194 Shares 8247 views

Kwiat origami. Lily.

Origami – sztuka starożytna, a w jego pierwotnej wersji, został przeznaczony do tworzenia kwiatów. Papierowe bukiety były tak piękne, że jest w stanie konkurować z pięknem ich odpowiedniki życia. Poprawę i rozwój, origami sztukę połączyć kilka technik. Teraz, z ich pomocą można tworzyć piękne ozdoby – figurki zwierzęce, ciasta, samoloty. Ale kwiaty – to klasyczny, a to zawsze sukces.

Tematem tej rozmowy – origami lilia. Istnieją trzy opcje tworzenia tej delikatnej i atrakcyjny kwiat, symbol niewinności. Każdy z przykładów opisanych poniżej mają swoje zalety i wady w produkcji złożoności. Pojawienie części produkowanych również jest różna, ale oni są zjednoczeni w jednej rzeczy: to jest po prostu super!

Pierwsza opcja – dla początkujących. W tym przypadku, origami lilia wygląda jak pojedynczy kwiat, składający się z kilku kawałków papieru. Na przykład, trwa trzy arkusze kwadratowych o różnych rozmiarach: największy liść zielony kolor będzie reprezentować liści, dwa pozostałe – płatki lilii. Półprodukty są utworzone w „żaby”, a następnie połączone ze sobą za pomocą niewielkiej ilości kleju lub po prostu zszywane. Gotowy kwiat może służyć jako ozdoby na kartki, a jako dar samego siebie. Delikatny, lekki i elegancki, kwiat jest dość prosty do wykonania i ze system ten może obsługiwać nawet dziecko – oczywiście pod ścisłym nadzorem osoby dorosłej.

Druga opcja – origami modułowe lilia. Jak w przypadku każdego origami modułowego, zakłada zespół kwiat elementów – modułów trójkątnych. Piękny kwiat okazuje się nie tak powietrze, jak w pierwszym przypadku i zebrać o wiele trudniej i dłużej. Ale efekt jest tego wart – origami lilia z modułów, zwłaszcza jeśli ozdobić je papier błyszczący celu zobrazowania wodę, plus liście w stylu origami – i powstała kompozycja, piękno i oryginalność jest porównywalna tylko z pięknem natury. Tworzenie lilię modułów – to pracochłonne. Na początek trzeba będzie „oszustwo” rzędu 100 modułów trójkątnych dla najbardziej lilia tak, plus tej samej wysokości lub więcej (w zależności od zakresu wykwalifikowanych pracowników) pozostawia puste miejsca. Trudno eksperymentować z kolorystyką: liście powinny być ciemnozielone, a ona lily – biały z żółtymi smugami. Podczas podłączania modułów, najważniejsze jest, aby nie mylić miejsce rozszerzanie i kurczenie płatków. Z należytym uwzględnieniem wyników będzie po prostu świetne!

Trzecia opcja – origami kusudama lilia. Jaki jest ogólny maszyny kusudama? Nie mniej słynny niż origami modułowego, technika ta polega na tworzeniu produktów w postaci kuli. Istnieją również moduły – przedstawiają specjalnie złożony pasek papieru, które mogą być zamocowane ze sobą. Kusudama może ozdobić każde wnętrze. Czasami te produkty markowe są tak piękne, że z daleka nie widać, jeśli kula kwiaty lub po prostu sprytnie złożonego papieru jest wykonany. Aby utworzyć origami lilia wziąć sześć modułów – piękny wygląd produktów z trzech kolorów. Tak więc mamy trzy pary modułów o różnych kolorach, ale nie zbyt jasne i krzykliwe. Umieścić je w formie korony z czterech punktów, mamy puste dla kusudama. Pozostaje tylko ustalić modułów względem siebie. Kusudama będzie dobrze wyglądać na suficie, zwłaszcza jeśli dolna dołączyć do szczotki miski. Prawdopodobnie, przyjaciół i znajomych-będą zachwyceni z tego daru,

Pozostaje to być powiedziane w zawarciu tylko jedno: szukać mistrzów i witryn, systemów badawczych, cieszyć się proces twórczy tworząc piękne, aczkolwiek jest ona wyrażona tylko w kwiat papieru. Możemy stworzyć tak wiele pięknych rzeczy – więc niech pracują razem, aby skorzystać z tej okazji!