – pamiątkowy prezent, przedmiot przypominający konkretnego miejsca, osoby, czasu. Słodkie drobiazgi zawsze przywiezione z podróży. Pamiątki można zrobić z rękami i proszę przyjaciół i krewnych.

knacks

Z każdej podróży chcę przynieść rzeczy, przypominający przyjemnego pobytu. Pamiątki może być wszystko – od małego pilota do stroju narodowego. Produkcja pamiątek z ich własnymi rękami – ważny zawód w krajach żyjących z turystyki.

Na przykład, w czasie podróży do Włoch jest trudne do powstrzymania się od zakupu wyrobów skórzanych, odzieży, biżuterii. Centrum wynos Włochy – Wenecja. Miejscowi powstała wiele warsztatów do produkcji masek karnawałowych, produktów specjalnych z Murano luster szklanych. Francja i Anglia są również jednym z liderów w Europie pamiątkę. kraje afrykańskie są bogate w drobiazgi etnicznych, które są bardzo podobne do tego kraju. W wielu ośrodkach turystycznych można nie tylko kupić gotowy produkt, ale także, aby pamiątkę własnymi rękami. Latter-day mistrzowie uczą się malować szkło, tworzenia ceramiki, drewna, tkaniny.

Bibeloty z tkaniny

Proszę bliscy mogą być wykonane ze swoim darem. Tworzenie pamiątki z rękami z tkaniny basta. Trzeba zestaw do szycia, tkanina, akcesoria i fantazji. Można produkować poduszki, torebki, zabawki pluszowe, akcesoria wnętrza, dekoracje wakacje.

Pluszak – wielka pamiątka. zrobić to po prostu z ich rąk. Szyć cute królik potrzebują wzór i kilka rodzajów tkanek – dwie lub więcej. Jest możliwe użycie rysunku przedstawiono poniżej.

materiał automat należy wyciąć, ponieważ chcę, aby zobaczyć każdy szczegół na dowolny kolor. Elementy przyszłości trzeba uszyć zabawkę – nie jest tak ważne, na maszynie do pisania lub ręcznie. Produkt ten powinien być wypełniony sztucznego obicia lub innego materiału. Końcowy etap – dodatkowe zabawki dekoracji z użyciem farby akrylowe, koraliki lub inne elementy. Tak wspaniałe prezenty dla dzieci. Z rękami mogą zrobić z dziećmi.

Tkanina może piękne okładki dla elektronicznych gadżetów, okulary, klucze. Wyroby z tkaniny ozdobione haftem.

Praca z drewna. Wyroby z drewna

Do drewna może wymagać specjalnych narzędzi – dłuta, adzes, dłuta, narzędzia. Do produkcji wysokiej jakości pamiątek wykonanych z drewna z ich rąk, potrzebują umiejętności. Niekoniecznie wyciąć figurki lub skrzynek. Wystarczy kupić puste miejsce – do ich wykończenia będą musiały farby i akcesoria do dekoracji.

Co może być wykonana z drewna? Charms, biżuteria, zabawki, naczynia, pudełka i akcesoria w stylu etnicznym. Na materiale może być stosowana do malowania – jak zwykle pustych zamienia się w obraz.

Produkować piękne malowane pudełka będą musiały Farba akrylowa, pędzle, woda, ołówek, linijka. I, oczywiście, sam przedmiot obrabiany. Aby zacząć stosować wzór na powierzchni za pomocą ołówka. Następnie można rozpocząć malowanie. Farba naprawić lakierem. Oprócz malarstwa dodać akcesoria wykonane z tkanin, kamieni. Skrzynki lub malowane drobiazgi – Jasne, kolorowe upominki. Z rękami ozdobić je jak osoby dorosłej i dziecka.

Master of Puppets

Lalki – nie tylko zabawki, ale także świetny prezent. Pamiątka z rękami zrobić bardzo łatwo. Najprostsze materiały – dziewiarskie, taśmy, pręty, gałązki. Akcesoria dla tego produktu zależy od wyobraźni szwaczka.

Nici nawiniętej na gałęzi o pożądanej barwy. Gęstej tkanki jest łatwe do wykonania koraliki head-sew oczy i ozdobić rzemiosła wstążkami.

Lalka może i zgodne z wzorcem i wypełnienie z syntetycznej wyściółki. Włosy są najczęściej stosowane nici. Do produkcji lalek tekstylnych przedstawiają wzór, można użyć gotowych. Schemat jest przenoszony na tkaninę i cięcia, pozostawiając przydziałów. Dalsze szczegóły są szyte.

Aby lalka stała pewnie, nogi mogą być wykonane z drewna lub innego materiału, obtyanuv to z tkaniną. Na przykład podczas tworzenia nogi lalki sowa może być wykonany z drutu. Gdy ciało jest przyszyta, można ozdobić rzemiosła malowanie, koronki, hafty. Pamiątki, ręce tkaniny szyte z miłości i wyobraźni, są bardzo popularne.

Słodycze i prezenty

Podać prosty pudełko czekoladek – to nudne. To wystarczy, aby pokazać trochę wyobraźni – i masz wyjątkowy dar, że można nie tylko podziwiać.

Jak zrobić kosz słodyczy? Potrzebny jest mały okrągły pudełko lub kosz, złota wstążka, taśma, nożyczki, papier pakowy. Co najważniejsze – pyszne cukierki. Box ozdobić za pomocą papieru do pakowania. Następnie rozłożyć ściany i dno słodyczy, mocując je za pomocą taśmy klejącej. Upominki wykonane czekoladki własnymi rękami mogą być ozdobione taśmą.

Równie popularne bukiety czekoladek. Słodycze uzupełnienia składu kolorów lub utworzyć tylko bukiet cukierków.

Słodyczy, można zrobić wiele, tylko trzeba cierpliwości i wystarczająco dużo materiału. Dane w postaci gitary, samochody, lalki, a nawet na świecie, a pistoletem będzie doskonałym prezentem.

Mała pamiątka własnymi rękami można uzupełnić o estetycznym składzie cukierków.

Niniejszy dla mamy

Wymyślić prezent mama lub babcia jest bardzo prosta. Dla bliskiej osoby może być pamiątka własnymi rękami, co jest przydatne w kuchni. Zestaw składający się z nasadki na czajnik, doniczki mitts, zawsze potrzebne. Do produkcji zestawu, można użyć kawałków skóry lub serwety. Nie trzeba być mistrzem cięcia wykroić niewielki plac z tych materiałów na halsie, aby nakreślić rękawica z dodatkiem szerokości około trzech do czterech centymetrów, wyciąć dwie równe części i przyszyć je na skraju pięknego barwny przędzy na drutach.

Cap do czajnika można zrobić w formie kurczaka. W tym celu wycięto z gęstym serwety dwóch identycznych obwodów kur o rozmiarze pasującym czajnika na krawędzi ściegu celu uszyć grzebienia z innego materiału, skrzydła, pozostawiając wolny dolny na czajnik. Dziób i oczy mogą być wykonane ze skóry lub przycisków. Pamiątka gotowa.

Ku uciesze dzieci

Maluchy uwielbiają drobne upominki, które są lepiej zrobić z rękami razem z nimi. Zabawa zabawka, można utworzyć pół godziny. Średnia surowe jaja przebite na obu końcach i wylano jej zawartość. Następnie można delikatnie umyć muszle, nieznacznie zwiększając otwór na jednym końcu. Aż cały suchy, trzeba wziąć dwa małe drewniane kije lub parę zbędnych ołówki, zabezpieczyć je krzyżować z taśmą klejącą i umieścić na zaimprowizowanej tułowia. Odzież może być wykonana z płatków, liści, bibuły, papieru kolorowego lub opakowania cukierków – wszystko to jest w zasięgu ręki, jest użyteczne, a cynfolia utrzymuje również bez kleju. Następnie shell-head malować markery i zamocowane na ołówek wosku. Na czele zabawek lepiej nosić czapkę z papieru. , Że nie wchodzą, ołówek jest dopasowana do podstawy elementu suszonego gliny lub ciasta. Humpty Dumpty Ready – takie zabawki można zrobić we wszystkich krajach anglojęzycznych. Dzieci z zainteresowaniem stworzenia takich pamiątek rzemiosła własnymi rękami.

Magiczny kubek

Miły upominek dla przyjaciół, którzy często są w drodze, będzie magiczny kubek. Oczywiście, teraz można kupić wszystko w sklepie, lecz darem, który jest wykonany własnymi rękami ostrożnie, zawsze przyjemne. Wszyscy ci, którzy często są w podróży służbowej, wiedzą, że w gorącej herbaty w podróży – rzadkość. O termosy zazwyczaj zapomniane i magiczny kubek właśnie tam. Po pierwsze okazuje ostrą linę ziemnego (klejącej). Lina jest umieszczona wokół kubka jak nici na szpuli – jest pasowania z początkiem i końcem schowany pod uzwojenia. Najlepiej ćwiczyć bez kleju. Gdy okaże się ładnie, można dokonać przekształcenia przedmiotów codziennego użytku w magiczne. Jeśli masz wystarczająco dużo cierpliwości, korzystać z wielu kolorów i warstw – taki wielki okrąg utrzymujący temperaturę i nie spalić swoje ręce. To może być używane nawet podczas jazdy. Dla bliskiej osoby może być włożona do amuletu warkocz.

luksusowe okulary

Malowanie na szkle stała się ostatnio bardzo popularne. Ślub dobrodziejstw własnymi rękami z pomocą tej techniki, aby łatwo. Do dekorowania szklanek z pięknymi kolorami i wzorami, trzeba będzie następujący: Zadanie malowania na szkle, środki do odtłuszczania, ołówkiem lub piórem, pędzlem, taśmy klejącej, gaziki, zarys, farby na bazie akrylu. Po pierwsze trzeba wziąć szklankę i traktować go przy pomocy specjalnego narzędzia. Istnieją dwa rodzaje farb na szkle – na okładce i poplamione. Pierwszy nieprzezroczysty, drugi – przezroczysty dla nich może wymagać pieczenia w piekarniku. Po zakończeniu obróbki szkła jest konieczne, aby spróbować go nie dotknąć, do dowolnego tłuszczu nie dostać się do powierzchni.

Następny w kolejce szkic – jest stosowany do papieru, wycięte i przymocowane taśmą wewnątrz szkła na zewnątrz było widać rysunek. Zaznaczyć kontur powierzchni szkła specjalnego narzędzia. Po wysuszeniu Wypełniony innych kolorów. Jeśli się pomylisz, możesz zetrzeć nadmiar farby z patyczków bawełnianych. Malowane szkło zdobione dodatkowo cekiny, koraliki, cyrkonie.

motywy etniczne

akcesoria folklorystyczne nigdy nie wychodzi z mody. Każdy naród ma swoją unikalną kulturę, która wyraża się w różnych haftu, tkania, biżuteria wykonana z naturalnych materiałów.

Haft jest popularna – można ozdobić ubrania, poduszki, obrusy, stylowy przypadków na okulary lub telefon, pęku kluczy.

Do produkcji stylowej bransoletki będzie musiał paciorki, koraliki, monety, nawet pasuje. Mount wątku lub żyłki. Kulki mogą być z metalu, szkła, drewna. Można również użyć muszle, wstążki – wszystko to poprosi fantazji. Taśmy lub grubej wątek można wykonać siatkę. Etniczna biżuteria charakteryzuje się elementami drewnianymi – mogą być ozdobione obrazami, rzeźbami. Aby zmontować bransoletkę, można użyć gotowego schematu lub wymyślić ekskluzywnym opcja.

Ciekawe pamiątki są amulety. Każda rzecz wykonuje swoją funkcję. Wieniec – dla czystości myśli, najważniejsze – do bogactwa, łabędzie – strażnikami miłości i wierności, słoneczniki – Charakter dla dzieci, motyle – do nowych fanów młoda dziewczyna, ryś – dla ochrony. Figury ze słonej ciasta z mąki i wody. Amulety mogą mieć dowolny kształt. Najczęstszym – wieniec i wiechy.

W pamięci przyjaciół

Stylowa ramka na zdjęcia – wspaniała pamiątka dla przyjaciół. Ułatwiają. Na tekturze robi rysunek kontur wewnętrzny żądany rozmiar. To niekoniecznie prostokątne, można wybrać dowolną formę, ale to zdjęcie było najbardziej widoczne. Następnie wyciągnąć zewnętrzny kontur kroku w 2-3,5 cm. Rama jest cięty najpierw na obwodzie, a następnie usuwa się z pola. Teraz trzeba zrobić dokładnie ten sam element bez szczelin wewnątrz. Konieczne jest, aby wyciąć z trzech stron przez szerokość podnóżek 5 cm z naciskiem na centrum. Na górnej części ramy nie jest konieczne, aby rozdzielić jedynie obracać się, a na dnie zagłębienia od krawędzi powinno być wykonane równa 2 cm Teraz obie części są przyklejone na krawędzi taśmy od 0,5 cm do uszczelnienia górnej części, nie jest konieczne – .. jest otwór do fotografii.

Teraz można przystąpić do rejestracji. Przednia część ramy jest ozdobiony klejowych różnych obiektów – muszli, guziki, kawałki skóry, słomy, suszonych liści, piasku. Wyobraźnia nie ma granic.

Decoupage – modne i piękne

Specjalna technika zdobienia płytek i pudełka umożliwia tworzenie stylowych rzeczy. Aby dokonać takiej rzeczy nie jest trudne. Potrzebuję płytę, farb na bazie kleju akrylowego, tkaniny, farby konturu, gwasz, lakieru. Można także wziąć tacę lub pudełko.

Na pierwszą rzeczą, trzeba pokryć farbą na bazie wody. Na krawędzi tkaniny jest przyklejona mieć zmarszczki. Gdy wszystko jest suche, trzeba malować w gwasz klejone ściereczką i obejmować cały paznokieć. Ponadto, należy podkreślić na fałdach pomocą barwnika akrylowego. W centrum talerzu umieścić dowolny obraz z luzem tkanki i kleju. Ponownie polakierować. Osuszyć. Produkt jest gotowy.

Konkludując

Niektóre pamiątki – to dobry pretekst, aby pokazać swoją kreatywność i zaskoczyć rodzinę i znajomych oryginalny prezent. Mamy nadzieję, że nasz artykuł pomoże Ci w tym.