821 Shares 8650 views

Jaki powinien być kombinezon narciarski

Pomimo faktu, że narty wydaje się na pierwszy rzut oka, rodzaj aktywności na świeżym powietrzu, wybór sprzętu sportowego i form dla fanów nie jest mniej ważne niż dla profesjonalistów. Jak to wytłumaczyć? Fakt, że właściwy wybór sprzętu przyniesie prawdziwą przyjemność jego właściciela. Jest to szczególnie prawdziwe wakacje w ośrodku narciarskim. Warto pamiętać, że szybko i tanio kupić lub forma może zniszczyć pozytywne emocje od zejścia na stokach i przynieść prawdziwy dyskomfort.

Kombinezon narciarski powstał w latach czterdziestych ubiegłego wieku projektant mody Emilio Pucci. Ta forma zaczął szyć aż do drugiej wojny światowej. Ubrana była w zespole narciarskiego czasu „Reed College”. Historia marki dostał swój początek w 1947 roku, kiedy Emilio Pucci szyte ten strój dla swojego przyjaciela. Kombinezon narciarski, stworzony przez projektanta, został przypadkowo sfotografowane i ocenione redaktorzy prestiżowego magazynu „Harper Bazaar”. Biorąc pod uwagę harmonię stylu i praktyczności rzeczy, dali Emilio Pucci zaprojektować całą kolekcję odzieży. W ten sposób garnitury biegi narciarskie po raz pierwszy pojawił się na rynku towarów i mody. A teraz aktywnych miłośników rekreacji docenią funkcjonalność i praktyczność tego formularza.

Przy wyborze urządzenia należy pamiętać, że garnitur – to nie tylko pasować, lub kombinacja izolowanej kurtkę i spodnie. Ten i wszystkie ubrania, które człowiek stawia pod nimi (t-shirty, bielizna termiczna, ciepłe skarpety i swetry). W rzeczywistości, kombinezon narciarski obejmuje trzy odrębne warstwy. Pierwszy z nich – to bielizna. Jest on wykonany z materiału syntetycznego, który ma szczególną strukturę. Ta bielizna może nie tylko utrzymać ciepło ludzkiego ciała, chroniąc swego pana z siarczystym mrozie, ale również przynieść wilgoci. Utrzymuje termoregulację. Zaoszczędzić przy zakupie takich ubrań nie jest zalecane. W przypadku, gdy zastępuje konwencjonalne ubrania są uszyte z bawełny, pochłania pot uwalnianego podczas ćwiczeń. W tym przypadku, jazda staje się niewygodne.

Druga warstwa, która zawiera kombinezon narciarski, – jest izolowany odzież. Coś takiego może służyć jako zwykły sweter z dzianiny. Jednak dla rekreacji jest najskuteczniejsza runo specjalną odzież przeznaczona do jazdy na nartach. Takie miejsca doskonale zatrzymywania ciepła i usuwa wilgoć z powierzchni ciała.

Górny bieg trzecia warstwa – specjalny kombinezon lub spodnie z kurtka. Materiał, z którego dane są uszyte rzeczy zwykle wiatroszczelna. Co więcej, materiał ten jest zdolny do usuwania wilgoci z wnętrza.

Wybierając kombinezon narciarski, należy zwrócić szczególną uwagę na rysunkach przepuszczalność pary wodnej. Pokazują one, że ilość pary, która tkanina jest w stanie przejść w ciągu dnia. Równie ważna jest odporna na wilgoć, która charakteryzuje ilość wilgoci, materiał wytrzymuje zanim mokro. Oba te dane powinny być tak wysokie, jak to możliwe.

Równie ważne garnitur cięcie. Znacznie bardziej praktyczne kształtowe model. Skrawanie zwiększa odporność masy powietrza. ubiorów narciarskich, których cena zaczyna się od dolara i osiemdziesiąt Stanach Zjednoczonych, wybranym przez klienta, w zależności od ich wymagań i kondycji finansowej.